18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Promowanie kurestwa w TVP
Plecionkarz • 2012-11-02, 13:24
Neobolszewik Kazia Szczuka wygłasza swoje mądrości o dawaniu dupy za pieniądze. Ciekawe jak sama skończyła studia. Jak już nie wie co powiedzieć używa uniwersalnego argumentu: antysemityzm.



Kolejna porcja promowania lafirynd przez TVP. Nie wiem na jakiej zasadzie ustalili, że 1/5 studentek to "odważne kobiety".

Zgłoś
Avatar
IjonTichy 2012-11-02, 13:29 95
Zwał jak zwał, ale każdy przypadek gdy kobieta daje za kasę to zwykłe kurewstwo, i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Hawk!
Zgłoś
Avatar
Dejna 2012-11-02, 13:35 31
Szczuka typowa lewacka "ku**a" sponsoring to prostytucja .
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-11-02, 13:38 30
haha, jaka nowomowa prześledźmy tą ewolucję
nierządnica -> kurtyzana -> prostytutka -> dziwka -> kurwa -> odważna kobieta
a czy działa to w drugą stronę i gdy facet jest męską dziwką to jest poprostu męską dziwką czy też odważnym mężczyzną?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-02, 13:40 10
Nawet tego nie odpale bo tylko sie wkurwie.

Bez oglądania zgaduje ,że pierdoli o tym jaka to prostytucja jest zła bo mężczyźni czerpią z kobiet kase jako sutenerzy ale jeśli baba daje dupy za kase i nie ma alfonsa żadnego to już jest ok.
Zgadłem?
Zgłoś
Avatar
h................j 2012-11-02, 14:01 1
W 9:54 Darth Sidious uciekł z Disneylandu
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-02, 14:02
Chociaż problem wydaje mi sie godny poruszenia to nie postawię piwa za neobolszewika.

Kwestia pieniędzy moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy. Dlaczego faceci sie nie prostytuują na studiach? Skoro nie robią tego a studia kończą to się chyba da. I wkurwiało mnie to ciągłe podkreślanie ze mężczyźni mają pieniądze, że to mężczyźni są bogaci. Przypuszczam, że szczuka ma więcej hajsu niż połowa mężczyzn w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
Yessurr 2012-11-02, 14:23 20
"Gdybym miała dorabiać na zmywaku [...] czy jako kelnerka to bym nie była w stanie zdać dobrze egzaminu."

Co to za tłumaczenie? To jest cnota ciężkiej pracy.
Pierdolone pokolenie instant chce wszystko naraz, od zaraz, i teraz.
A tak to przecież jakiś stary pryk włoży mi kutacha do dupska, później do mordy i jest elegancko.

Takie kurwice to zwykłe szmaty, jeśli już studiują to pewnie turystykę i rekreację albo inne równie niewymagające kierunki.
Ile kurwa muszą poświęcić czasu na naukę do egzaminu? Po 8h pracy jest dalej 16h doby, jest czas i na sen i na naukę i zostanie czas na inny rodzaj wypoczynku, jak nie dzisiaj to jutro. Nikt nie powiedział, że jedna z drugą będzie leżała cały dzień brzuchem do góry i będzie zajebiście.
No i wybierają odwrotną pozycję: brzuszek do dołu, dupsko do góry.
Zgłoś
Avatar
raza 2012-11-02, 14:30 15
Ja tam nie wiem. Pracuje, studiuje, a do tego mam czas na wszystko. Albo te baby są upośledzone, albo ja nie wiem, o chuj chodzi.
Zgłoś
Avatar
WAZARI 2012-11-02, 14:45
Velture napisał/a:

Nawet tego nie odpale bo tylko sie wkurwie.

Bez oglądania zgaduje ,że pierdoli o tym jaka to prostytucja jest zła bo mężczyźni czerpią z kobiet kase jako sutenerzy ale jeśli baba daje dupy za kase i nie ma alfonsa żadnego to już jest ok.
Zgadłem?

nie zgadłeś
Zgłoś
Avatar
Lithir 2012-11-02, 14:50
"Co piąta studentka wie, co to jest sponsoring". Czytaj ze zrozumieniem. Już nawet chce mi się wyzywać od gimbusów ani podawać przykładów, żeby niektórzy zrozumieli.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-02, 15:02
Lithir napisał/a:

"Co piąta studentka wie, co to jest sponsoring". Czytaj ze zrozumieniem. Już nawet chce mi się wyzywać od gimbusów ani podawać przykładów, żeby niektórzy zrozumieli.



Coś nie dokładnie słuchałeś, w materiale filmowym jest ze co piata ma sponsora, a wczesniej faktycznie redaktor mowi ze co 5 wie co to jest. Więć w zasadzie nie wiadomo o co kaman:D
Zgłoś
Avatar
P................y 2012-11-02, 16:00 1
Do Szczuki: ty tępa kurwo! Jestem mężczyzną i nie mama pieniędzy... i co? (oglądałem tylko do pierwszego zdania )
Zgłoś
Avatar
majestat123 2012-11-02, 16:17 2
Jak widzę tą sepleniącą kurwę to mam ochotę nabić ją na pal jak niegdyś by tak zrobił Jeremi Wiśniowiecki... z tym, że to mogło by się okazać pewnego rodzaju nagrodą dla tej Pani.
Zgłoś
Avatar
Anvilek 2012-11-02, 16:33 2
nie mogę tej lewakowej kurwy słuchać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie