18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 16:57 1
Jakbym widział siebie grającego w GTA V
Zgłoś
Avatar
goslaw3 Wczoraj 17:13 4
kurwa nikt samemu nie pomysli tylko wszyscy miela tytul, ja pierdole. Przeciez slycahc ze to elektryk, pradwopodobnie w wyniku pierwszej stluczki auto przeszlo w tryb autonomiczny. Po wielu takich incyudentach te auta nigdy nie powinny byc w dystrybucji poza chinami
Zgłoś
Avatar
Antoni79 Wczoraj 17:28 1
Kiedyś miałem skodę felicję i miała pedały osadzone na takiej ośce z tworzywa. Przycinać się zaczęły i jak wciskałem hamulec, to samochód dodawał gazu. Była zima, ślisko, były wrażenia. Mechanik chciał mi w silniku grzebać, a ja ciekawostkę wyczytałem na forum i mu powiedziałem, żeby sprawdził, zanim się nagrzebie w smarze, bo pepiki wiele rzeczy tak po swojemu potrafią spierdolić. Nadziwić się nie mógł, że moja teoria potwierdziła się. Niby ten samochód jakoś jechał ale non stop coś się pierdoliło. Fabia to była już wyższa szkoła spierdolenia. Żeby jeździć skodą, to musisz kupić dwie. Jedna stoi w warsztacie, drugą jeździsz.

[ Dodano: 2024-09-23, 17:29 ]
Taka drobna dygresja.
Zgłoś
Avatar
StickerBomb Wczoraj 17:49 1
Wincyj autonomicznych elektryków .
Zgłoś
Avatar
alucard321 Wczoraj 17:58 1
Ciężko powiedzieć ci to za kraj i fura, ale jeśli to jakiś chiński EV, to one potrafią mieć takie "fazy" przy zderzeniach.
Zgłoś
Avatar
metyoo Wczoraj 18:39 2
o kurwa, ale bunt maszyn
Zgłoś
Avatar
Zadkiel Wczoraj 18:44 1
może to jakiś elektryk wleciał dostał zware i poleciał przed siebie..
Zgłoś
Avatar
pulqita Wczoraj 19:00
Pinball widać wciąż popularny.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 19:00 2
goslaw3 napisał/a:

kurwa nikt samemu nie pomysli tylko wszyscy miela tytul, ja pierdole. Przeciez slycahc ze to elektryk, pradwopodobnie w wyniku pierwszej stluczki auto przeszlo w tryb autonomiczny. Po wielu takich incyudentach te auta nigdy nie powinny byc w dystrybucji poza chinami



Sadolowe dekle nie wiedzo nawet co to drajwbajłajer.
Zgłoś
Avatar
mun66 Wczoraj 19:04
W USA jest kazdego roku 20000 wypadków w wyniku pomylenie hamulca z gazem.
Zgłoś
Avatar
elim Wczoraj 19:14 1
filmik ujowej jakości więc ciężko rozpoznać co to za auto ale wydaje mi się że to chiński yntelygentny elektryk Arcfox Kaola (jego cena w przeliczeniu z dolarów na złotówki to ok 72 tys., zasięg liczony po chińsku to 500 km), pewnie przy strzale z tyłu jego systemy zwariowały i auto dodało gazu do dechy.
Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 19:42
Piękny dzwona zaliczył
Zgłoś
Avatar
Dualram Wczoraj 19:43
Panie władzo to były ułamki sekund..
Zgłoś
Avatar
outline Wczoraj 20:04
Trzeba przyznać ze nawet odczuwa się ten carmageddon
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Wczoraj 20:16 4
Boże jak pięknie kosi tych motocweli, aż mi dygnął
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie