18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
donkapusta 2020-10-08, 19:58 2
Kolega pytał o link do całości.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-10-08, 20:22 9
Widać, że mało się u nich zmieniło.
Od 32 min.

Zgłoś
Avatar
35i 2020-10-08, 20:23 1
żmij napisał/a:

@up
Kamikaze, Boski Wiatr



Jebany, lepszy ode mnie. Niewiele lepszy, ale jednak.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-10-08, 20:38 7
dlwar napisał/a:

Miło ogląda się braci ze wschodu sława wielkiej Rosji!



Zgłoś
Avatar
abadon 2020-10-08, 20:46
suka bladź
Zgłoś
Avatar
lysyjr 2020-10-08, 20:52 4
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po huju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat kurwa.......



Przed II wojna światową nie było inaczej.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-10-08, 20:59 7
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po huju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat kurwa.......



Że o rozbiorach i rusyfikacji nie wspomnę...
Zgłoś
Avatar
projektwojownik 2020-10-08, 21:35
Raflik napisał/a:

W Polsce nadal tak się odbiera Gapę ( tytuł skoczka spadochronowego ) tylko, że do pustej szklanki wrzuca się ową metalowa gapę taka jaką się nosi na mundurze galowym a potem zalewa sie wódką i wypija na raz po czym gapę łapię się w zęby.



Gdzie są takie zwyczaje bo pierwsze słyszę a służę 4 lata w kawalerii powietrznej?
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-10-08, 21:45
outsidethebox86 napisał/a:

Że o rozbiorach i rusyfikacji nie wspomnę...



To już tylko efekty wchłonięcia Polski do ich strefy wpływów co jest już dawno niekatualne bo wycofali się tylko do roli obczajania co u nas NATO knuje.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-10-08, 22:03
Salieri16000 napisał/a:

!



Ja miałem na myśli czasy pokoju, a nie wojny debilu.......
Na Redtube nigdy nie byłem....

Oczywiście nie zamierzam kłamać, że żadnego tego rodzaju przybytku nie odwiedzałem
Ale nie RT.
No ale oczywiście salieri musi dojebać swoją militarnością, choć giwery w łapie pewnie nie trzymał. Halman 2.0?
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2020-10-08, 22:32 2
dlwar napisał/a:

Miło ogląda się braci ze wschodu sława wielkiej Rosji!



Znalazł się kurna kolejny Mickiewicz. Jaranie się kacapami to pedalstwo większe jak oglądanie meczu piłki kopanej.
Zgłoś
Avatar
Spajdi 2020-10-08, 22:39
ale będzie jebańsko ;d
Zgłoś
Avatar
Ytt2 2020-10-08, 22:41 2
dlwar napisał/a:

Miło ogląda się braci ze wschodu sława wielkiej Rosji!



Żaden Polak nigdy nie powie o Rosjanach "bracia".Słaby trolling towarzyszu
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-10-08, 22:43 4
niemamskarpet. napisał/a:

bracia po huju, najbardziej to pomogli podczas II Wojny Światowej a potem jeszcze bratali się z nami przez kilkadziesiąt lat kurwa.......


Napaść wroga jest oczywista i przewidywalna, zdrada sojuszników to już akt haniebny, więc czemu jako naród nie mamy nienawiści do brytoli czy żabojadów? No i kochamy amerykańców co też na to pozwolili... A z Szwabami to już w ogóle kosmos, tak ich nienawidzimy jak im dupska liżemy... jednym słowem, nie ma co za mocno wierzyć propagandzie, zawsze się znajdzie Misza dobry i Misza zły, Helga ładna i Helga brzydka, Janusz przyzwoity i Janusz burak. Natomiast wszelkie napaści militarne, to nie jest pomysł całego narodu, tylko kilku liderów, którzy później kreują takie zachowania na społeczeństwie, i nasze społeczeństwo wcale nie jest lepsze w odgórnym sterowaniu.
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2020-10-08, 23:06 2
A Palaki jak zawsze nie rozumieją nawet, że Zsrr nie był tworem rosyjskim i rosyjscy nacjonaliści nienawidzili go najbardziej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie