18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Promocja w Tesco na Mirindę
Brian1337 • 2013-07-28, 21:40
Tak sobie leżę na łóżku i zdycham po zjedzeniu połowy gara rosołu niedzielnego i przypomniałem sobie o zdjęciu, które zrobiłem jakoś 30-31 grudnia ubiegłego roku w Tesco. Fail, czy jednak zamierzone działanie ze względu na ciągle rosnącą rzeszę idiotów?
Zgłoś
Avatar
quartz75 2013-07-28, 21:58 3
Najczęściej takie "kwiatki" to wina pracowników. Wszystkich szczebli, od samej góry do samego dołu. Wierz mi, żaden market nie czai się na twoje 50 groszy zarobione w tak perfidny sposób. Jakbyś pracował w małym sklepiku to pewnie byś zauważył, że towar np. z dwóch dostaw wychodzi kretyńsko po naliczeniu marży. Co byś zrobił? Podbił cenę 1 butelki...W takim molochu ktoś może nie zauważyć.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-07-28, 22:11 18
myślałeś że folia ze zgrzewki będzie gratis?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-07-28, 22:16
Pamiętam za starych czasów kiedy jeszcze wierzyłem w patriotyzm i takie tam bzdury poszedłem do pracy do supermarketu i tam takie "kwiatki" byly na porządku dziennym, większość była winą administracji ("dół" nie odpowiada przecież za politykę cenową a jedynie nakleja to co ustalono odgórnie) i często wychodziło własnie tak, że w cztero-sześciopaku cena jednostkowa opakowania była większa od ceny pojedyńczej sztuki. Jest to wina głupiej polityki marketów, które niemal co kilka dni zmieniają ceny produktów, z tej samej serii, które mają jeszcze długą datę przydatności do spożycia a mimo to podlegają jakimś dziwnym promocjom (które czasami mają uzasadnienie np. w początku sezonu na grila daje się szeroko reklamowana promocję na kiełbasę, więc obok stawia się droższy niż zazwyczaj keczap i o 100% droższe plastikowe tacki bo tego będą szukać klienci kupujący kiełbasę) ale w większości są bezcelowe i dziwne (np. jednego dnia cena skacze o 10 gr, drugiego spada o 20 a trzeciego znowu wzrasta o 10) i generuje niepotrzebne koszty, ale z drugiej strony - na tych własnie "dzziwnych" skokach cen markety mają najwyższe przebitki!
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-28, 22:24
Phi ostatnio real w Częstochowie. Płyn do naczyń Fairy. 1l 5,50zł zaś 1,5 l 10,50 zł.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-07-28, 22:24
Co nie zmienia faktu że Tesco jest jednym z najgorszych hipermarketów.

Ostatnio też się zdziwiłem gdy kiełbasa na grilla w małym wiejskim sklepie kosztowała 15,50zł a w tesco kiełbasa tej samej firmy 17.99zł.
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-07-28, 22:45
tak. tesco jest najgorsze.

Pracowałem tam miesiąc dorywczo i żałuję, że tam się znalazłem. Co mnie najbardziej odstraszyło? Dział: mrożonki. Pracujemy pracujemy i ... PRZERWA!!!!!!!!!!!!!!!! Cały towar leży. rozpuszcza się. Niektóre to aż mi się rzygać chciało, bo to co powinno być cały czas zamrożone, aż .. pływało.

Zwracam honor biedronki, którą gardziłem. Teraz to dla mnie najlepszy z najtańszych sklepów

Co do cen? Do akurat może niedopatrzenie. Błąd czy coś. Raza widziałem w cenie za kilogram (taki mały druczek czasem dopisują np w biedrze, to produkt: wtedy lody, kosztował 10000tyś zł za kilogram XD)

A inny fakt, że raz u mnie w lokalnej sieci sklepów była promocja na colę. Napój Cola Cola powiedzmy na to 2L była tańsza niż Cola 1L. Fuck logic? Nie. To była promocja na tylko kilka dni. Nie wiem czy data ważności wygasa za niedługo (dla napoi to nawet z pół roku) czy po prostu promocja czy w magazynie za dużo. Tak było i tyle.

Do tesco: Jeszcze raz Panom dziękujemy. Tak tak, duży sklep ciężko ogarnąć. Chyba od tego są, żeby właśnie to ogarnąć. a nie dać jedzenie jak dla świń. (Pomijając, ze pracownicy jakoś nazywali klientów nieprzyjemnie. Było to dla mnie zabawne, bo ja pracowałem, a nie tam kupowałem.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-29, 0:01
Kto nie umie liczyć - ten płaci więcej I dlatego uczycie się gimusy matematyki
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-07-29, 14:32
Płaci się za folijkę od dwupaku
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-07-29, 14:48
Ja u siebie mam dobre promocje gdzie jak jest bliski termin ważności to ucinają cenę i ludzie biorą.
Zgłoś
Avatar
Zamotrk 2013-07-29, 14:54
Wlasnie po to daja takie ceny zeby czlowiek wzial 2 butelki, bo przeciez: ale ja kurwa mądry jestem, nie dam sie wydymac 2 kupie to taniej bedzie. A czasem wezmie i 4 bo kurwa taniej jak 2 zgrzewki hehe. I tak sklepy zarbiaja na "mądralach".
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-07-29, 15:11
wszystko jest w porządku, ten kondon który łączy dwa napoje te musi coś tam kosztować
Zgłoś
Avatar
bestialsky88 2013-07-29, 15:14
Dlatego matura z matematyki musi być obowiązkowa
Zgłoś
Avatar
Darthkac 2013-07-29, 15:32
@bestialsky88
Matura? Chyba test trzecioklasisty.
Zgłoś
Avatar
eryk9876 2013-07-29, 16:00
Za głupotę się płaci, dosłownie.
Zgłoś