18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Wyjdę z inicjatywą tego by zrobić ranking za te piwka co otrzymujemy pod komentarzami i za tematy. Admini raczej jakieś dolary czerpiecie z reklam więc załóżmy, że co tydzień lub co miesiąc zależy od budżetu, gość który zdobył najwięcej piw otrzymuje od was kratkę piwa koszt ( załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł) mała rzecz a cieszy. Założę się że znajdzie się ciekawa grupa osób która powalczy o taką nagrodę. A jak nie piwo to może jakaś koszuleczka czy coś, no chuj wie tak tylko podpowiadam

Jak co to mnie nie banujcie więcej takich głupot nie będę pisał jak się nie spodoba pomysł

edytuje:
Zamiast piw dawajcie komentarze, w których pokażecie że pasuje wam ten pomysł. Rywalizacje każdy lubi Może wtedy trochę bardziej się postaracie wrzucając ciekawy film
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-02-14, 0:32 13
Co za żebrak... Jakaś powódź by się przydała to byś jeszcze jakieś dary dostał .
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-02-14, 0:33 4
Admini sami opierniczą kratę, a najlepszemu dadzą kratę wirtualnych.

Z koszulką Sadola fajny pomysł, będzie od razu widać kto jest największym żebrakiem na Sadolu.

A wyobraź sobie, że banda dresów takiego zobaczy. Kamerki w ruch, hard i będą sadolami miesiąca z automatu.
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-02-14, 0:35 11
Aby nie fatygować adminów to ja odpowiem ci na to pytanie:

Na chuj mają to robić, skoro nie muszą?

Dziękuję. Pozdrawiam wujka Witka!
Zgłoś
Avatar
DFM 2014-02-14, 0:36 1
A może tak wymiana tych wirtualnych na prawdziwe ? Mam już ponad 14k
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-14, 0:36
to zróbmy inaczej zamiast piw pod tym moim postem dawajcie komentarze za które nic nie ma a automatycznie pokażecie że pasuje wam ten pomysł
Zgłoś
Avatar
master0romus 2014-02-14, 0:40 1
Fajna sprawa z tymi browarami.. Jednak widzę już ten ogrom syfu w poczekalni osób które wezmą to do siebie na zbyt poważnie.. I zamiast sadistica zrobi się shitastick..
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-14, 0:43
fakt ale może być też tak że znajdą się jakieś "perełki"
Zgłoś
Avatar
noszkurwamac 2014-02-14, 0:45 1
darmowe fanty możesz zdobyć w pojemnikach caritasu a na piwo weź od mamy tylko powiedz że to na podręcznik do matematyki

ehh... gimbzjeby jebane
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-14, 0:45 1
SgtPepper1942 napisał/a:

Aby nie fatygować adminów to ja odpowiem ci na to pytanie:

Na chuj mają to robić, skoro nie muszą?

Dziękuję. Pozdrawiam wujka Witka!



a po to żebyś takie zjebane pytania zadawał
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-02-14, 0:48 3
NazgulTom89 napisał/a:



a po to żebyś takie zjebane pytania zadawał



Zgłoś
Avatar
master0romus 2014-02-14, 0:50 11
Już lepszym pomysłem była by nagroda za najlepszą wstawkę w miesiącu czy tam kwartale. Ludzie starali by się wrzucać coś sensownego i zarazem wrzucali by z nadzieją na wygraną..
Zgłoś
Avatar
NazgulTom89 2014-02-14, 0:53 1
master0romus napisał/a:

Już lepszym pomysłem była by nagroda za najlepszą wstawkę w miesiącu czy tam kwartale. Ludzie starali by się wrzucać coś sensownego i zarazem wrzucali by z nadzieją na wygraną..



dokładnie można i tak można to zorganizować jeszcze inaczej. może ktoś będzie miał jeszcze lepszy pomysł jak to nagradzać i za co. Ale wiem jedno nagroda motywuje
Zgłoś
Avatar
klint0n 2014-02-14, 0:59
Dobra! Chuj ze sknerusiarstwem (neologizm), ale symboliczne piwo (nawet najtańsze) może być. Tylko ryzyko jest takie, że gimbusów się rozpija, to nie przejdzie nawet z Tymbarkiem.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-14, 1:03 1
Chyba was pojebało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie