18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
tobol07 2011-01-07, 0:29
Hahaha ... zabawny jest ten koleś , nawet jak na warszawiaka których nie trawie ...
A to że są cwaniakami to wcale o nich dobrze nie świadczy , także niech dalej sobie obraża swoje miasto i warszawiaków ... swoją drogą mógłby przestać się tak napinać do tego filmiku bo mu żyłka pęknie ... ehh i niech dalej żyje w swoim świecie w którym wszyscy ludzie do frajerzy a warszawiaki ociekają zajebistością ... Chciałbym tego gorola zobaczyć u nas na Śląsku ... za dużo by nie po cwaniakował bo my ciuli na kilometr rozpoznajemy ... heh tak se przypomniałem górale też was ładnie cisną warszawiaczki , nie mówiąc o wywindowanych cenach dla was i wiecznym obgadywaniu jakimi to ciulami jesteście haha ...
Zgłoś
Avatar
Bicco 2011-01-07, 0:44
warszawiaki to wieśniaki i prostaki
Zgłoś
Avatar
Sephi 2011-01-07, 1:24
Gowno warta jest Warszawa bez Slaska.
Zgłoś
Avatar
kasia12 2011-01-07, 2:53
Ten kawalek to po prostu oznaka dystansu . Nie jestem z warszawy .
Zgłoś
Avatar
wojtex12 2011-01-07, 4:06
A mnie wkurwia całe to napływowe gówno, przyjedzie jeden z drugim z jakiejś dziury do stolicy bo pole sprzedał i ma na kawalerkę, i po 5-10 latach mieszkania tu myślą ze są kurwa 'warszawiakami" i potem kurwa jest ze tu chamstwo itp. Pozniej jest ze drogi w wawie rozjebane bo na wsi to miał za kasę unijna zrobioną..
Zgłoś
Avatar
Kokolino 2011-01-07, 15:32
Pozdrowienia dla andruzów z Czerniakowa! Pierdolicie, Panowie szanowni, o nas takie dyrdymały, że nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Ale musicie wiedzieć jedno, bo większość z was jest z gimnazjum, a mi 30-tka za chwilunię stuknie. Osobnik zwać się może warszawiakiem, jak pokocha to miasto i uzna je za swoje. Dlatego Grzesiuk, Norwid czy Bielicka byli warszawiakami. Ja urodziłem się na Powiślu, mieszkam na osiedlu, gdzie przed wojną "cfaniaczył" Grzesiuk. Każdego dnia staram się pogłębiać wiedzę o miejscu z którego pochodzę. Więc zamknąć szemrane facjaty jak się nie podoba i omijac Warszawę z daleka, skoro was tak odrzuca.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-01-07, 17:02
kornelius22 napisał/a:

eee tam na Śląsk by jeden z drugim przyjechal to zaraz by mu ryj oklepali



Chyba okradli, jebane brudasy z hałdy.
Zgłoś
Avatar
miguel1910 2011-01-07, 17:56 2
Jebać Warszawę, Śląsk, Polskę, Europę, Świat, Wszechświat!!!!! Kurwa!!!!1

A tak na serio to ładnie onetujecie, niczym miłośnicy PO i PiS się na siebie rzucacie. Ja jestem pół warszawiak pół łodzianin. Połówka mnie jest dresem szprycującym się pavulonem a druga połowa nowobogackim chujem. Weźcie spierdalajcie bo się czytać nie da.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2011-01-08, 3:17 1
kornelius22 napisał/a:

eee tam na Śląsk by jeden z drugim przyjechal to zaraz by mu ryj oklepali



Pracuję w dużej korporacji, w której siłą rzeczy jest również kilka osób z twojej okolicy. Jakikolwiek temat nie zostałby poruszony to zawsze słyszymy tekst
"... a u nas na śląskuu to..."

Siłą rzeczy przytakujemy i zgadzamy się że śląsk jest najcudowniejszym zakątkiem naszego kraju.

Niemniej zawsze nurtuje nas pytanie.
Dlaczego zostawiają swój cudny świat i przyjeżdżają do nas do pracy?
Zgłoś
Avatar
kerth 2011-01-08, 8:07
Ja jestem ciekaw, czy ktokolwiek sprawdził, skąd pochodzą słowa, czy tylko każdy się niezdrowo spina.
Zgłoś
Avatar
ping pong 2011-01-08, 14:05
Jaworzno czeka na ciebie xD
zobaczy się czy nie ma na ciebie cfaniaka xDD
Zgłoś
Avatar
Kłoński 2011-01-08, 23:28
Może zrobimy ze śląska nowe państwo i wszyscy będą dumni
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-01-09, 11:31
jaaa49 napisał/a:

Może zrobimy ze śląska nowe państwo i wszyscy będą dumni



Myślę, że oni najlepiej czuli się podczas okupacji niemieckiej.

Zresztą niewiele się różnią.
Zgłoś
Avatar
vakos 2011-01-09, 17:20
Gorole raus, gorole won, gorole wypierdalac stad!
Zgłoś
Avatar
alorkar 2011-01-09, 18:12
kamil66 napisał/a:



Myślę, że oni najlepiej czuli się podczas okupacji niemieckiej.

Zresztą niewiele się różnią.



Juz lepiej nazod do Rajchu niz z polokami mieć coś wspolnego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie