18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wczoraj w BB3 został wyemitowany program Make Me a Muslim, chociaż sam program nie jest taki nowy.
Uważasz, że Polsce rząd sieje propagandę? Być może. Ale ta nasza to pikuś w porównaniu z tą z materiału poniżej.

Nie wiem, jak Wy, ale ja wolę pijaków na ulicach nocą i przesadnie roznegliżowane laski niż arabów, którzy mówią mi, jak żyć. ;] W materiale wszystko fajnie pięknie, ale jak wygląda islam w rzeczywistości - części z Was nie muszę tłumaczyć. Zwłaszcza bywalcom działu Hard.

Taka propaganda może się zacząć wkrótce i w Polsce w programach typu Kawa czy Herbata albo Dzień Dobry TVN. Uśmiechnięci muzułmanie przekonują społeczeństwo do siebie w dzień, a w nocy "muslim patrol" robi to na drugą zmianę.



Więcej na temat islamu w Europie znajdziesz tutaj.
Zgłoś
Avatar
dartas 2013-01-31, 11:34 13
Ja pierdole, to już przestaje być kurwa śmieszne. Mam nadzieję, że chociaż u nas nikt nie bedzie chciał być "politycznie poprawny" i nie pozwoli na to gówno u nas. Nie hejtuje ich religii, bo każdy ma swoje wierzenia, ale ich zachowanie można porównać do pedała który wkładając nam przyrodzenie w dupę chcę pokazać jakie fajne jest bycie pedałem.
Pranie mózgu jakich mało. Aż się cieszę, że mamy aż tak dużo moherów w kraju, bo wyrządzają mniejszą szkodę niż jebane allah-akbary.
Zgłoś
Avatar
Sowa1984 2013-01-31, 11:37
Przestałem już zwracać uwagę na to co mają do powiedzenia, co myślą i co ich boli (muslimi). Z całym szacunkiem dla autora tej wstawki ale jebie mnie to...Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
deniZ 2013-01-31, 11:38 1
Jesli ktos chce zyc wg tego co mowia w 'Kawa czy herbata' albo "dzien dobry TVN' to zycze mu wszystkiego dobrego... zwlaszcza dobrego lekarza... od glowy
Ludzie ! myslcie sami...
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-01-31, 12:22 15
Zapraszam szmatogłowych do Polski, czeka tu na was raj na ziemii, socjal pełen wypas, pracy od huja , społeczeństwo uprzejme i nastawione pokojowo i oczywiście tanie życie nic tylko dzieci robić. A i tu można śmiało zrobić muslim patrol np na Ursynowie, Nowej Hucie, Staszica, Oksywie/Obłuże,Azory itd itd Zapraszamy i nie zapominajcie że Polska to kraj bez antysemityzmu,rasizmu i skrajnych poglądów.
Zgłoś
Avatar
wich3r 2013-01-31, 12:30
Świat jest jednak po****ny.
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-31, 13:30 23
Tak nisko upaść.



Propagowanie obcej kultury=religii jako lepszej alternatywy dla "rodowitej kultury" przez jakieś osoby kultury pozbawionych (albo przez głupie wybryki) jest taką obłudną propagandą że aż szkoda gadać. Mam tylko nadzieję, że większość anglików to oglądająca wkurwi się, a nie będzie chłonąć ten nowy trend podawany przez TV.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-31, 14:47 2
up, up, up, up

Słusznie się boicie, rasistowskie śmiecie, że kiedy ludzie poznają żywych muzułmanów, nie dadzą się nabrać na tą waszą załosną propagandę.

Ludzie powinni dowiadywać się o całym świecie: Tak jak media informują o muslim patrol, tak też należy pozwolić muzułmanom opowiedzieć nam, co takiego fajnego znajdują w swojej religii.
Tak jak trzeba napierdalać islamistów w Mali, też warto dowiedzieć się kim byli islamscy święci Marabuci, których groby islamiści niszczyli, albo co było w islamskich rękopisach, które islamiści niszczyli.

Bardzo fajny program. Mam nadzieję, że kupią na niego licencję i nakręcą odcinek u was w Pabianicach.
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-31, 14:53 30
anonymousm napisał/a:

Słusznie się boicie, rasistowskie śmiecie



A kto Tobie dał licencję na nazywanie ludzi "rasistowskimi śmieciami"?

Nie potrafisz inaczej dyskutować (co widać po każdym Twoim komentarzu), niż obrażając wszystkich wokół, to zwyczajnie nie zabieraj głosu.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-01-31, 15:19 15
HAHAHAHA

ciapate kurwy, które łamią wszystkie swoje prawa będą uczyć ludzi jak żyć??? LOL
i czego jeszcze ich nauczą? Jak naruchać 10 dzieciaków i żyć z sociala???
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-31, 16:46 17
anonymousm, smutny żywot musisz prowadzić. kolega ma rację, wyjedź na Bliski Wschód, będziesz żył w spazmach rozkoszy nad ich religią, kulturą i tak dalej. co Cię tu trzyma, spakuj walizki.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-31, 16:56 28
anonymousm, jeden z lewaków wypowiadających się na sadolu. Podobno lewaki to ludzie sukcesu. Dla mnie to zwykłe ścierwo do odstrzału. Wolę Breivika niż takich jak ty
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-31, 16:56 4
croyna,

Rzeczywiście, nie ma to jak życie bezrobotnego pasożyta, ciągnącego polski socjal, zeby opłacić internet, z którego całymi dniami i nocami sciąga i propaguje kłamliwe śmieci. Chciałbym zamienić się z tobą na życia.
Ale najbardziej żałosny jesteś wtedy, kiedy po obrażeniu 1,5 miliarda muzułmanów, po zrównaniu tych wszystkich ludzi z gównem, zaczynasz piszczeć, ale jak to? Jak możesz tak brzydko o mnie mówić? Ty łobuzie nieładny, nie nazywaj mnie "śmieciem", ty niedobry ty.

Typowo kibolska mentalność.

No nic, ja wracam do mojej dobrze płatnej i prestiżowej pracy, a ty sobie fantazjuj dalej, że przegrałeś życie, bo istnieją muzułmanie. Przegrałeś, bo jesteś kiepski.
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-31, 16:59 38
anonymousm napisał/a:

croyna,

Rzeczywiście, nie ma to jak życie bezrobotnego pasożyta, ciągnącego polski socjal, zeby opłacić internet, z którego całymi dniami i nocami sciąga i propaguje kłamliwe śmieci. Chciałbym zamienić się z tobą na życia.
Ale najbardziej żałosny jesteś wtedy, kiedy po obrażeniu 1,5 miliarda muzułmanów, po zrównaniu tych wszystkich ludzi z gównem, zaczynasz piszczeć, ale jak to? Jak możesz tak brzydko o mnie mówić? Ty łobuzie nieładny, nie nazywaj mnie "śmieciem", ty niedobry ty.

Typowo kibolska mentalność.

No nic, ja wracam do mojej dobrze płatnej i prestiżowej pracy, a ty sobie fantazjuj dalej, że przegrałeś życie, bo istnieją muzułmanie. Przegrałeś, bo jesteś kiepski.



Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-31, 17:02 123
anonymousm napisał/a:

croyna,

Rzeczywiście, nie ma to jak życie bezrobotnego pasożyta, ciągnącego polski socjal, zeby opłacić internet, z którego całymi dniami i nocami sciąga i propaguje kłamliwe śmieci. Chciałbym zamienić się z tobą na życia.
Ale najbardziej żałosny jesteś wtedy, kiedy po obrażeniu 1,5 miliarda muzułmanów, po zrównaniu tych wszystkich ludzi z gównem, zaczynasz piszczeć, ale jak to? Jak możesz tak brzydko o mnie mówić? Ty łobuzie nieładny, nie nazywaj mnie "śmieciem", ty niedobry ty.

Typowo kibolska mentalność.

No nic, ja wracam do mojej dobrze płatnej i prestiżowej pracy, a ty sobie fantazjuj dalej, że przegrałeś życie, bo istnieją muzułmanie. Przegrałeś, bo jesteś kiepski.


Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie