18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wczoraj w BB3 został wyemitowany program Make Me a Muslim, chociaż sam program nie jest taki nowy.
Uważasz, że Polsce rząd sieje propagandę? Być może. Ale ta nasza to pikuś w porównaniu z tą z materiału poniżej.

Nie wiem, jak Wy, ale ja wolę pijaków na ulicach nocą i przesadnie roznegliżowane laski niż arabów, którzy mówią mi, jak żyć. ;] W materiale wszystko fajnie pięknie, ale jak wygląda islam w rzeczywistości - części z Was nie muszę tłumaczyć. Zwłaszcza bywalcom działu Hard.

Taka propaganda może się zacząć wkrótce i w Polsce w programach typu Kawa czy Herbata albo Dzień Dobry TVN. Uśmiechnięci muzułmanie przekonują społeczeństwo do siebie w dzień, a w nocy "muslim patrol" robi to na drugą zmianę.



Więcej na temat islamu w Europie znajdziesz tutaj.
Zgłoś
Avatar
Nec969 2013-02-01, 12:22
Nie chce mi się czytać całej tej dysputy... powiem tylko że rozwalił mnie ten pedzio... Ciekawe po co go wzięli... może ukamienować go mogą dopiero po tym jak się nawróci?
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-01, 12:23 2
DUST DEVIL napisał/a:

mówiąc ultraprawica myślę Slonx i czasem Peter Patriae



Noż jasny chuj, prawie dwa miesiące mnie nie było, a ten dalej o mnie pamięta.
Jestem zaszczycony.
Muszę jednak zaprzeczyć twoim słowom. Nie zamierzam nic pisać o powyższej sytuacji, bo w tym temacie niemal wszystko już zostało napisane, także mój komentarz jest zbyteczny.
Odniosę się tylko do użytkownika anonymousm: To lewak, impotent intelektualny i degenerat. Nie chce mi się przytaczać wszystkich jego cytatów, chociaż jak pogrzebię, wygrzebię naprawdę całkiem fajne kwiatki, np:
jeżeli chodzi o suwerenność, to największym zagrożeniem dla polskiej kultury i polskiego dziedzictwa, polskiej świadomości narodowej byłoby zwrócenie się przeciwko Unii Europejskiej.

Albo:
Mądrze gada, kiedy gada, że Ameryka jest inna niż Europa i nie możemy mierzyć jej naszą małą miarką.
Głupio gada, kiedy powtarza ten debilny argument lobbystów za bronią, że niby córki prezydenta są chronione, a innym dzieciom odbiera się ochroną. One są chronione, bo są córkami prezydenta, który jest chroniony. Od ich bezpieczeństwa zależy bezpieczeństwo całego kraju.
Szkoły powinny być zdemilitaryzowane.
Różne są statystyki, ale jedno jest pewne: w Europie mieliśmy jak dotąd jedną taką masową strzelaninę, podczas gdy w USA coś takiego wydarza się raz na dwa tygodnie. I nie sposób nie powiązać tego z zajobem na punkcie broni i przemocy i łatwiutkim dostępem do niej.


Punktowanie kogoś takiego to już nie jest przyjemność.
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-02-01, 12:58
anonymousm napisał/a:

croyna,

Rzeczywiście, nie ma to jak życie bezrobotnego pasożyta, ciągnącego polski socjal, zeby opłacić internet, z którego całymi dniami i nocami sciąga i propaguje kłamliwe śmieci. Chciałbym zamienić się z tobą na życia.
Ale najbardziej żałosny jesteś wtedy, kiedy po obrażeniu 1,5 miliarda muzułmanów, po zrównaniu tych wszystkich ludzi z gównem, zaczynasz piszczeć, ale jak to? Jak możesz tak brzydko o mnie mówić? Ty łobuzie nieładny, nie nazywaj mnie "śmieciem", ty niedobry ty.

Typowo kibolska mentalność.

No nic, ja wracam do mojej dobrze płatnej i prestiżowej pracy, a ty sobie fantazjuj dalej, że przegrałeś życie, bo istnieją muzułmanie. Przegrałeś, bo jesteś kiepski.



kto jak kto, ale ty tu najglosniej krzyczysz za socjalnym pasozytniczym ustrojem, z czego by wynikalo, ze to ty siedzisz na zasilku, albo pracujesz(pasozytujesz) w ministerstwie/urzedzie tatusia. albo w jakiejs spolce medialnej w dziale ds propagandy:)
Zgłoś
Avatar
myha 2013-02-01, 13:02
I znowu dyskusja o temacie który kompletnie w żadnym nawet najmniejszym stopniu nie dotyczy i nigdy nie będzie dotyczył naszego kraju(w każdy razie my tego raczej już nie dożyjemy). Do Polski żadni muzułmanie nie przyjeżdżają, a nawet jak i trochę przyjedzie to nigdy nawet promila populacji nie osiągną, już szybciej to coś widzę że to Polacy zaczną niedługo wyjeżdżać do krajów arabskich do pracy.

Więc jaki huj was obchodzą co robią sobie w Anglii? Widocznie oni jednak wolą żeby do nich przyjeżdżali muzułmanie i zmieniali ich społeczeństwo niż mieli by to robić Polacy? Może oni widzą problem w zbyt dużej emigracji Polaczków do ich kraju, a że ci robią nieopisany burdel to już wolą sobie sprowadzić muzułmanów przynamniej spokój mają. Zresztą nie ważne ich kraj ich sprawa. Nas nie dotyczny i tyle.

Druga sprawa to trochę wam się popierdoliły pojęcia, co z was za prawicowcy którzy chcą ograniczać czyją wolność tylko ze względu na pochodzenie/religiie/klase społeczną czy kolor skarpet. Toż to lewactwo jak huj i to jeszcze radykalne bardzo mocno, więc wypierdalać do swojej lewackiej jamy razem z lewackim komunistą stalinem i lewackim nazistą Hitlerem. Jebane lewactwo będzie tu decydować kto się nadaje na obywatela a kto nie. tfu
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2013-02-01, 13:23
To wypowiem się tak z mojego punktu widzenia. Fakt, mieszkam w tej Anglii od kilku lat i codziennie otaczają mnie przeróżne kultury i religie. Mam znajomych ... przeróżnych. Wkurwia mnie fakt, że ciapaki chcą zrobić z Anglii swój mały Pakistan i Anglia jeszcze bardziej się na tym przejedzie, że tak im pozwalają na wszystko.

Ale teraz nie o tym. Ostatnimi czasy doszedłem do wniosku, że ... niech sobie robią co chcą, ale niech na siłę nie próbują mi wpoić swojej religii i ideologii. Jak ktoś chce to niech przechodzi na ich wiarę. Dopóki jawnie nie będę dyskryminowany na mieście za to, że jestem katolikiem/ateistą/żydem czy chuj wie jeszcze czym, to luz. Po prostu spędziłem z niektórymi kilka lat w jednej szkole, teraz na studiach i żaden z nich nigdy nie cisnął mnie czy cokolwiek innego za to, że wyznaję inne wartości. Byliśmy fair wobec siebie, że tak powiem.

Co tam emitują w angielskiej telewizji też mnie zbytnio nie interesuje - nie oglądam, mam polską, chociaż zastanawiam się czy przejście na angielską nie byłoby dobrym rozwiązaniem, jak codziennie mam oglądać sejm w którym mamy typa, który każe na siebie mówić per pani, pedała, czarnucha i chuj wie jeszcze co. Doszedłem do wniosku, że nie będę się wpierdalał w to, dopóki mnie nie dotyka (tutaj już mowa o religii, muslimach i tak dalej).
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-02-01, 13:33 1
@Slonx No cześć!
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-02-01, 13:34
myha napisał/a:

I znowu dyskusja o temacie który kompletnie w żadnym nawet najmniejszym stopniu nie dotyczy i nigdy nie będzie dotyczył naszego kraju(w każdy razie my tego raczej już nie dożyjemy). Do Polski żadni muzułmanie nie przyjeżdżają, a nawet jak i trochę przyjedzie to nigdy nawet promila populacji nie osiągną, już szybciej to coś widzę że to Polacy zaczną niedługo wyjeżdżać do krajów arabskich do pracy.



dawno na miasto nie wyszedles co? czy na jakims zadupiu mieszkasz?

Cytat:

Druga sprawa to trochę wam się popie**oliły pojęcia, co z was za prawicowcy którzy chcą ograniczać czyją wolność tylko ze względu na pochodzenie/religiie/klase społeczną czy kolor skarpet. Toż to lewactwo jak h*j i to jeszcze radykalne bardzo mocno, więc wypie**alać do swojej lewackiej jamy razem z lewackim komunistą stalinem i lewackim nazistą Hitlerem. j***ne lewactwo będzie tu decydować kto się nadaje na obywatela a kto nie. tfu



tobie sie troche popierdolily pojecia. lewica glosi, ze kazdy jest rowny niezaleznie od pochodzenia, koloru skory, religii, klasy spolecznej i powinien dostawac tyle samo w zwiazku z tym. stad sie biora zasilki i stad sie bierze tyle obcokrajowcow w kraju. a prawica to bardziej prawo do robienia co sie chce we wlasnym zakresie(nie naruszajac cudzego dobra) i otrzymywanie tego na co sie zasluzy. dla lewaka kazdy jest obywatelem, nawet tak na siebie mowili wszyscy...
Zgłoś
Avatar
myha 2013-02-01, 13:38
Grillowan: to już szczyt, wpierdoliłeś się do ich kraju i jeszcze może chcesz decydować kogo mogą Anglicy do siebie wpuścić a kogo nie? hahahahaha, jeszcze ci nie pasuje coś że dużo muzułmanów? Jak widać dla Anglików nie stanowi żadnej różnicy czy na zmywak przyjmą muzełamnina z Pakistanu, Araba, Persa, chrześcijanina z czarnej Afryki lub Karaibów czy przygłupa z europy wschodniej, jeden huj dla nich, gardzą nimi wszystkimi po równo. Ci zaradni i tak nie wnikają w takie rzeczy jak rasa czy religia mają na to wyjebane oni się zasymililują i będą dobrymi anglikami, a debile na zmywak zawsze są potrzebni, w sumie nawet lepiej jak się nie asymilują to można nimi bez wyrzutów sumienia gardzić.
Zgłoś
Avatar
Zero_Cool_ 2013-02-01, 13:49
myha napisał/a:

(...)oni się zasymililują i będą dobrymi anglikami(...)


Co ty w ogóle pierdolisz. Brudasy się nie asymilują, nie chcą się asymilować i być dobrymi Anglikami. To jest jebana zaraza, która przyjeżdża do obcego kraju i żąda dla siebie praw i przywilejów. Oni się nie dostosowują, tylko chcą zmieniać i narzucać. Szmatławe bydło.
Zgłoś
Avatar
myha 2013-02-01, 14:24
lapps: Prawica i Lewica nic nie głosi to pojęcia w kwestiach społecznych tak na prawdę zamazały się już całkowicie, można mówić co najwyżej o lewicy i prawicy w kwestiach gospodarczych tak na prawdę, poprzedni mój post był trochę ironiczny.
Widzisz ja właśnie uważam się za liberała zarówno w kwestiach gospodarczych i jak i społecznych.
W kwestiach gospodarczych popieram całkowicie wolność gospodarczą prawie tak samo jak Janusz, no może w części poglądów się nie zgadzam np. szkolnictwa państwowego(obok prywatnego) przynamniej do 2-4 klas(czytanie, pisanie podstawa matematyki). Tak samo w kwestiach prawa które powinno być możliwie proste i jedynym zdaniem sformułowane w myśl zasady „możesz robić co chcesz dopóki nie robisz nic złego innej osobie” , a jak robisz krzywdę innej osobie to ponosisz pełne konsekwencje. Takie same poglądy mam w kwestiach społecznych, nic mi nie przeszkadza i w sumie gówno mnie obchodzi dopóki to nie zaczyna krzywdzić innych ludzi. Geje/trans? A niech sobie robią co chcą, nawet paradować po terenie na którym im pozwolą(nie ma czegoś takiego jak państwowa własność- no prawie nie ma), to samo małżeństwa państwo tego nie reguluje tylko umowa między ludźmi w dowolnej kombinacji i ilości członków. Geje i trans byli na świecie od początku ludzkości, są i prawdopodobnie zostaną do końca ludzkości, choć by nie wiem jak by tego nie tolerować tak jest prawda i tak już będzie.
W kwestiach politycznych jestem zwolennikiem integracji europy(a najlepiej całego świata) oczywiście nie na takich zasadach jak obecnie UE ale właśnie na takich jak to przedstawiłem wyżej, czyli całkowitej wolności gospodarczej, możliwość swobodnego podróżowania i osiedlania się itp.

Zerp_Cool: nie będę z tobą dyskutował, wyrwałeś dwa wyrazy z kontekstu, nie zrozumiałeś nawet o co tam chodzi a pieprzysz głupoty, przeczytaj całość. Tam pisałem nie tylko u muzułmanach choć zapewniam cię że spora ich część też się asymiluje podejrzewam zresztą że jest to podobny procent jak w przypadku Polaków w Anglii, którzy też próbują w Anglii swoje porządki wprowadzać często. A nie zasymilowania idoci też są potrzebni na zmywakach i do innych prac do których rodowitego anglika się nie zatrudnia bo po co rodaka wykorzystywać.
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2013-02-01, 16:16
anonymousm napisał/a:

croyna,
No nic, ja wracam do mojej dobrze płatnej i prestiżowej pracy, a ty sobie fantazjuj dalej, że przegrałeś życie, bo istnieją muzułmanie.



Cóź, ja wiem, że jak ktoś rzeczywiście ma "dobrze płatną i prestiżową pracę", to nie musi przy byle okazji o tym wspominać. Co więcej, wiem również, że tak robią głównie osoby cierpiące z powodu kompleksów. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-02-01, 17:22
cena_z_lombardu napisał/a:

@ anonymousm

Mam do Ciebie parę pytań-
Czy chcąc zdać prawo jazdy wolałbyś uczyć się u kogoś, kto jeździ samochodem gorzej od Ciebie?
Czy naprawdę uważasz że ludzie w tym malowniczym, zadbanym, i ogarniętym angielskim miasteczku na prowincji potrzebują rad kogoś, kto chce narzucić im wartości swojej, nieogarniętej, i niezadbanej cywilizacji?
Czy dostrzegasz może różnicę jak się żyje na angielskiej prowincji, a jak na prowincji pakistańskiej?
Dlaczego to z Pakistanu emigrują do Anglii, a nie odwrotnie?
Naprawdę uważasz że Anglicy muszą się czegoś uczyć od turbanów, a nie odwrotnie???

Głupio się czuję pisząc oczywistości, ale może dotrze...



Czy naprawdę nie widzisz róznicy między "narzucaniem swoich wartości" a zwykłym opowiedzeniem o swojej religii, jak ja ją widzę? Myślisz, że ktoś z tych Angoli da się nawrócić? Nidgdy w życiu! Naprawdoposobniej nie interesuja ich żadna religia, a poza tym wymagania islamu są zbyt wysokie. Więc ci, którzy zgodzą się na to seminarium, tylko dowiedzą się czegoś interesujacego spojrzą na życie swoich sąsiadów i na własne życie z nieco innej perspektywy. To nie boli.
Nie ciekawi cię, co oni widzą w tej swojej religii? W czym ona im pomaga? Dlaczego się jej trzymają, skoro wygodniej byłoby ją porzucić? Ja bym chętnie zadał tej dziewczynie, która urodziła się już w UK, pytanie, dlaczego zasłania włosy.

Slonx napisał/a:



Noż jasny chuj, prawie dwa miesiące mnie nie było, a ten dalej o mnie pamięta.
Jestem zaszczycony.
Muszę jednak zaprzeczyć twoim słowom. Nie zamierzam nic pisać o powyższej sytuacji, bo w tym temacie niemal wszystko już zostało napisane, także mój komentarz jest zbyteczny.
Odniosę się tylko do użytkownika anonymousm: To lewak, impotent intelektualny i degenerat. Nie chce mi się przytaczać wszystkich jego cytatów, chociaż jak pogrzebię, wygrzebię naprawdę całkiem fajne kwiatki, np:
jeżeli chodzi o suwerenność, to największym zagrożeniem dla polskiej kultury i polskiego dziedzictwa, polskiej świadomości narodowej byłoby zwrócenie się przeciwko Unii Europejskiej.

Albo:
Mądrze gada, kiedy gada, że Ameryka jest inna niż Europa i nie możemy mierzyć jej naszą małą miarką.
Głupio gada, kiedy powtarza ten debilny argument lobbystów za bronią, że niby córki prezydenta są chronione, a innym dzieciom odbiera się ochroną. One są chronione, bo są córkami prezydenta, który jest chroniony. Od ich bezpieczeństwa zależy bezpieczeństwo całego kraju.
Szkoły powinny być zdemilitaryzowane.
Różne są statystyki, ale jedno jest pewne: w Europie mieliśmy jak dotąd jedną taką masową strzelaninę, podczas gdy w USA coś takiego wydarza się raz na dwa tygodnie. I nie sposób nie powiązać tego z zajobem na punkcie broni i przemocy i łatwiutkim dostępem do niej.


Punktowanie kogoś takiego to już nie jest przyjemność.



Miło mi, że śledzisz moje posty!
Cieszę się, że nie próbujesz ich kontrować, bo wychodzisz wtedy na podwójnego idiotę:
a. przez to, co mówisz,
b. przez to, jak mówisz, po belfersku dzieląc wypowiedzi na fragmenty i mówiąc na ich temat głupie rzeczy. Punktujesz...
Przytoczone przez ciebie opinie podtrzymuję w całej rozciągłości. Tylko uczestnictwo w Unii daje nam możliwość decydowania o własnym losie i tylko idiota łyka tę propagandę amerykańskich producentów broni.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-01, 22:46
anonymousm napisał/a:

Miło mi, że śledzisz moje posty!
Cieszę się, że nie próbujesz ich kontrować, bo wychodzisz wtedy na podwójnego idiotę:
a. przez to, co mówisz,
b. przez to, jak mówisz, po belfersku dzieląc wypowiedzi na fragmenty i mówiąc na ich temat głupie rzeczy. Punktujesz...



Głupku, wygrzeb sobie temat, w którym te twoje skretynienia się pojawiły.

anonymousm napisał/a:

Tylko uczestnictwo w Unii daje nam możliwość decydowania o własnym losie



A zwłaszcza Traktat Lizboński?

anonymousm napisał/a:

tylko idiota łyka tę propagandę amerykańskich producentów broni.



Producent broni i tak sprzeda swój produkt, tylko idiota tego nie wie.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-02-02, 9:38
Slonx napisał/a:



Głupku, wygrzeb sobie temat, w którym te twoje skretynienia się pojawiły.

A zwłaszcza Traktat Lizboński?

Producent broni i tak sprzeda swój produkt, tylko idiota tego nie wie.



O, to, to... To jest to twoje "punktowanie", forma wypowiedzi zdradzająca naturę neurotycznego pedanta (mówiąc po freudowsku: charakter analny i tłumiony homoseksualizm).
Traktat lizboński:
Nie chce mi się tracić na ciebie czas i szukać jakichś poważnych źródeł, więc przekopiuję z wikipedii, jaki to mam wpływ na proces podejmowania decyzji, które dotyczą całej Europy czyli nas:

Cytat:


do 31 marca 2017 każde państwo będzie mogło zażądać powtórzenia danego głosowania, zgodnie z nicejskim systemem głosów ważonych.
Od 2017 r. będzie obowiązywać wyłącznie system podwójnej większości, jednak traktat lizboński ma wprowadzić także mechanizm bezpieczeństwa, podobny do kompromisu z Joaniny: jeśli grupie członków Rady nie wystarczy głosów do zablokowania określonej uchwały, będą mogły mimo to odwlekać podjęcie decyzji w tej sprawie. Warunkiem będzie odpowiednia wielkość tej grupy (do 2017 r.: kraje reprezentujące co najmniej 75% ludności lub 75% liczby państw niezbędnych do utworzenia mniejszości blokującej; od 2017 r.: 55% ludności lub 55% liczby państw niezbędnych do utworzenia mniejszości blokującej)[20]. Projekt traktatu mówi o możliwości odwlekania podjęcia decyzji przez "rozsądny czas"



A teraz wyobraź sobie, że jesteśmy poza Unią i chcemy nie dopuścić do podjęcia jakieś decyzji, ważącej na losie Europy, czyli nas. Jak byśmy tego dokonali? W sojuszu z Gruzją? Powodzenia.

Co do broni, rozumiem, że jesteś jedną z tych osób, które uważają, że reklama i lobbing są niepotrzebne, bo towar i tak się sprzeda. Ciekawe poglądy ekonomiczne. Może dzięki nim jesteś tak długo bezrobotny...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-02-02, 15:00
Slonx, na chuj gadasz z tym trollem, przecież to bezsensu, zwykła strata czasu, najlepiej takiego zignorować ...

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Też próbowałem, ale doszedłem do wniosku, że w powyższym stwierdzeniu jest za dużo prawdy, więc przestałem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie