18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
vatherland 2018-12-13, 8:15 13
Sięgał po coś z ziemi, w moim odczuciu dobrze że dostał z kulki bo ze strony policji wyglądałoby to na kamień.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-13, 8:24 6
Brawo dla żandarma. Dać mu na premię smażoną żabę i wino.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-12-13, 9:20 35
Wczoraj pewna ministra we Francji powiedziała że jej obywatele sa zaniepokojeni cytuje " Sytuacja w Polsce". Teraz juz wiem dlaczego sa te protesty, w obronie konstytucji i wolnych sądów w Polsce. Takiej obłudy i zakłamania nie osiagneło nawet PO z PiS razem wziete!
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-12-13, 9:26
A mógł zabić
Zgłoś
Avatar
traf 2018-12-13, 9:36 20
poligon6 napisał/a:

Wczoraj pewna ministra we Francji powiedziała że jej obywatele sa zaniepokojeni cytuje " Sytuacja w Polsce". Teraz juz wiem dlaczego sa te protesty, w obronie konstytucji i wolnych sądów w Polsce. Takiej obłudy i zakłamania nie osiagneło nawet PO z PiS razem wziete!

POPIS już dawno osiągnął swoje cele,skutecznie wszystkich skłócił co skutkuje osłabieniem państwa a im gwarantuje rzadzenie przez kolejne 10 lat
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-13, 9:54
@up skłócił tak ale następne wybory mają przegrane. W życiu nie byłem niczego bardziej pewien.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-12-13, 10:14
Zawsze można zyć nadzieją. Pytaniem nie jest czy przegra czy wygra, tylko czy bedzie miał wiekszość czy bedzie musiał lizac jaja kukizowi15 w koalicji
Zgłoś
Avatar
sqnk 2018-12-13, 10:51
szkoda ze nie w oko .. piratem by byl .. albo w oko saurona
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-12-13, 12:07
Abraxus napisał/a:

@up skłócił tak ale następne wybory mają przegrane. W życiu nie byłem niczego bardziej pewien.



twój jeden głos na po nic nie da.musisz zawołać wszystkich ze swojego slumsu co jeszcze nie sprzedali dowodu za butelkę wina.ale i tak może być mało.
Zgłoś
Avatar
Volken 2018-12-13, 12:33
kilka centymetrów wyżej i byłby cyklopem
Zgłoś
Avatar
smoke86 2018-12-13, 12:54
Franck Ribery: Początek
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-13, 14:00 2
jbone napisał/a:



twój jeden głos na po nic nie da.musisz zawołać wszystkich ze swojego slumsu co jeszcze nie sprzedali dowodu za butelkę wina.ale i tak może być mało.


O ile mnie pamięć nie myli to wasz pis kupił patoli za pińcet złoty.
Zgłoś
Avatar
EkspertZa2.50 2018-12-13, 14:08
Jest to stary materiał, z 20 lis.
Zgłoś
Avatar
Rutik 2018-12-13, 14:25 13
Koleś ma jaja żeby wyjść na ulice i protestować przeciwko rządowi który wali ich w dupsko a wy kurwa pochwalacie jebanego żandarma który cudem oka mu nie wyjebał?? Sami siedzicie przed jebanymi kompami i komentujecie sytuację we Francji a u siebie na podwórku jesteście okradani na wszelkie możliwe sposoby. Francuzi już wywalczyli minimum 100 euro na miesiąc podwyżkę, że nie wspomnę o zatrzymaniu podwyżek paliwa. Czego dokonaliscie się pytam ostatnio, że tak wam przeszkadza strajkujacy Francuz? Ciągle słyszę pierdolenie o zachodzie a przeciętnego człowieka z zachodu chuj obchodzi sytuacja w Polsce. Wolą zająć się swoimi sprawami i o coś walczyć niż lajkowac co im wkleją na ścianę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie