18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

(Wrzucam do innych czarności)

Witajcie kochani.

Zrzutka na protezę powoli dobiega końca ( https://www.sadistic.pl/viewtopic.htm?p=6222877 ) i dzisiaj była u mnie Pani od protez uczyć mnie formowania kikuta.
Już wstepnie omówiliśmy wariant protezy z kilku kosztorysów jakie dostałem mailowo od ortopedy.

Będzie to proteza za ok 54.500zł finalnie. (więcej o tym jak już dostanę fakturę proformę i szczegółowe papiery)



Dobra, bez przynudzania.

Chodzi o to, że tak jak pisałem w temacie o cukrzycy chcę dać na protezie hydrografikę z logo sadistica.

PROBLEM polega na tym, że dostpne logo sadistica jest w bardzo słabej rozdzielczości i pomimo pytań u Centuriona okazuje się, że to co jest dostępne jest tym co jest. Nie ma nigdzie w lepszej rozdzielczości.


Wiem, że jest tu wielu kreatywnych grafików i może ktoś z was chciałby podjąć się zrobienia projektu grafiki w wysokiej rozdzielczości w czynie społecznym? (na grafice może być podpis autora)


Zainteresowani pomocą w projekcie i zgłaszaniem się proszę pisać tutaj w komentarzach i dodawać temat do ulubionych aby otrzymywać powiadomienia. (na PW niestety nie można linków dawać ani wysyłać obrazków więc na pw nawet nie próbujmy) a temat pewnie wpadnie do suszarki bo nie złapie piwek, bo nie ma za co jeszcze ;)



W każdym razie chcąc podziękować za pomoc w zrzutce od Was wszystkich chciałem to uhonorować dając logo sadistica ale ze względu na słabą rozdzielczość i konieczność stworzenia tego praktycznie od zera postanowiłem napisać temat do osób które chcą i potrafią zrobić od zera coś fajnego co będę nosić jak tatuaż do końca życia a jednocześnie każdy kto spojrzy będzie widział adres strony.

W tych miejscach będzie grafika:

2022-07-21, 22:57
grudzin7 napisał/a:

Jestem zaskoczony, że minęły już dwie godziny ten post wisi i jeszcze nikt nie wrzucił logo z dopiskiem "j***ć Halmana"



Znowu się mnie czepiasz?? Niczego nie wrzucałem, robisz niepotrzebną dramę...

2022-07-21, 23:07
Daj może napis "tu była noga"

2022-07-21, 23:19
Proponuję kamuflaż polowy formacji pancernych dewizji ss ,drodzy sadole

2022-07-21, 23:37
j***ć Halmana, sorry za spóźnienie

Nikt_nie napisał/a:

Znowu się mnie czepiasz?? Niczego nie wrzucałem, robisz niepotrzebną dramę...



Ten post poniżej dla beki miał być. K****wyszło lamersko. Kolega z postu powyżej obciągnie na przeprosiny. Może być?

2022-07-21, 23:47
Może to dobry czas, by zrobić jakiś konkurs i zaktualizować logo strony?

2022-07-22, 01:47
Gregigregi napisał/a:

j***ć Halmana, sorry za spóźnienie



masz coś do mnie kozaku zza klawiatury? to możemy sie ponapie**alać w realu jeden na jednego chyba że się boisz jak każdy obsrany własnym kałem szmaciarz?

2022-07-22, 03:35
Halman napisał/a:

masz coś do mnie kozaku zza klawiatury? to możemy sie ponapie**alać w realu jeden na jednego chyba że się boisz jak każdy obsrany własnym kałem szmaciarz?



Tylko nagrajcie filmik i na sadola to będzie milion piw :amused:

2022-07-22, 08:40
Halman napisał/a:

masz coś do mnie kozaku zza klawiatury? to możemy sie ponapie**alać w realu jeden na jednego chyba że się boisz jak każdy obsrany własnym kałem szmaciarz?



Noo i dobrze :D krótko trzymaj swoje pieski xD

Gregigregi napisał/a:

j***ć Halmana, sorry za spóźnienie
Ten post poniżej dla beki miał być. K****wyszło lamersko. Kolega z postu powyżej obciągnie na przeprosiny. Może być?



Twoje imię nadane przez rodziców dla beki miało być. k***a, wyszło lamersko, jak gwiazdkowanie przekleństw na sadictic.pl. Obciągnij sobie ze starym na przeprosiny i matkę wydymaj w kake.

Może być??

2022-07-22, 11:19
Z góry założyłem, że nie chcesz mieć baby z ku*asem na protezie, (co niestety mocno ograniczyło moje pole manewru), ale mimo utrudnień wykombinowałem coś takiego:



"Sarkastyczna" opcja:



A jak chcesz coś tylko w stylu sadolowego logo:




No i oczywiście życzę zdrowia :-)

2022-07-22, 11:48
Chciałbym tylko powiedzieć, że wasze propozycje są do dupy.

2022-07-22, 12:38
Dawajcie takiego meksykańca w kominiarce z kartelu który opie**ala kęsa świerzo wykrojonego serca a na nożu będzie miał napis sadistic.pl :!: 8-)

2022-07-22, 13:11

2022-07-23, 00:34
Jak coś to skonfiskują protezę
Heliar napisał/a:

Przez pięć lat to oni mogą cie ścigać, a na zgłoszenie jest 6 miesięcy. Druk SD Z2, ja chyba coś tam jeszcze załączałem i był jeszcze jeden.
Teraz mnie to zaciekawiło, jak się zgłasza darowiznę od niepełna 900 osób.





:mrgreen:



:mrgreen:



:lol:



:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

2022-07-23, 10:43
Firma HydroKrycie zgodziła się charytatywnie wykonać nałożenie grafiki na protezę.

https://www.facebook.com/HydrografikaWarszawa/

Nałożą swoją grafikę, na to logo strony a potem polakierują i nałożą ochronną folię aby się nie wytarło :)

2022-07-23, 13:10
VeIture napisał/a:

Nałożą swoją grafikę, na to logo strony



jak to dokładniej rozumieć? że sztuczna łydka lub podudzie odpada bo musza mieć miejsce na swoją grafikę za ten gratis?