18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

(Wrzucam do innych czarności)

Witajcie kochani.

Zrzutka na protezę powoli dobiega końca ( https://www.sadistic.pl/viewtopic.htm?p=6222877 ) i dzisiaj była u mnie Pani od protez uczyć mnie formowania kikuta.
Już wstepnie omówiliśmy wariant protezy z kilku kosztorysów jakie dostałem mailowo od ortopedy.

Będzie to proteza za ok 54.500zł finalnie. (więcej o tym jak już dostanę fakturę proformę i szczegółowe papiery)



Dobra, bez przynudzania.

Chodzi o to, że tak jak pisałem w temacie o cukrzycy chcę dać na protezie hydrografikę z logo sadistica.

PROBLEM polega na tym, że dostpne logo sadistica jest w bardzo słabej rozdzielczości i pomimo pytań u Centuriona okazuje się, że to co jest dostępne jest tym co jest. Nie ma nigdzie w lepszej rozdzielczości.


Wiem, że jest tu wielu kreatywnych grafików i może ktoś z was chciałby podjąć się zrobienia projektu grafiki w wysokiej rozdzielczości w czynie społecznym? (na grafice może być podpis autora)


Zainteresowani pomocą w projekcie i zgłaszaniem się proszę pisać tutaj w komentarzach i dodawać temat do ulubionych aby otrzymywać powiadomienia. (na PW niestety nie można linków dawać ani wysyłać obrazków więc na pw nawet nie próbujmy) a temat pewnie wpadnie do suszarki bo nie złapie piwek, bo nie ma za co jeszcze ;)



W każdym razie chcąc podziękować za pomoc w zrzutce od Was wszystkich chciałem to uhonorować dając logo sadistica ale ze względu na słabą rozdzielczość i konieczność stworzenia tego praktycznie od zera postanowiłem napisać temat do osób które chcą i potrafią zrobić od zera coś fajnego co będę nosić jak tatuaż do końca życia a jednocześnie każdy kto spojrzy będzie widział adres strony.

W tych miejscach będzie grafika:

2022-07-21, 15:27
@Halman

Nie postarales sie halman juz poprawilem twoje logo

2022-07-21, 15:31
A to? Na udo?



2022-07-21, 15:33

2022-07-21, 15:56
Żarty żartami ale serio fajnie jakby ktoś dał jakiś fajny projekt.

2022-07-21, 15:56
Żeby Ci jacyś antifiarze nie wj***li jak będziesz chodzić z sadolem na nodze. Zdrówka Veltór

2022-07-21, 15:59
Moja propozycja:
1. Na łydce napis "Noga"
2. Na udzie napis "Sadola"

W końcu żemy się składali :)

2022-07-21, 16:03
ostatnio było w tv że od takich akcji jest podatek 10 albo 20 % zebranej kwoty tak tylko ostrzegam

2022-07-21, 16:16
djoshin napisał/a:

ostatnio było w tv że od takich akcji jest podatek 10 albo 20 % zebranej kwoty tak tylko ostrzegam



Nawet zżytka.peel od zawsze haracz bierze od zebranej kwoty. Nic nowego.

2022-07-21, 16:20



2022-07-21, 16:22
djoshin napisał/a:

ostatnio było w tv że od takich akcji jest podatek 10 albo 20 % zebranej kwoty tak tylko ostrzegam




Dzwoniłem do urzędu skarbowego, dowiadywałem się i nie płacę podatku z tego tytułu póki pojedyncza osoba z grupy 3 (czyli osoby niespokrewnione) nie wpłacą mi łącznie ponad 4tysiące cośtam złotych.
(jest jeszcze grupa 2 i 1 ale to już spokrewnione i ulga od podatku jest jeszcze większa więc podaję scenariusz dla sadolowych wpłat)

Nie ma znaczenia suma wpłat. Liczy się łączna wpłata od 1 osoby (w zależności od grupy pokrewieństwa).

W obecnej sytuacji nie zapłacę nawet 1 grosza podatku od Waszych wpłat.

Każda złotówka pójdzie na protezę.
(chyba, że ktoś nie odznaczył poj***nej opcji na zrzutce przy wpłacie gdzie "dobrowolnie" płacicie 3-5-10-15% wrzucanej kwoty dla portalu zrzutka - kurestwo ale tak mają, że trzeba odznaczyć bo domyślnie sie zgadzacie.

Wbrew pozorom taki ch*jem na wodzie pisany nie jestem i się dowiadywałem.
Moglibyście mi i milion złotych wpłacić ale póki wpłata od 1 osoby nie przekracza progu 3 grupy to podatku od darowizny nie płacę.
Jakby 1 osoba mi wpłaciła całą kwotę to już bym musiał.

Na szczęście portal zrzutka daje dokładny wyciąg wpłat i z tym muszę się w ciągu max 5 lat zgłosić do skarbówki i po prostu zgłosić, że dostałem takie darowizny a oni po przejrzeniu stwierdzą, że podatku nie musze płacić.

2022-07-21, 17:55
@Halman

w poprzednim poscie chyba logo nie weszlo. Poprawilem halman - teraz bardziej pasuje do ciebie :




2022-07-21, 18:18
VeIture napisał/a:

Na szczęście portal zrzutka daje dokładny wyciąg wpłat i z tym muszę się w ciągu max 5 lat zgłosić do skarbówki i po prostu zgłosić, że dostałem takie darowizny a oni po przejrzeniu stwierdzą, że podatku nie musze płacić.



Przez pięć lat to oni mogą cie ścigać, a na zgłoszenie jest 6 miesięcy. Druk SD Z2, ja chyba coś tam jeszcze załączałem i był jeszcze jeden.

Teraz mnie to zaciekawiło, jak się zgłasza darowiznę od niepełna 900 osób. :-/

2022-07-21, 18:42
TAk


2022-07-21, 20:46
~VeIture napisał/a:

(chyba, że ktoś nie odznaczył poj***nej opcji na zrzutce (..) a oni po przejrzeniu stwierdzą, że podatku nie musze płacić.



I bardzo k***a dobrze!

2022-07-21, 21:07
lepiej dorob swiatlowody zeby wygladalo ze zamiast krwi pulsuje swiatlo w nodze itd.