18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 17:43 2
Tfujstarytotfojastara napisał/a:

Ja bym chwycił tego świniaka, utuczyłbym i bym na nim jeździł jak na koniu.



To tak jak ja...

łap,mój filmik z dzieciństwa,łezka się w oku kręci.

Zgłoś
Avatar
Croatia Dzisiaj 18:11 1
Szczerze jak już bym zobaczył takie coś to zabrałbym go, to jego fart na życie, powinno mu się pomóc, udało mu się spierdolić .
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin Dzisiaj 18:27
Szary_Jeleń napisał/a:

Masakra co my jemy. Nie mogę się doczekać czasów gdy nie będziemy musieli zabijać zwierząt dla jedzenia. Nie jestem ekozjebem, po prostu widziałem tzw. "świniobicie" w życiu nie raz, w realu.



Popieram. Zwierzęta mają prawo do życia, a ludzie potrafią sobie zrobić smaczne jedzenie. Niestety większość debili tego nie rozumie.

Nie jestem wege, jestem hipokrytą
Zgłoś
Avatar
psyhepl Dzisiaj 18:40 2
Szary_Jeleń napisał/a:

Masakra co my jemy. Nie mogę się doczekać czasów gdy nie będziemy musieli zabijać zwierząt dla jedzenia. Nie jestem ekozjebem, po prostu widziałem tzw. "świniobicie" w życiu nie raz, w realu.



Że co? ja też widziałem nie raz
I do dziś wędzę balerony, kiełbasy i inne wyroby opierdalam szynki i inne schaboszczaki
To tylko świnia=pożywienie, kurczaków też nie jesz?
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY Dzisiaj 20:13 3
psyhepl napisał/a:

Że co? ja też widziałem nie raz
I do dziś wędzę balerony, kiełbasy i inne wyroby opierdalam szynki i inne schaboszczaki
To tylko świnia=pożywienie, kurczaków też nie jesz?



Mnie w tym przeraża tylko to że świnia ma inteligencję 4 letniego dziecka a nam do traktowania jej jak pokarm wystarczy tylko fakt że nie potrafimy się z nimi porozumieć. Gdyby na przykład na naszą planetę przylecieli obcy to mogli by nas potraktować tak jak my świnie z tego samego powodu, po prostu nie wiedzieliby co my sobie tam skrzeczymy.
Oczywiście fajne byłoby gdyby zwierzęta nie musiały cierpieć i umierać ale to raczej nie jest jeden z najbardziej palących problemów swiata. Poza tym takie świnie jako gatunek zapewne by wyginęły bo nie byłoby z nich żadnego pożytku gdyby nie to że są smaczne.
Taką mam sobie rozkmine czytając o waszych rzeźniczych doświadczeniach, aż zgłodniałem i idę zjeść kiełbasę.
Zgłoś
Avatar
wojwod Dzisiaj 20:24
Babe - świnka z klasą
Gimbaza nie wie o co chodzi
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 4 minuty temu
Ja rozumiem, że jak sobie umierasz, to możesz nie myśleć do końca logicznie, ale czy ona jeszcze się odwraca do niego, żeby gębę piłować? Zacięta. Nawet dosłownie.
Zgłoś