18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 15:21 5
Debil się śmieje a....

biedny boczek, spadł prosto na ryj a jego braciszek się wyhuśtał na drzwiach furmanki

to jest tragedia rodzinna !
Zgłoś
Avatar
warka Dzisiaj 15:23 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

biedny boczek, spadł prosto na ryj



drugi zamiast na główkę , próbował na nóżki, to wisi sztywny , nieborak.
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła Dzisiaj 15:34 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Debil się śmieje a....
biedny boczek, spadł prosto na ryj a jego braciszek się wyhuśtał na drzwiach furmanki
to jest tragedia rodzinna !



Stojąc przy ładzie z mięsem! Da ci obraz do przemyślenia!
Zgłoś
Avatar
Blvckie Dzisiaj 15:37 8
Butloszczoch nawet ładunku zabezpieczyć nie potrafi, ale czego się spodziewać od istoty która ma obszczane spodnie od lania do butelki, srania pod rampą albo za kołem.
Zgłoś
Avatar
Gienek78 Dzisiaj 15:51 3
Trąbi jak głupi, zamiast wylecieć z auta i zabrać prosiaczka. Mógłby udusić a następnie upiec w piekarniku o ile by miał jaja żeby samodzielnie zabić i przygotować mięsko do obróbki cieplnej.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher Dzisiaj 16:06
Szuka Kubusia jak nic... już go wyniuchał!
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń Dzisiaj 16:23 5
Masakra co my jemy. Nie mogę się doczekać czasów gdy nie będziemy musieli zabijać zwierząt dla jedzenia. Nie jestem ekozjebem, po prostu widziałem tzw. "świniobicie" w życiu nie raz, w realu.
Zgłoś
Avatar
Tomassini Dzisiaj 16:36 2
Ten drugi nie był
Taki sprytny już
Zgłoś
Avatar
WieszCo Dzisiaj 16:39 7
Szary_Jeleń napisał/a:

Masakra co my jemy. Nie mogę się doczekać czasów gdy nie będziemy musieli zabijać zwierząt dla jedzenia. Nie jestem ekozjebem, po prostu widziałem tzw. "świniobicie" w życiu nie raz, w realu.


A co jest złego w takim przydomowym świniobiciu? Myślałeś, że mięsko rośnie na drzewach czy jaki chuj? Ja to widywałem od małego i zawsze tylko czekałem na wyroby jak pojebany.
Zgłoś
Avatar
SokZtućka Dzisiaj 16:41 4
Szary_Jeleń napisał/a:

Masakra co my jemy. Nie mogę się doczekać czasów gdy nie będziemy musieli zabijać zwierząt dla jedzenia. Nie jestem ekozjebem, po prostu widziałem tzw. "świniobicie" w życiu nie raz, w realu.



Rafałek zaserwuje Ci troche robali w Warszafffce, smacznego
Zgłoś
Avatar
marpl23 Dzisiaj 16:44
Pimpekkurła napisał/a:

Stojąc przy ładzie z mięsem! Da ci obraz do przemyślenia!



Teraz tylko wziąć do samochodu, pojechać do rzeźnika i mamy pyszne świeże mięso. Dla mnie bomba

[ Dodano: 2024-10-11, 16:50 ]
Szary_Jeleń napisał/a:

Masakra co my jemy. Nie mogę się doczekać czasów gdy nie będziemy musieli zabijać zwierząt dla jedzenia. Nie jestem ekozjebem, po prostu widziałem tzw. "świniobicie" w życiu nie raz, w realu.



To że tobie to nie pasuje to ty nie będziesz nam i nikt inny mówił co mamy jeść. Ja wiem jak wygląda ubój i szczerze mnie to nie rusza ale za to wiem że kawał dobrego mięcha zawita na moim talerzu. Obiad bez mięsa? Tfu. Idź jeść trawę i kamienie, a najlepiej to nic. Przynajmniej osób z twoim "myśleniem" będzie mniej.
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła Dzisiaj 16:52 1
marpl23 napisał/a:

Teraz tylko wziąć do samochodu, pojechać do rzeźnika i mamy pyszne świeże mięso. Dla mnie bomba



Nie kozaczył bym! Miał bym problem z prosiaczkiem! Co innego z dorosłą!
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 Dzisiaj 17:17 4
Szary_Jeleń napisał/a:

Masakra co my jemy. Nie mogę się doczekać czasów gdy nie będziemy musieli zabijać zwierząt dla jedzenia. Nie jestem ekozjebem, po prostu widziałem tzw. "świniobicie" w życiu nie raz, w realu.



W dupie byłeś i gówno widziałeś, pare lat temu pracowałem w rzeźni. To male gowno ma 1 miesiąc. Za 8 bedzie ważyło 120-180kg zależności od rasy. Na ubojni przemysłowej w komorze usypia się je dwutlenkiem węgla, świnki idą spać i spuszcza się im krew. Jak na takie zwierzęta to najlepsza śmierć.

To co pewnie widziałeś to ubój u jakiegoś stefka siekierą w łeb żeby ogłuszyć i w konwulsjach podcinane gardło gdzie drze ryja na całą wichurę. Spierdolone media wyprały ci mózg, twierdząc ze tak jest wszedzie i przez takich debili jak ty prosci ludzie cierpią bo chuja się znasz a chcesz mieć na to wpływ.
Zgłoś
Avatar
Tfujstarytotfojastara Dzisiaj 17:36 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Debil się śmieje a....
biedny boczek, spadł prosto na ryj a jego braciszek się wyhuśtał na drzwiach furmanki
to jest tragedia rodzinna !



Ja bym chwycił tego świniaka, utuczyłbym i bym na nim jeździł jak na koniu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie