18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wczoraj w BB3 został wyemitowany program Make Me a Muslim, chociaż sam program nie jest taki nowy.
Uważasz, że Polsce rząd sieje propagandę? Być może. Ale ta nasza to pikuś w porównaniu z tą z materiału poniżej.

Nie wiem, jak Wy, ale ja wolę pijaków na ulicach nocą i przesadnie roznegliżowane laski niż arabów, którzy mówią mi, jak żyć. ;] W materiale wszystko fajnie pięknie, ale jak wygląda islam w rzeczywistości - części z Was nie muszę tłumaczyć. Zwłaszcza bywalcom działu Hard.

Taka propaganda może się zacząć wkrótce i w Polsce w programach typu Kawa czy Herbata albo Dzień Dobry TVN. Uśmiechnięci muzułmanie przekonują społeczeństwo do siebie w dzień, a w nocy "muslim patrol" robi to na drugą zmianę.



Więcej na temat islamu w Europie znajdziesz tutaj.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-02-02, 15:10
Slonx, Pater patriae,

właśnie chłopaki, pogadajcie ze sobą, bo się ze sobą zgadzacie, więc nie będziecie zmuszeni rozmawiać z degeneratami, którzy mają wiedzę, doświadczenie zdobyte w świecie, znają języki, potrafią myśleć i, tak, nie są przestraszonymi i zdezorientowanymi polaczkami-cebulaczkami, ale dumnymi Polakami w zjednoczonej Europie.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-02, 15:28
lapps napisał/a:


tobie sie troche popierdolily pojecia. lewica glosi, ze kazdy jest rowny niezaleznie od pochodzenia, koloru skory, religii, klasy spolecznej i powinien dostawac tyle samo w zwiazku z tym. stad sie biora zasilki i stad sie bierze tyle obcokrajowcow w kraju. a prawica to bardziej prawo do robienia co sie chce we wlasnym zakresie(nie naruszajac cudzego dobra) i otrzymywanie tego na co sie zasluzy. dla lewaka kazdy jest obywatelem, nawet tak na siebie mowili wszyscy...



Właśnie problem polega na tym, że każdy definiuje sobie pojęcie "lewica" na własny użytek. I dlatego wszyscy we wszystkich rzucają inwektywą "per lewak".

p.s.

We Wrocławiu obcokrajowców (łącznie z muzułmanami itd.) jest w miarę dużo - wszyscy jednak są zasymilowani, wszyscy są przyjaźnie nastawieni... Wszyscy są studentami (a ja mieszkam pomiędzy akademikami). Moim zdaniem większy wpływ na ludzi ma otoczenie, niż geny (na psychologii (takie o ćwiczenia miałem na studiach) to mi również mówili).
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-02-02, 17:00
@myha, dionizodoros

to lewacy zamazali te dwa pojecia, musza przeciez jakos tworzyc zludzenie opozycji w systemie totalitarnym:)
a co do gejow to niech sobie zyja, tylko niech sie z tym nie obnosza. i niech nikt im nie pozwoli dzieci adoptowac, bo to jest robienie krzywdy dziecku. a malzenstwo to jest zwiazek kobiety z mezczyzna, nawet z nazwy idzie wywnioskowac wiec cos takiego odpada, nie mowiac juz o slubie koscielnym bo to sie rzadzi swoimi prawami. jak sobie wymysla swoj wlasny obrzed zagejpojscia to droga wolna.
transy tez niech sobie zyja tylko z tatuazem rozpoznawczym na czole, bo to jest nie w porzadku dla normalnych ludzi, ze sobie pojdzie na miasto, popije troche i trafi na cos takiego, a zorientuje sie po czasie i bedzie mial uraz na psychice. a raczej zaden trans ci nie powie na powitanie "bylam kiedys facetem"

Cytat:

Przytoczone przez ciebie opinie podtrzymuję w całej rozciągłości. Tylko uczestnictwo w Unii daje nam możliwość decydowania o własnym losie



buahahahahahahhahahahhaha jaaa pierdole....

na przyklad w ten sposob?
wprost.pl/ar/291031,1/Rostowski-akcyza-na-paliwa-nizsza-juz-nie-bedzie...

Cytat:

A teraz wyobraź sobie, że jesteśmy poza Unią i chcemy nie dopuścić do podjęcia jakieś decyzji, ważącej na losie Europy, czyli nas. Jak byśmy tego dokonali? W sojuszu z Gruzją? Powodzenia.



islandia nie jest czlonkiem ue, a znajduje sie w europejskim okregu gospodarczym(z tego twojego nagminnego pierdolenia wynika, ze nawet o tym nie slyszales). i jakos sobie radzi w najlepsze, nawet im sie kryzys z 2008 udalo w ciagu roku czy dwoch pokonac, ktorego to nasza wielka niepodlegla polska, grajaca prawie pierwsze skrzypce w unii i wspoldecydujaca o wszystkich najwazniejszych sprawach na tym kontynencie nie umie uczynic od 5 lat.

i specjalnie dla ciebie lopatologiczne tlumaczenie.
sojusz=/=bycie wojewodztwem
bycie poza unia pozwala trzymac dyplomatyczne stosunki z unia i wszystkimi europejskimi krajami, bez utraty niepodleglosci i mozliwosci ustalania swojego prawa wedle uznania.
co wiecej:
nie bycie w unii=/=koniecznosc bycia w sojuszu z gruzja czy republika kongo

ja na prawde chcialbym wierzyc, ze ty jestes taki glupi, ale to jest kurwa niemozliwe albo ci placa, albo jestes trollem jak wczesniej wspomniano
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-02-02, 18:32
lapps napisał/a:


islandia nie jest czlonkiem ue, a znajduje sie w europejskim okregu gospodarczym(z tego twojego nagminnego pierdolenia wynika, ze nawet o tym nie slyszales). i jakos sobie radzi w najlepsze, nawet im sie kryzys z 2008 udalo w ciagu roku czy dwoch pokonac, ktorego to nasza wielka niepodlegla polska, grajaca prawie pierwsze skrzypce w unii i wspoldecydujaca o wszystkich najwazniejszych sprawach na tym kontynencie nie umie uczynic od 5 lat.

i specjalnie dla ciebie lopatologiczne tlumaczenie.
sojusz=/=bycie wojewodztwem
bycie poza unia pozwala trzymac dyplomatyczne stosunki z unia i wszystkimi europejskimi krajami, bez utraty niepodleglosci i mozliwosci ustalania swojego prawa wedle uznania.
co wiecej:
nie bycie w unii=/=koniecznosc bycia w sojuszu z gruzja czy republika kongo



Powiedz mi w takim razie, bystrzaku, jaki wpływ ma Islandia na sytuację w Europie? Żaden. Mniejszy nawet niż ma Żoliborz, którego wielkości jest ta rybacka wioska.
Pierwszą rzeczą, którą zrobiła Islandia po wybuchu światowego kryzysu gospodarczego, było wystosowanie prośby do UE o łaskawe przyjęcie w poczet członków. Prośbę wystosowano 17 lipca 2009. Komisja Europejska zgodziła się podjąć rokowania o członkostwie 4 lutego 2010.
Masz więcej asów w rękawie, wielki polytologu?

Suwerenność znaczy wpływ na rzeczywistość. Suwerenność ma ten, kto podejmie decyzję, która wpływa na stan fatyczny (parafrazując Carla Schmitta). Dzięki członkowstwu w Unii mamy większy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość niż byśmy go mieli sami z siebie. W zasięgu wzroku nie ma też żadnych alternatywnych sojuszy, które by nas wzmocniły, chyba że z Kongiem.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-02, 21:33
@ lapps

Oj, to nie mistyczni lewacy pomieszali znaczenia terminów, tylko HISTORIA . Od wielkiej rewolucji do okresu powojennego czy pokomunistycznego. Znajdź hasła "prawica" i "lewica" w słownikach - czy to specjalistycznych, czy to ogólnych. No nie da się wyeksplikować jednoznacznie tychże terminów.
Zgłoś