18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
addz 2011-01-06, 19:40
ale te blondyneczki niczego sobie.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2011-01-06, 19:50
@Up
Popieram kolegę z góry. A warszawa to chłam, nuda i szarość, a że ludzie na wieś wypierdalają już z tej szopy, to studenciki muszą jakąś reklamę temu śmietnikowi zrobić żeby zaliczyć rok na uczelni, u dziekana napalonego na warszawę.
Zgłoś
Avatar
CycuZL 2011-01-06, 20:00 1
Płeć Ciesin
Jebać Warszawe i Śląsk. Dwa największe polskie wysypiska śmieci.

Urwałeś się wiejski cweluniu pewnie z pod jakiejś ukraińskiej wsi i poza swoją dziurą nie widziałeś świata.......A twoim marzeniem jest wyrwać siebie i cała wieś do niemiec na ogórki.....trzymaj sie Wiejska padlino!!
Zgłoś
Avatar
backtoreality 2011-01-06, 20:10 1
no nie wiem ilu warszawiaków się wypowiadało wyżej, ale jako, że jestem rodowitym warszawiakiem, posiadającym rodziców, którzy również są rodowitymi warszawiakami napiszę jedno:

skoro warszawa to taki syf, to wypierdalajcie z niej, nie przyjeżdżajcie pracować na kasie czy w ochronie za 9.5zł brutto/h

ze swojego zadupia, gdzie na 10 wsi przypada jeden wybudowany Orlik i 10 kościołów
nie komentujcie warszawiaków...

żeby nie było, pracuję w mediach i czasem dla śmiechu przeglądam cv jakie niedoszli przyszli warszawiacy przesyłają
Zgłoś
Avatar
Smarxus 2011-01-06, 20:15
Co on Bobra na klacie sobie wydziarał?!
Zgłoś
Avatar
krolik46 2011-01-06, 20:27 1
chyba w media markt
Zgłoś
Avatar
backtoreality 2011-01-06, 20:29
krolik46 napisał/a:

chyba w media markt



media markt to chyba jedyne "media" o jakich słyszałeś
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2011-01-06, 20:37 3
Wszyscy napinacze, którzy piszą, żeby warszawiak przyjechał do X albo Y - to może wy przyjedzcie do wawy, jak z was takie cwaniaki, a warszawa to wieś i może wam buty całować. U siebie to każdy cwaniak, a dupy sprzed kompa to nie ruszy.

PS Nie, nie jestem warszawiakiem.
Zgłoś
Avatar
sylveck 2011-01-06, 20:45 1
kieroshaw napisał/a:

U siebie to każdy cwaniak.


No, z "warszawiakami" jest nie inaczej.
Zgłoś
Avatar
xqwzsa 2011-01-06, 20:52
jest tu w ogóle jakiś warszawiak ?
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-06, 21:18 4
xqwzsa napisał/a:

jest tu w ogóle jakiś warszawiak ?



owszem jest - JA

jakoś wali mnie to co piszą inni mam wrażenie że chcą sie uzewnętrznić ci którzy coś podsłyszeli ale nie mają pojęcia dlaczego tak jest. Jeden napisze "krawaciarz" - zapytam skad zna to stwierdzenie i dlaczego tak twierdzi?? bo mu ktoś powiedział ( koledzy ze szkoły czy na melinie sie nasłuchali ) czy że dlatego że GIMBUSOWI tak modnie ??

kolejna sprawa wszyscy najeżdżają na warszawiaków, a prawdziwy warszawiak ma to w poważaniu bo...( matura to bzdura odwołuje się do historii ) wstydzi się takich chamów i prostaków dlatego... niechce tego rozwijać. Szanuje każdego i nie szczekam jak pekińczyk na inne miasta ale słyszeć "przyjedz na sląsk to w morde dostaniesz" to swiadczy tylko o uwstecznieniu piszącego. Prawdziwy warszawiak to taki ktory mieszka tutaj z dziada pradziada i ma w poważaniu kazdego kto pluje na warszawe ale nie zrozumieja tego osoby ktore potrafią tylko opluwać ale powtarzam. Złą renome zrobili tylko i wyłącznie przyjezdni. Koniec.
Zgłoś
Avatar
kacu17 2011-01-06, 21:18
wszyscy takie kozaki a jak przyjadą do stolicy to cichutko (L)
Zgłoś
Avatar
alorkar 2011-01-06, 22:18
Ni mo boroka nad warszawsioka
Zgłoś
Avatar
zernix 2011-01-06, 22:32
zapraszamy do poznania!!!
Zgłoś
Avatar
Kłoński 2011-01-06, 23:07
0.50 po lewej wygląda znajomo...

a ja nie jestem warszawiakiem i chuj

jestem za przeniesieniem stolicy z warszawy do świebodzina tak dla jasności nie jestem ze świebodzina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie