18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Wyjdę z inicjatywą tego by zrobić ranking za te piwka co otrzymujemy pod komentarzami i za tematy. Admini raczej jakieś dolary czerpiecie z reklam więc załóżmy, że co tydzień lub co miesiąc zależy od budżetu, gość który zdobył najwięcej piw otrzymuje od was kratkę piwa koszt ( załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł) mała rzecz a cieszy. Założę się że znajdzie się ciekawa grupa osób która powalczy o taką nagrodę. A jak nie piwo to może jakaś koszuleczka czy coś, no chuj wie tak tylko podpowiadam

Jak co to mnie nie banujcie więcej takich głupot nie będę pisał jak się nie spodoba pomysł

edytuje:
Zamiast piw dawajcie komentarze, w których pokażecie że pasuje wam ten pomysł. Rywalizacje każdy lubi Może wtedy trochę bardziej się postaracie wrzucając ciekawy film
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2014-02-14, 3:02
No moim zdaniem przyciągnie takie postanowienie gimbusów pełno którzy będę wstawiali posty , osoby zaczną tworzyć multikonta i wstawiać sobie piwa ... Bezsensowne moim zdaniem , lepiej już osoba która dostanie najwięcej piw w miesiącu stawia piwo każdemu bo skoro ich tyle ma to czemu się nimi nie podzielić
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-02-14, 3:14 1
Już widzę tą polską zawiść i oszczędność w dawaniu innym piwa żeby przypadkiem nie wygrał

A co do ilości piw to i tak pewnie ciągle wygrywałby Bongman bo stał się tu takim celebrytą że nawet jakby napisał że właśnie sra na kiblu to by piwa dostawał
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2014-02-14, 3:26 2
Piwa są wyrazem uznania innych użytkowników, jak to dla kogoś za mało to niech zmieni stronę.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-02-14, 3:30
0,7 na miesiąc w nagrodę
Zgłoś
Avatar
Jaczy 2014-02-14, 3:30 3
Krata browaru - kiepski pomysł. Chociażby na osoby niepełnoletnie.

Lepiej dać jakiś licznik "piw" na sadolu aby, jak kolega wspomniał wczesniej, nie było wysypu koszulek sadoli w Polsce

Masz 20 000 wirtualnych piw - Administracja zrobi Ci "oryginalną" koszulkę sadola wraz z nickiem.
Masz 15 000 wirtualnych piw - Administracja zrobi Ci kubeczek z logiem sadola i nickiem.
Oczywiście wszystko na koszt szczęśliwca z 20k i 15k piwami ażeby admini nie zbankrutowali

Bez przymusu ale z możlwościa kupna - kto bedzie chcial ten zlozy "zamowienie".

Troche babrania by mieli admini ale czego to sie nie robi dla ludzi dzięki którym ten serwis stoi
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2014-02-14, 3:42 1
Jaczy w sumie dobry pomysł ma;-)
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2014-02-14, 5:16
Czy wy chcecie zrobić z bongmana alkoholika ?
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2014-02-14, 6:18
Skonczy sie na wstawianiu chujni i żebraniu o browary, lewych kontach i takich tam pierdołach. Ja ym wolał, żeby sadistic tak jak kiedyś, zanim założyłem konto, był nie tak popularny, bylo weselej.
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-02-14, 9:43 2
@Jaczy: A za 10k piw zdobytych w dziale hard koszulka z nickiem i wylosowanym obrazkiem stamtąd.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-02-14, 10:16
Cytat:

załóżmy tyskie z butelką 2,70 kratka 54 zł)


Tyskiego bym najgorszemu wrogowi nie kupił.
Zgłoś
Avatar
meier 2014-02-14, 11:52
niektórzy pewnie nie chcieliby koszulki ze swoim nickiem jak tak czasami patrzę...
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-02-14, 12:44 1
meier,

Już widzę jak na przykład użytkownik:lubie_lizac_sobie_jaja zapierdala w wakacje dumnie w koszulce ze swoim nickiem i logo sadistic.pl

Wracając do koszulek "sadistic.pl" sam kiedyś pytałem o to któregoś z moderatorów, ale nie ma zgody na wykorzystanie logo / nazwy sadistic.pl w celu sprzedaży koszulek, czy coś w ten deseń.
Zgłoś