18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
żmij 2021-03-13, 12:33 5
A to zdjęcie, to przed czy po?
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-03-13, 12:55 3
Tak się skradał na początku, ze tylko muzyczki z Różowej Pantery brakowało
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2021-03-13, 15:15
Jebaniutki. Czysty strzał. Widać że to dla niego nie pierwszyzna.
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2021-03-13, 15:17 1
Pytanie do znawców - co to za giwera? Wygląda na jakiś automat.
Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2021-03-13, 15:24 19
To zwykły Glock, możliwe że Glock 17, ale z przyłączonym elementem umożliwiającym ogień ciągły (ten srebrny element z tyłu broni). Zakup takiego urządzenia, przynajmniej w Polsce, jest zupełnie legalny i można to kupić nawet na Allegro. W kilka sekund można coś takiego przyłączyć do pistoletu i gotowe. Jednak taka przeróbka już sama w sobie jest nielegalna. Ale element posiadać można.

Można znaleźć w Internecie pod nazwą Glock full auto switch.
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2021-03-13, 16:08 1
I to jest piekna egzekucja !!
Zgłoś
Avatar
Mateo. 2021-03-13, 17:41 1
ad3k77 napisał/a:

Pytanie do znawców - co to za giwera? Wygląda na jakiś automat.



Glock 17 przerobiony na wersję automatyczną jak w Glocku 18
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2021-03-13, 18:40 2
krzysztof3011 napisał/a:

To zwykły Glock, możliwe że Glock 17, ale z przyłączonym elementem umożliwiającym ogień ciągły (ten srebrny element z tyłu broni). Zakup takiego urządzenia, przynajmniej w Polsce, jest zupełnie legalny i można to kupić nawet na Allegro. W kilka sekund można coś takiego przyłączyć do pistoletu i gotowe. Jednak taka przeróbka już sama w sobie jest nielegalna. Ale element posiadać można.
Można znaleźć w Internecie pod nazwą Glock full auto switch.



No właśnie wyglądał mi na Glock'a a nie miałem pojęcia o takich przeróbkach. Dzięki za wyjaśnienie.
Zgłoś
Avatar
kanalistakp 2021-03-13, 19:25 1
dlaczego baby zawsze drą te ryje
Zgłoś
Avatar
syga92 2021-03-13, 20:11
Nie lubiłem nigdy z bursta strzelać. W GO się nie sprawdza ale z a to w Source czy 1.6 burst w glocku był OP.
Zgłoś
Avatar
kzf 2021-03-13, 20:42
kanalistakp napisał/a:

dlaczego baby zawsze drą te ryje



A widzisz i tu pojawiam się ja, cały otoczony... muchami.

Otóż w dawnych czasach ludzie wiele się nie różnili od innych zwierząt. Mieli swoje stada, zwane społecznościami, a były to czasy piękne, gdzie przeżycie 35 lat to był wielki sukces, ale przynajmniej nie było influencerów, feminazistek i ogólnego spierdolenia. Chłopy budowali, chodzili na polowania i dbali o to, żeby baby i małe nygusy miały co żreć i zapewniali bezpieczeństwo. Apropo bab... Zajmowały się domostwem, rodzeniem i odchowaniem brzdąca "z pieluch", nierzadko zapewne kurwieniem po prehistorycznemu swojego chłopa, że przyniósł żeberka, a "mąż" Kamieniowej, mieszkającej 2 budynki dalej przytachał solidny kawał schabu, a ostatnio kupili z jaskini Dinozauromobil z kwadrofelgami.

Yyyy, rozpisałem się. Drą te ryje, bo na przestrzeni dziesiątek tysięcy lat krzyk kobiety wywoływał szybkie zwrócenie uwagi reszty społeczności. W sumie to wystarczyło, bo i tak zapytana, co się stało odpowiedziałaby "domyśl się", "nic", "niech ta twoja suka ci to powie". Bezsensownie zmarnowany czas.

Mam nadzieję, że pomogłem. Nie dziękuj.
Dochtór REhab. na mózg, kzf.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2021-03-13, 20:48 2
Zabójca użył.pistoletu automatycznego, krótkej broni automatycznej o cechach zarówno pistoletu maszynowego jak i pistoletu samopowtarzalnego.
Mógłbyć to jak przypuszczają koledzy wyżej Glock 18.
Jest to jedyna broń samoczynno-samopowtarzalna wśród wersji pistoletu Glock. Zasilana jest nabojem 9 mm.
Ma szybkostrzelność teoretyczną 1200 strz./min.
Wyposażony (w przeciwieństwie do Glocków samopowtarzalnych) w bezpiecznik nastawny będący jednocześnie przełącznikiem rodzaju ognia.
Pistolet Glock 18 wykonano na bazie modelu 17, jednak główne części nie są zamienne. Miało to utrudnić przeróbki Glocka 17 na broń automatyczną.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2021-03-13, 20:51
kzf napisał/a:

A widzisz i tu pojawiam się ja, cały otoczony... muchami.
Otóż w dawnych czasach ludzie wiele się nie różnili od innych zwierząt. Mieli swoje stada, zwane społecznościami, a były to czasy piękne, gdzie przeżycie 35 lat to był wielki sukces, ale przynajmniej nie było influencerów, feminazistek i ogólnego spierdolenia. Chłopy budowali, chodzili na polowania i dbali o to, żeby baby i małe nygusy miały co żreć i zapewniali bezpieczeństwo. Apropo bab... Zajmowały się domostwem, rodzeniem i odchowaniem brzdąca "z pieluch", nierzadko zapewne kurwieniem po prehistorycznemu swojego chłopa, że przyniósł żeberka, a "mąż" Kamieniowej, mieszkającej 2 budynki dalej przytachał solidny kawał schabu, a ostatnio kupili z jaskini Dinozauromobil z kwadrofelgami.

Yyyy, rozpisałem się. Drą te ryje, bo na przestrzeni dziesiątek tysięcy lat krzyk kobiety wywoływał szybkie zwrócenie uwagi reszty społeczności. W sumie to wystarczyło, bo i tak zapytana, co się stało odpowiedziałaby "domyśl się", "nic", "niech ta twoja suka ci to powie". Bezsensownie zmarnowany czas.

Mam nadzieję, że pomogłem. Nie dziękuj.
Dochtór REhab. na mózg, kzf.



zapomniałeś dodać o tych murzynach złapanych w siatkę na własnej plazy, i że ich serca pompują wciąż tą samą krew itd.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-03-14, 16:46
TRQPL napisał/a:

Zabójca użył.pistoletu automatycznego, krótkej broni automatycznej o cechach zarówno pistoletu maszynowego jak i pistoletu samopowtarzalnego.
Mógłbyć to jak przypuszczają koledzy wyżej Glock 18.
Jest to jedyna broń samoczynno-samopowtarzalna wśród wersji pistoletu Glock. Zasilana jest nabojem 9 mm.
Ma szybkostrzelność teoretyczną 1200 strz./min.
Wyposażony (w przeciwieństwie do Glocków samopowtarzalnych) w bezpiecznik nastawny będący jednocześnie przełącznikiem rodzaju ognia.
Pistolet Glock 18 wykonano na bazie modelu 17, jednak główne części nie są zamienne. Miało to utrudnić przeróbki Glocka 17 na broń automatyczną.



Koledzy wyżej przypuszczają (słusznie), że to Glock 17 z dobudówką. A ty pierdolisz jak głupio-mądry, że niby się znasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie