18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Wyjdę z inicjatywą tego by zrobić ranking za te piwka co otrzymujemy pod komentarzami i za tematy. Admini raczej jakieś dolary czerpiecie z reklam więc załóżmy, że co tydzień lub co miesiąc zależy od budżetu, gość który zdobył najwięcej piw otrzymuje od was kratkę piwa koszt ( załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł) mała rzecz a cieszy. Założę się że znajdzie się ciekawa grupa osób która powalczy o taką nagrodę. A jak nie piwo to może jakaś koszuleczka czy coś, no chuj wie tak tylko podpowiadam

Jak co to mnie nie banujcie więcej takich głupot nie będę pisał jak się nie spodoba pomysł

edytuje:
Zamiast piw dawajcie komentarze, w których pokażecie że pasuje wam ten pomysł. Rywalizacje każdy lubi Może wtedy trochę bardziej się postaracie wrzucając ciekawy film
Zgłoś
Avatar
wielkilowczy 2014-02-14, 1:03 2
Mam pomysł, niech Iza pokaże cycki.
Zgłoś
Avatar
master0romus 2014-02-14, 1:18
wielkilowczy napisał/a:

Mam pomysł, niech Iza pokaże cycki.



Która to Iza?
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-02-14, 1:21 6
NazgulTom89 napisał/a:

Wyjdę z inicjatywą tego by zrobić ranking za te piwka co otrzymujemy pod komentarzami i za tematy. Admini raczej jakieś dolary czerpiecie z reklam więc załóżmy, że co tydzień lub co miesiąc zależy od budżetu, gość który zdobył najwięcej piw otrzymuje od was kratkę piwa koszt ( załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł) mała rzecz a cieszy. Założę się że znajdzie się ciekawa grupa osób która powalczy o taką nagrodę. A jak nie piwo to może jakaś koszuleczka czy coś, no chuj wie tak tylko podpowiadam

Jak co to mnie nie banujcie więcej takich głupot nie będę pisał jak się nie spodoba pomysł

edytuje:
Zamiast piw dawajcie komentarze, w których pokażecie że pasuje wam ten pomysł. Rywalizacje każdy lubi Może wtedy trochę bardziej się postaracie wrzucając ciekawy film


Pojebało Cię? BongMan by łaził pijany do końca świata.
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-02-14, 1:35
Dzięki, ale wystarczająco jest ludzi żebrzących o piwa tandetnymi oklepanymi tekstami i chujowymi tematami nawet teraz, kiedy są one bezwartościowe.
Nagradzanie za najlepszy temat... może, ale jak go wybrać, po ilości piw? To także spowoduje natłok gówna. Wybór przez administrację?
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-14, 1:36 5
Jakiekolwiek nagradzanie piszących na portalu spowoduje jeszcze większy natłok gówna niż jest obecnie, bo każdy napierdoli jak najwięcej materiału żeby tylko być zauważonym lub mieć szansę na większą ilość piw.
Tutaj "podobno" liczy się jakość, a nie ilość.
Zgłoś
Avatar
meier 2014-02-14, 2:30 1
Ja bym z chęcią kupił oryginalną koszulkę sadistica. szkoda ze takich nie ma. Moze admini by rozważyli taki pomysł, na pewno nie tylko ja bym się zdecydował
Zgłoś
Avatar
Infinit 2014-02-14, 2:31
Pomysł godny piwka szkoda, że na tym wirtualnym piwku się skończy...
Zgłoś
Avatar
soulfly21 2014-02-14, 2:32
Oczywiscie ze fajna sprawa, ale pytanie - dolaczysz sie do funduszu? Ja juz kilka razy stawialem portale ktore byly "ciekawe" dla ludzi - ale jak doszlo do tego ze strona miala problemy ze wzgledu na to ze nie przynosila nic pieniedzy z reklam ani z zadnego innego zrodla - uzytkownicy po prostu wypinali tylek. Koszt "bardzo taniego servera dedykowanego" to wlasnie 99 pln na miecha - w przypadku Sadistkia ktorego jestem fanem bardzo mocnym pewnie kilka razy wiekszy ze wzgledu na ilosc osob wchodzacych - potrzebne cos "mocniejszego". Takze ja oferuja swoja "dotacje" na najlepszego piwowicza - pytanie jest - czy ktos jeszcze? Potrzeba nas jeszcze 53 zeby postawic komus skrzynke browara wg twoich obliczen...
Zgłoś
Avatar
DariuszX 2014-02-14, 2:33
Ja bym sie chętnie wypowiedział na ten temat ale skoro jestem pijany to nie jesteme w stanie soty ;x
Zgłoś
Avatar
troflix 2014-02-14, 2:34
koszulka sadola to zajebisty pomysl, a zeby taka kupic (z nickiem!) trzeba miec iles tam piwek, coby zaraza z gimnazjum nie obnosila sie z bogactwem
Zgłoś
Avatar
Thean 2014-02-14, 2:40
Ja z kolei myślę że mogło by to podziałać ożywczo na sadistic'ową społeczność.
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-02-14, 2:46
koszulka, kubek - dobre pomysły, mogłyby być dostępne w normalnej sprzedaży. Krata piwa - pomysł głupi (chociażby weźmiesz odpowiedzialność za wysłanie nieletniemu?). A ranking piw (nawet bez nagród) powinien być jak najbardziej. Od razu widać byłoby zasłużonych userów. Od zawsze mnie dziwiła pogoń za piwami (i komentarze w stylu 'żebrzesz o piwa'), z których i tak nic nie wynika.
Zgłoś
Avatar
gadom 2014-02-14, 2:47
To tu by się zaroiło od chujstwa prosto z demotywatorów, wiochy albo innych pierdolonych serwisów z "humorkiem" dla plebsu... Dzięki temu, że nie ma nagród ten serwis jakiś poziom jeszcze trzyma.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-02-14, 2:52
Pomysł chujowy ale koszulkę bym kupił.
Zgłoś
Avatar
betonowy_puchacz 2014-02-14, 2:52 1
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie