18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wczoraj w BB3 został wyemitowany program Make Me a Muslim, chociaż sam program nie jest taki nowy.
Uważasz, że Polsce rząd sieje propagandę? Być może. Ale ta nasza to pikuś w porównaniu z tą z materiału poniżej.

Nie wiem, jak Wy, ale ja wolę pijaków na ulicach nocą i przesadnie roznegliżowane laski niż arabów, którzy mówią mi, jak żyć. ;] W materiale wszystko fajnie pięknie, ale jak wygląda islam w rzeczywistości - części z Was nie muszę tłumaczyć. Zwłaszcza bywalcom działu Hard.

Taka propaganda może się zacząć wkrótce i w Polsce w programach typu Kawa czy Herbata albo Dzień Dobry TVN. Uśmiechnięci muzułmanie przekonują społeczeństwo do siebie w dzień, a w nocy "muslim patrol" robi to na drugą zmianę.



Więcej na temat islamu w Europie znajdziesz tutaj.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-01-31, 18:39 4
wiesiors4 widzę po twoich ostrzeżeniach i postach, że wszyscy pojebani są dla ciebie czerwoni lub lewi. Całkiem nieźle prawisz czasami, ale proszę, nie szufladkuj wszystkich miłośników sandniggerów jako lewych -_-

Modlę się tylko, żeby nie wszedła tu czasem ultraprawica, bo się znowu shitstorm zacznie (mówiąc ultraprawica myślę Slonx i czasem Peter Patriae)

anonymousm po twoich wypowiedziach wnioskuję, że spotkałeś porządną "muslimską" rodzinę i dlatego dobrze się o nich wypowiadasz Rozumiem twój tok myślenia, ale muszę również przyznać, że jesteś o wiele bardziej otwarty ode mnie lub innych postujących, ponieważ my patrzymy na muslimów jak na zaśmiecanie naszej kultury ichnią, a ty jako ciekawe doświadczenie które wzbogaca Przyznam, że jesteś chyba najbardziej "europejski" i tolerancyjny w tym wątku i respekt za to
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-01-31, 19:02 12
kufel01 napisał/a:

A i tu można śmiało zrobić muslim patrol np na Ursynowie, Nowej Hucie, Staszica, Oksywie/Obłuże,Azory itd itd


Tekst stulecia

up anonymouse, weź nie pierdol swoich facapołów, bo na nikim nie robi to już wrażenia. To że ciapatym byś dzidę chapał, to też wiemy. Przez takie programy jak ten ludzie tracą swoja tożsamość narodową, co jest prostą drogą by stać się takim czymś jak ty. Byle by nie mówili, że ktoś jest uprzedzony czy rasista.
Zgłoś
Avatar
cassie7 2013-01-31, 19:35 20
anonymousm napisał/a:



No nic, ja wracam do mojej dobrze płatnej i prestiżowej pracy



Ta, chyba do budy z kebabem
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-31, 22:59 10
do kogoś wyzywającego od rasistowskich śmieci. Nie jestem rasistą, bo ja nie nienawidze arabów czyli rasy, ja "nie przepadam" za islamem. To nie jest rasizm, tylko uprzedzenie do ludzi którzy mają całkowicie inny sposób zachowania (wynikającego z religii), często niemożliwego do zaakceptowania dla mnie.
Zgłoś
Avatar
1488 2013-02-01, 9:21
Brudasom , wyznawcom pedofila się zbiera ...czuje ,ze będą się ścigać razem z żydami kto pierwszy go gazu.
Zgłoś
Avatar
asdjako 2013-02-01, 9:59
Ja pierd*le jak można być tak głupim, żeby w ogóle coś takiego wyemitować
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2013-02-01, 10:20 3
Cytat z Koranu:

"62 Zaprawde, ci, którzy uwierzyli,
ci, którzy wyznaja judaizm,
chrzescijanie i sabejczycy,
i ci, którzy wierza w Boga i w Dzien Ostatni
i którzy czynia dobro,
wszyscy otrzymaja nagrode u swego Pana;
i nie odczuja żadnego leku,
i nie beda zasmuceni!"

[Koran w przekładzie Józefa Bielawskiego str. 10]

I ja się pytam, po ludzku - jak islam sam w sobie podchodzi do tego zapisu w Koranie???
Nie chodzi o rasę (jak bardzo słusznie zauważył Butter), nawet nie chodzi o religię [czysty islam normalnie interpretowany nie jest jakiś mega szkodliwy] - chodzi o tych wszystkich fanatyków, nadinterpretujących Koran i dopasowującyh jego zapisy do własnych, niecnych potrzeb (by móc wojować, usprawiedliwić walkę i ogłupić prostych pasterzy kóz) chcących zawojować/podbić cały świat i wymordować lub siłą "nawrócić" wszystkich "niewiernych" - niestety takowych jest miażdżąca większość wśród muzułmanów... I co? Wolni ludzie, chrześcijanie mają tak po prostu otworzyć ramiona na islam i dać się wybić lub "nawrócić"? W imię czego? Poprawności politycznej? Z całym szacunkiem, ale taką polityczną poprawność to ja serdecznie pier... tzn, nie, dziękuję, konflikt priorytetów.
Zgłoś
Avatar
DarkMar 2013-02-01, 10:30
I co się kurwa ciapaty wpierdala tam gdzie nie trzeba? Czy to jego kraj? Czemu u siebie nie robi REWOLUCJI kulturowej? Bo co, bo tam jest już tak dobrze? Jak mu tam tak dobrze, to po co spieprzył do UK?
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-02-01, 10:55 5
BadAttitude napisał/a:

Cytat z Koranu:

"62 Zaprawde, ci, którzy uwierzyli,
ci, którzy wyznaja judaizm,
chrzescijanie i sabejczycy,
i ci, którzy wierza w Boga i w Dzien Ostatni
i którzy czynia dobro,
wszyscy otrzymaja nagrode u swego Pana;
i nie odczuja żadnego leku,
i nie beda zasmuceni!"

[Koran w przekładzie Józefa Bielawskiego str. 10]

I ja się pytam, po ludzku - jak islam sam w sobie podchodzi do tego zapisu w Koranie???
Nie chodzi o rasę (jak bardzo słusznie zauważył Butter), nawet nie chodzi o religię [czysty islam normalnie interpretowany nie jest jakiś mega szkodliwy] - chodzi o tych wszystkich fanatyków, nadinterpretujących Koran i dopasowującyh jego zapisy do własnych, niecnych potrzeb (by móc wojować, usprawiedliwić walkę i ogłupić prostych pasterzy kóz) chcących zawojować/podbić cały świat i wymordować lub siłą "nawrócić" wszystkich "niewiernych" - niestety takowych jest miażdżąca większość wśród muzułmanów... I co? Wolni ludzie, chrześcijanie mają tak po prostu otworzyć ramiona na islam i dać się wybić lub "nawrócić"? W imię czego? Poprawności politycznej? Z całym szacunkiem, ale taką polityczną poprawność to ja serdecznie pier... tzn, nie, dziękuję, konflikt priorytetów.



Niosę wyjaśnienie.
Treści w Koranie dzielą się jakby dwie części.
Najpierw Mohamed spisywał słowa Allaha (za pośrednictwem Archanioła Gabriela) w mieście Mekka. Tam nie miał władzy, żył z wyznawcami innych religii. Wersy były pokojowe. Jak ten, przytoczony przez Ciebie.
Następnie przeniósł się do miasta Medyna, gdzie założył teokratyczne państewko. Miał władzę i swoich ludzi. Zaczął spisywać wersy miecza, o zabijaniu niewiernych. I to jest coś, czego w Piśmie Świętym nie ma - Allah zmienił zdanie. Wersy pokojowe zostały unieważnione przez nowe, o zabijaniu. Wersy pokojowe są w Koranie, ale są nieważne. To ich właśnie umyślnie używają muzułmanie, by przekonywać o "pokojowości islamu". Wersy nie są ułożone chronologicznie, a według długości, więc wers pokojowy może się znajdować za czy przed wersem miecza, ale jest nieważny.
Zgłoś
Avatar
Zero_Cool_ 2013-02-01, 10:57 3
anonymousm napisał/a:

Ale najbardziej żałosny jesteś wtedy, kiedy po obrażeniu 1,5 miliarda muzułmanów, po zrównaniu tych wszystkich ludzi z gównem, zaczynasz piszczeć, ale jak to? Jak możesz tak brzydko o mnie mówić? Ty łobuzie nieładny, nie nazywaj mnie "śmieciem", ty niedobry ty.



No, bo taka jest różnica między nami a brudasami, że my o nich możemy mówić co się nam podoba, a oni o nas nie .
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2013-02-01, 10:59
To się nazywa dobry rekonesans i znajomość wroga. Dzięki za wyjaśnienie. Tak jak myślałem, jednak dekalog ma dużo jaśniejszy przekaz...
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2013-02-01, 11:07 3
@ anonymousm

Mam do Ciebie parę pytań-
Czy chcąc zdać prawo jazdy wolałbyś uczyć się u kogoś, kto jeździ samochodem gorzej od Ciebie?
Czy naprawdę uważasz że ludzie w tym malowniczym, zadbanym, i ogarniętym angielskim miasteczku na prowincji potrzebują rad kogoś, kto chce narzucić im wartości swojej, nieogarniętej, i niezadbanej cywilizacji?
Czy dostrzegasz może różnicę jak się żyje na angielskiej prowincji, a jak na prowincji pakistańskiej?
Dlaczego to z Pakistanu emigrują do Anglii, a nie odwrotnie?
Naprawdę uważasz że Anglicy muszą się czegoś uczyć od turbanów, a nie odwrotnie???

Głupio się czuję pisząc oczywistości, ale może dotrze...
Zgłoś
Avatar
Apakalolo 2013-02-01, 11:39 1
Ostatnio coraz częściej pojawiają się różne artykuły o islamizacji i próbach narzucania swoich doktryn przez muzułmanów. Osobiście uważam tych wszystkich mniej lub bardziej ortodoksyjnych "muslimów" za zarazę i nowotwór zdrowego społeczeństwa. Jeżeli w moim otoczeniu pojawi się nader wiele takich zarazków, z automatu idę do rzeźni, kupuję świńską krew i mieszam z octem żeby się nie ścięła. Zrobię sobie taki mój prywatny amulet, a jednocześnie mając np. mała strzykawkę, zawsze można takiemu delikwentowi odebrać miejsce w niebie...
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-02-01, 12:08 1
he he he no dobra to powiem wam o co chodzi tak na prawde
To jest manipulacja i walka o pieniadz. Najpierw sprowadzaja muzulmanow zeby nas wkurw1ali zeby rodzil sie gniew u nas, a potem wywolaja wojne z nimi, kto sie wzbogaci na tym ten sie wzbogaci, a my bedziemy mieli spokoj ducha ze dalismy popalic wiesniakom ze sredniowiecza i spokoj i wspaniaøa europe. Wojna to wspanialy biznes poprostu kojarzcie fakty. Po 2 sprowadzenie ciaptych tutaj to wspanialy hajs bo wielu z nich pracuje i oddaje podatki, i sie mnoza jak robale, nie to co my rozsadni biali oni maja taka polityke ze jak naplodza bachorów to w wieku 16 lat dzieciaki beda im kase przynosic. Prawda jest taka ze czeka ich zaglada wiec uspokójcie sie oni dostana taki wpierd0l jak jeszcze nikt nei dostal na swiecie. Racja to okrutne bo na ich smierci zarobi sie kupe kasy. ale wyobrazcie sobie ze bierzecie czlowieka z przeszlosci ze sredniowiecza i wrzucacie go do uk do londynu. Nie wyrzuci on z siebie wlasnych odruchów i tego czego sie nauczyl w swoich czasach( w ojczyznie) moze sie troche nauczy uzywac komórki czy TV, a jak znajdzie wiecej takich swoich ludzi z przeszlosci to zaczna sie zrzeszac i beda walczyc z nowa technologia i z tym co im obce. A pozniej i tak dostana wpierd0l bo rzad wywola wojne i ich zniesiemy z powierzchni ziemi.

Oczywiscie czlowiek ze sredniowiecza to metafora wiesniaka z kurdukistanu zeby wam tylko unauczonic.

wiec nie wkurzajcie sie bo i tak mega mocno oberwa za nic, a jak ropa im sie skonczy to juz w ogole swiat o nich zapomni. przykre lecz prawdziwe.
Ale i tak chuj im w dupe bo sa glupi i nie portafia sie skumac hahaha
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-02-01, 12:11
anonymousm to musi być jakiś marny troll, bo nie wierze, że można być aż tak spierdolonym "człowiekiem"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie