18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
backtoreality 2012-07-21, 11:57 7
"trzeba tylko pogłębiać stereotypy"

btw.

zastanawiam się jaki jest cel takich prowokacji poza prowokowaniem półmózgów do bluzgania w internecie. to jest kolejny dowód na niski poziom polskich blogerów.
Zgłoś
Avatar
Tuśka 2012-07-21, 12:01 37
Hahaha Wiedziałam, że z nią to będzie coś głębszego Wyobraźcie sobie zonk na twarzach ludzi, którzy w to uwierzyli, nagrywali filmiki i wrzucali do sieci. Grażynka to zuo
Zgłoś
Avatar
s................3 2012-07-21, 12:05 21
powiem tak zrobiliście w chuja całą Polskę ! ;d
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-07-21, 12:07 112
backtoreality napisał/a:


zastanawiam się jaki jest cel takich prowokacji poza prowokowaniem półmózgów do bluzgania w internecie. to jest kolejny dowód na niski poziom polskich blogerów.



No kurwa, przecież mówili po co zrobili ten projekt. Po Polsku nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
Jasio2008 2012-07-21, 12:07 2
Ten kolo jest od Klatki B?
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-07-21, 12:10 26
12:42 jak ja takich nienawidzę akurat w lesie był łądnie pod drzewkiem brakuje strzału w tył głowy jak w katyniu

proponuje oddać sprawe do sądu przynajmniej będzie śmiesznie a oni w jakiś sposób się nauczą na przyszłość że nie obraża się publicznie drugiej osoby.
Zgłoś
Avatar
toeska21 2012-07-21, 12:10
a wiec....moze i nie nazywa sie Grazynka Grazynka, ale jak dla mnie to sciema, kobiecie zaczelo sie robic niebezpiecznie wiec teraz grupa madrych ludzi wymyslila jakis projekt zeby odwrocic uwage od glupoty jaka zrobila, gazete z data kiedy zaczeli ten caly ''projekt'' chce zobaczyc!!!
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-07-21, 12:12 42
toeska21 napisał/a:

a wiec....moze i nie nazywa sie Grazynka Grazynka, ale jak dla mnie to sciema, kobiecie zaczelo sie robic niebezpiecznie wiec teraz grupa madrych ludzi wymyslila jakis projekt zeby odwrocic uwage od glupoty jaka zrobila, gazete z data kiedy zaczeli ten caly ''projekt'' chce zobaczyc!!!


Matko, co ja kurwa czytam?

EDIT: @down
o zaczęło się
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-07-21, 12:18 8
Teraz będzie tu tysiąc komentarzy typu: "Od początku wiedziałem, że to ściema", a prawda jest taka, że w chuja zrobili jakieś 90% ludzi, co świadczy o tym jak łatwo manipulować, trochę przerażające :/
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-07-21, 12:25 8
Od początku wiedziałem że to ściema.
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-21, 12:25 69
ja pierdolę, było wiadomo że to babka od pani barbary (gimbuski tego nie wiedziały, bo jak baśka zaczynała karierę, to one zaczynały podstawówkę ) itp. a cały ten gnój to gimbusowi fanboye Tuska i Wojewódzkiego rzucający teksty o moherach i tępi ateiści typu "boga nie ma bo nikt go nie widział". drugą pojebaną sprawą są ci jebani vlogerzy. od kiedy okazało się, że każdy może zarobić na partnerstwie z youtube, chordy gimbusów ruszyły masowo z produkowaniem swoich mądrości życiowych naśladując ich idola niekrytegoidiotę, bo może uda się dorobić do kieszonkowego. Ci starsi vlogerzy są tak samo żałośni, bo kurwa udają celebrytów i pierdolą, że jeden z drugim się pokłócił. ta jebana moda dotarła niestety na sadola i już nie jeden gimbus wrzucał tu filmiki, żeby zgłaszać tego i tego bo jest taki i sraki. kurwa a żyłem sobie spokojnie w niewiedzy na temat tego vlogowego gówna, które trwa od kilku miesięcy, ale gimbusy są nawet na sadolu. serdeczny apel do gimnazjalnych ateistów i wszystkich vlogerów: WYPIERDALAĆ!!!
Zgłoś
Avatar
think666 2012-07-21, 12:28 2
W sumie myślałem, że to prawda, ale niestety Pani Basia troszeczkę zepsuła zabawę wylewając na nią kubeł wody
Zgłoś
Avatar
Tuśka 2012-07-21, 12:31 2
Tołdi napisał/a:


Matko, co ja kurwa czytam?

EDIT: @down
o zaczęło się



Ja też się zraziłam, przecież każdy wie, że nie zaczyna się zdania od "a więc". ^.^
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-07-21, 12:48 24
Józef Piłsudski napisał/a:

ja pierdolę, było wiadomo że to babka od pani barbary (gimbuski tego nie wiedziały, bo jak baśka zaczynała karierę, to one zaczynały podstawówkę ) itp. a cały ten gnój to gimbusowi fanboye Tuska i Wojewódzkiego rzucający teksty o moherach i tępi ateiści typu "boga nie ma bo nikt go nie widział". drugą pojebaną sprawą są ci jebani vlogerzy. od kiedy okazało się, że każdy może zarobić na partnerstwie z youtube, chordy gimbusów ruszyły masowo z produkowaniem swoich mądrości życiowych naśladując ich idola niekrytegoidiotę, bo może uda się dorobić do kieszonkowego. Ci starsi vlogerzy są tak samo żałośni, bo kurwa udają celebrytów i pierdolą, że jeden z drugim się pokłócił. ta jebana moda dotarła niestety na sadola i już nie jeden gimbus wrzucał tu filmiki, żeby zgłaszać tego i tego bo jest taki i sraki. kurwa a żyłem sobie spokojnie w niewiedzy na temat tego vlogowego gówna, które trwa od kilku miesięcy, ale gimbusy są nawet na sadolu. serdeczny apel do gimnazjalnych ateistów i wszystkich vlogerów: WYPIERDALAĆ!!!


A ty kurwa sprzedałeś Polske i nikt się nie czepia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie