18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
tytanowy88 2013-09-25, 0:30 2
ZimnySkurwiel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapierdalać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.



Kiedyś robotnicy dziś kibole.
Chcesz być frajerem do ruchania? Zmień to i rusz dupę na marsz!
A nie tylko pierdolisz "gdyby", bo to słowo to plaga w tym smutnym jak chuj kraju.
Zgłoś
Avatar
VANKIERAS 2013-09-25, 0:31
krzyzanlbn napisał/a:

az musialem sie przemoc do wydania komentarza jak czytam to kurwa gowno co tu czesc pisze
tak pierdolicie na tych kiboli ze to zwierzeta, dzicz i samo zlo
prawda jest taka ze kibole sa bardzo zorganizowani i proponuje przejrzec jak to oni szukali dymu na tych Marszach w tamtym roku jakos tylu ich bylo a nie widzialem zeby byli nastawieni na jakies awantury, kibole sa bardziej patriotyczni mentalnie jak polowa kurwa komentujacvych ten post sprzed monitora
co do zrzucania winy na prowokacje milicji czy innych wladz to sa one faktyczne a nie zmyslone
troche szerzej otworzcie patrzalki
nie, nie popieram siania awantur a tego typu wydarzeniach
tak, jestem kibolem, zwierzem, chuliganem, patologia i pije tylko piwo pod brama, nie mam domu, komputera i nie wyznaje zadnych zasad moralnych

jak widzisz nasz patriotyzm jest karany i pali ich w dupe tutaj strasznie Bóg,Honor ,Ojczyzna jest im bardzo odległa teraz wyznaja zasade w dupe ,do ryja i za darmo ...
Zgłoś
Avatar
Hiacenty 2013-09-25, 0:33 1
ZimnySkurwiel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapierdalać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.



Haha. Nie jestem kibicem ale nadzieja jest WŁAŚNIE w kibicach piłkarskich, to są jedyni ludzie, gdzie na czymś im zależy. Bo kto nas bedzie bronił gdyby ktoś nas by zaatakował? Już widze studentów uniwersytetu jak łapią za broń. A kibice pójdą.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-09-25, 2:27 1
Mnie boli jedynie fakt, że prawica chce zwalczać lewice socjalistycznymi metodami. To jest kurwa paradoks. Sam mam poglądy konserwatywno liberalne, zawdzięczam to sobie, że nikt nie był w stanie sprać mi łba na tyle bym widział tylko jedną stronę i jeszcze nie skrajny odłam.

A propo wszystkich komentarzy o kibicach w tym temacie to w po raz kolejny w chuj boli fakt, że polactwo, nie Polacy, polactwo, cebulactwo nie potrafi zamknąć mordy na temat, w którym nie mają zielonego pojęcia. Może pokolenie komunistyczne wymrzeć, może wiele się zmienić, ale cebula zamiast mózgu będzie nadal u wielu i niestety będą się rozmnażali i swoje cebulowe nauki przekazywali kolejnym pokoleniom.
Zgłoś
Avatar
yaiba 2013-09-25, 8:00 1
ZimnySkurwiel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapierdalać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.



Siej matole dalej takie fanaberie to za 6 lat będziesz na tym forum pisał ze swoimi intelektualnymi rówieśnikami...
Zgłoś
Avatar
darnok99 2013-09-25, 8:10
Pomijając totalnie cel i charakter marszu to filmik jest totalnie cienki. Ujęcia są słabe i pomontowane w prostacki sposób. Dodatkowo nijak mają się przejścia w ujęciach do muzyki. A piwa nie bedzie bo nie popieram białych ciapaków którzy chcą mi nakazać żyć tak jak uważają za stosowne.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-09-25, 8:28 4
Hiacenty napisał/a:


Haha. Nie jestem kibicem ale nadzieja jest WŁAŚNIE w kibicach piłkarskich, to są jedyni ludzie, gdzie na czymś im zależy. Bo kto nas bedzie bronił gdyby ktoś nas by zaatakował? Już widze studentów uniwersytetu jak łapią za broń. A kibice pójdą.
______________


Czy wy kurwa ludzie żyjecie mentalnie w XVI wieku?? Przykro mi was poinformować, ale nie będzie już żadnego pospolitego ruszenia, a nie wiem jaki niby pożytek mielibyśmy mieć z bandy tępych kiboli
Zgłoś
Avatar
darnok99 2013-09-25, 8:34 3
milosciprzyjazn napisał/a:


Czy wy kurwa ludzie żyjecie mentalnie w XVI wieku?? Przykro mi was poinformować, ale nie będzie już żadnego pospolitego ruszenia, a nie wiem jaki niby pożytek mielibyśmy mieć z bandy tępych kiboli



Popieram, ci ludzie są niesamowicie niedostosowani do aktualnych realiów. Dla nich patriotyzm to zbrojna walka o niepodległą Polskę i za nic w świecie nie dociera do nich ze Polska już jest niepodległa. Dlatego zawsze będą pokrzywdzeni i zawsze będą czuli się nierozumiani przez resztę społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
blulu 2013-09-25, 9:55 2
ZimnySkurwiel napisał/a:

Gdyby nie było tam tylu kiboli-podludzi to sam bym się wybrał na marsz.



I właśnie dlatego nie powinieneś się w temacie odzywać, bo cię tam nie było/nie będzie.

Mówiąc krócej: "w dupie byłeś i gówno widziałeś".
Zgłoś
Avatar
czarodzieju22 2013-09-25, 9:59 2
ZimnySkurwiel napisał/a:

Gdyby nie kibole, to ten marsz był by lepszy, ponieważ kibole to zwierzęta, które chodzą tam tylko po to, żeby się ponapierdalać, a winę zawsze nieudolnie zwalają na "prowokacje" policji.



W dupie byłeś i gówno widziałeś. Rusz dupę z przed komputera to pogadamy.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-25, 10:26 1
asdf1991 napisał/a:


Na pohybel lewakom, pedałom, komuchom i innej czerwonej zarazie.



taak bo rzadza nami od tylu lat lewaki i toone rozpierdalaja ten kra wyporzedajac wszystko komu sie da

ty chybanawet tych 22 lat nie masz, na pierwszym miejscu powinno byc raczej 1
Zgłoś
Avatar
utrOne 2013-09-25, 12:13 1
wielka szkoda, ze narodowcy zawlaszczaja w dzisiejszych czasach calosc pojecia patriotyzm tylko dla siebie.
Nie zamierzam uczestniczyć w marszu patriotycznym, w ktorym na czele/w srodku/gdziekolwiek "idzie" transparent ONR czy innego gówna...
Zgłoś
Avatar
KaziuLG 2013-09-25, 13:01
A nie zastanawiało was nigdy czemu na marszu patriotycznym jest tyle POlicji? Przecież nikt tam nie demoluje miasta..
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-09-25, 16:29
blulu napisał/a:



I właśnie dlatego nie powinieneś się w temacie odzywać, bo cię tam nie było/nie będzie.

Mówiąc krócej: "w dupie byłeś i gówno widziałeś".



Chodziłem na marsz jak był jeszcze mniej znany i przyciągał maksymalnie tysiąc osób, później lewackie media go wbrew własnej woli rozreklamowały i zleciały się masy pierdolonych kiboli (wspominałem już, że powinni w tej chwili stać w kolejce do komory gazowej?) i nigdy więcej nie przyszedłem na marsz. A szkoda, bo naprawdę był kiedyś piękną ideą.
Zgłoś
Avatar
Hiacenty 2013-09-25, 17:52
milosciprzyjazn napisał/a:


Czy wy kurwa ludzie żyjecie mentalnie w XVI wieku?? Przykro mi was poinformować, ale nie będzie już żadnego pospolitego ruszenia, a nie wiem jaki niby pożytek mielibyśmy mieć z bandy tępych kiboli


Bajki ojciec wygadujesz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie