18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
shaqu 2012-11-20, 18:50
Wyszła z kuchni pewnie bez pozwolenia
Zgłoś
Avatar
D................x 2012-11-20, 18:50 1
@kroenen
Brawo za zajebistego linka
Zgłoś
Avatar
fifi 2012-11-20, 18:58
sin_69 - glupie zasady, laska to tak samo facet w okularach jak kobieta, w sensie czlowieka, z wyjatkiem rodzicow, ktorzy sa po za tabela i tu nie ma podzialki na "laski sie nie bije"
Zgłoś
Avatar
bambaleon 2012-11-20, 18:58 57
kroenen napisał/a:

file:///C:/Users/Kamil/Downloads/but-why-meme-generator-but-why-84103d.jpg



Zgłoś
Avatar
RmX 2012-11-20, 19:06 7
kroenen napisał/a:

file:///C:/Users/Kamil/Downloads/but-why-meme-generator-but-why-84103d.jpg



A ciekawe ilu z was kliknęło
Zgłoś
Avatar
ekh! 2012-11-20, 19:06 7
ja pierdole, uderzyć laske, do tego od tylu, do tego spierdolić, żeby w razie czego nie oddała... czy można być jeszcze większą pizdą? ;/
Zgłoś
Avatar
SHADZIOWATY 2012-11-20, 19:08 4
Sin_69 napisał/a:

Co z wami kurwa mać?? jakaś laska dostała w pałe a wy się kurwa cieszycie??? rozumiem, wyjebac gościowi, zaliczy glebe i piwo jest. A to? Jakiś pojebany domowy ninja. Czy już nie uczą w domach niczego? Stare zasady na których się wychowałem w mieście są proste:
1. laski sie nie bije.
2. jak jest frajer który ma dostać wpierdol nie może go dostać jak idzie z laską.
jest zasad jerszcze trochę, ale oczywiście szanowna gimbazja znająca się na kurwa na życiu jak na budowie mikroprocesora za chuj nie załapie o co chodzi.

a temu gościowi życzę, żeby trafił pod cele dla gitowców i żeby wyszło że wyjebał jakiejś babie. świeć panie nad jego mordą.



Jak trafi do grypsujących to chyba ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUPĄ
Zgłoś
Avatar
danielek5674773 2012-11-20, 19:09
Laski się nie bije , no kurwa zależy co zrobiła , załóżmy , że zlała waszą matkę kijem , i co nie jebniecie jej ?
Albo zrobiła takie coś waszej siostrze sadistic.pl/kolezanki-vt153866.htm
Zgłoś
Avatar
Konan 2012-11-20, 19:11
@fifi odrobiłeś już lekcje z przyrody?
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-11-20, 19:30 2
Sin_69 napisał/a:

Co z wami kurwa mać?? jakaś laska dostała w pałe a wy się kurwa cieszycie??? rozumiem, wyjebac gościowi, zaliczy glebe i piwo jest. A to? Jakiś pojebany domowy ninja. Czy już nie uczą w domach niczego? Stare zasady na których się wychowałem w mieście są proste:
1. laski sie nie bije.
2. jak jest frajer który ma dostać wpierdol nie może go dostać jak idzie z laską.
jest zasad jerszcze trochę, ale oczywiście szanowna gimbazja znająca się na kurwa na życiu jak na budowie mikroprocesora za chuj nie załapie o co chodzi.

a temu gościowi życzę, żeby trafił pod cele dla gitowców i żeby wyszło że wyjebał jakiejś babie. świeć panie nad jego mordą.



Jesteś świetny. To jest sadistic człowieku!

Chciały równouprawnienia.

Equal rights, Equal rights!
You cant hit me! I am a girl!
Zgłoś
Avatar
Philipek 2012-11-20, 19:39
@kroenen u have made my day xD
Zgłoś
Avatar
sempik1988 2012-11-20, 19:58
Sin_69 napisał/a:

Co z wami kurwa mać?? jakaś laska dostała w pałe a wy się kurwa cieszycie??? rozumiem, wyjebac gościowi, zaliczy glebe i piwo jest. A to? Jakiś pojebany domowy ninja. Czy już nie uczą w domach niczego? Stare zasady na których się wychowałem w mieście są proste:
1. laski sie nie bije.
2. jak jest frajer który ma dostać wpierdol nie może go dostać jak idzie z laską.
jest zasad jerszcze trochę, ale oczywiście szanowna gimbazja znająca się na kurwa na życiu jak na budowie mikroprocesora za chuj nie załapie o co chodzi.

a temu gościowi życzę, żeby trafił pod cele dla gitowców i żeby wyszło że wyjebał jakiejś babie. świeć panie nad jego mordą.



Człowieku to jest sadistic a nie jakiś kwejk jeżeli jesteś zbulwersowany tą sytuacją to tu po prostu nie wchodź.
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-20, 20:04 9
Szwancolot, sempik1988,

Ten pierwszy nie dosyć,że sam pewnie z gimnazjum jest to jeszcze idiota a ten drugi to tylko idiota.

Człowiek pisze o jakichś życiowych zasadach a wy kurwa że to sadistic jak twojej matce przypierdolę i nagram wrzucę tutaj a jak pójdziesz na policję albo mnie tutaj zjedziesz to kurwa wyzwę cię od sprzedawczyków a na koniec powiem,że to sadistic.Jesteście albo bezmózgimi małolatami albo w życiu nie macie żadnych zasad.

Tak jak sin napisał,kiedyś w życiu były zasady na każdym osiedlu kobieta była "święta" ale i kobiety wtedy były inne.

Szkoda,że teraz na ulicy nie ma zasad kiedyś nawet bandyci mieli zasady kurwa
Zgłoś
Avatar
kruczekw90 2012-11-20, 20:40
Sin_69 napisał/a:

Co z wami kurwa mać?? jakaś laska dostała w pałe a wy się kurwa cieszycie??? rozumiem, wyjebac gościowi, zaliczy glebe i piwo jest. A to? Jakiś pojebany domowy ninja. Czy już nie uczą w domach niczego? Stare zasady na których się wychowałem w mieście są proste:
1. laski sie nie bije.
2. jak jest frajer który ma dostać wpierdol nie może go dostać jak idzie z laską.
jest zasad jerszcze trochę, ale oczywiście szanowna gimbazja znająca się na kurwa na życiu jak na budowie mikroprocesora za chuj nie załapie o co chodzi.

a temu gościowi życzę, żeby trafił pod cele dla gitowców i żeby wyszło że wyjebał jakiejś babie. świeć panie nad jego mordą.



Swoją drogą jest w portalu kilka filmików w których kobiety wyraźnie dają po sobie poznać, że chcą dostać w mordę. W końcu każdy ma jakiś krytyczny punkt którego nikt nie może przekroczyć (nawet pies), ponieważ może się to zakończyć sromotnym wpierdolem.

Tak więc jestem ciekaw co się wydarzyło na krótko przed tym nagraniem
Zgłoś
Avatar
command94 2012-11-20, 20:44
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie