18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Avatar
wmpoldek Wczoraj 20:22
To fejk! To nie jest możliwe!!!!
Zgłoś
Avatar
PabloSkills Wczoraj 20:30
Ktoś chciał spierdolić z miejsca zdarzenia bo np. sobie dziabnął.
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 Wczoraj 21:32
Jak w gta.Ciekawe ile hajsu zostało po motopizdeczkach
Zgłoś
Avatar
SramNaIdiotów Wczoraj 23:00 2
Może podczas uderzenia, przesunął nogą dywanik, który zablokował pedał gazu.

Miałem tak kiedyś na autostradzie - jechałem jakimś służbowym 1.0, więc pedał w podłogę i lecisz szalone 150. Miałem zjazd, więc gira z pedała, a tu pedał dalej w podłodze 😳

Zacząłem walić nogą w ten pedał i nic. I po którymś uderzeniu musiałem przez przypadek podeszwą ruszyć dywanik, bo pedał odpuścił.

Nie powiem, że trochę się upociłem, bo nie była to komfortowa sytuacja - no ale w głowie miałem, że to manual, więc w razie "W" sprzęgło i po problemie. Ale już w automacie to nie są jaja.

Po dojeździe na najbliższą stację benzynową (w celu wytrzepania gówna z nogawki) dokładnie obbadałem temat i patrze, że dywanik nie przyczepiony i rzeczywiście się podwinął i zablokował pedał gazu.

Potem jak się zagłębiłem w temat, to w stanach były przypadki, gdzie na autostradzie kierowcy dzwonili na 911, bo ich auta nagle same z siebie przyspieszały i kierowcy nie mogli ich zatrzymać - tak, w wielu przypadkach powodem nie były usterki pojazdów, a dywaniki blokujące pedał gazu.

Tak więc po tym doświadczeniu polecam wszystkim kierowcom - szczególnie w automatach - mieć dobrze dopasowane i przymocowane dywaniki.
Zgłoś
Avatar
Sidyk Wczoraj 23:54
Hmm, z gazem elektronicznym całkiem możliwe
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 23:59
@dżonyłojlker: Hakerzy będą mieli prawdziwą radochę z tymi wszystkimi elektrycznymi autami. Właśnie doganiamy akcje z "Ja Robot" albo "Raport mniejszości"
Zgłoś
Avatar
tatko Dzisiaj 0:10
Daj babie auto...
Zgłoś
Avatar
Jarazz Dzisiaj 0:42
Dobry świr
Zgłoś