18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
T................y 2020-10-25, 23:22
qzi666 napisał/a:

ale niewiasty róbcie lewatywę mam dość kutasa w guwnie. a później do buzi to nie



Przyzwyczaisz się do tego smaku
Zgłoś
Avatar
RyszardPetru 2020-10-26, 6:32 3
marinis napisał/a:

Napis na tabliczce został przez IDIOTÓW, a anal to gówno dla zboczeńców.
Poza tym aborcja powinna być na ŻYCZENIE kobiety do końca 12 tygodnia ciąży. Ewentualnie ze względów SPOŁECZNYCH.
Legalna aborcja jest w całej UE i większości krajów świata.
Życie dla samego życia nie jest najcenniejsze. Człowiek powinien w miarę możliwości ograniczać rodzenie dzieci z nieuleczalnymi chorobami, czyli nie pozwalać na takie porody. Dla dobra tych dzieci i dla dobra osób, które potem będą się nimi zajmować.


Adolf Hitler ba pewno by ciebie pokochał. Pierdolisz jak prawdziwy esesmani.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2020-10-26, 9:26 1
pazuzu napisał/a:

Wszytkim tym co hejtuja te protesty życzę aby wasze siostry, żony córki urodziły śmiertelnie chore dziecko które umrze w cierpieniu niedługo po porodzie



a ja tobie życzę, żeby ci baba bez twojej wiedzy dzieciaka wyskrobała, bo przecież mogła a facet i tak by go nie chciał
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2020-10-26, 10:37
Tak przy okazji tego samego dnia już była nabita na bolca nie tylko w dupala, Nie prze ze mnie, bo ja wale konia w piwnicy, ale moi znajomi ruchają.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-10-26, 11:32 1
TranzystorWyklęty napisał/a:

Przyzwyczaisz się do tego smaku



wierzymy ci na słowo
Zgłoś
Avatar
S................e 2020-10-26, 11:59
NataliaW napisał/a:

Konstytucja konstytucja

Masz rację bo jestem niebinarnym krzesłem



Jesteś katościerą. Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-10-26, 19:26
Pomijając dyskusje aborcyjne czy sam wyrok TK to warto zauważyć że protestujące "kobiety" to takie bydło że nawet kibole to mistrzowie intelektu przy tym plebsie.
Pobazgrane kościoły i jedyne okrzyki to jebac pis, jebać kaczyńskiego i rodzine jego, jarek co ty kurwo, zdychaj kurwo...
Ja pierdole, serio, przy ich poziomie rynsztok wydaje się lazurowym wybrzeżem. Czekam aż zabiją jakiegoś Bogu ducha winnego księdza ale i wtedy tvn nie będzie widział problemu.

Pamiętam sytuacje na Legii kiedy zmarł jeden znany kibic? i kibice poprosili o ogłoszenie podczas najbliższego meczu minuty ciszy za zmarłego, ITI oczywiście się niezgodził.
Jak na ironie jakiś czas później zmarło się jednemu z dyrektorów ITI i kiedy ma meczu spiker ogłosił minute ciszy to kibice zaskandowali "jeszcze jeden". Pamiętam tą kryje - w tvn-ie o tym tydzień pierdolili że zwierzęta, że nie ludzie, że prymitywy.
Ta sytuacja pokzuje na jakim etapie rozwoju są pospolite kibole a na jakim lewicujące feminazistki. Niebo a ziemia.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-10-26, 22:09 1
Generalnie już jestem przekonany, że w aferze nie chodzi o tę pierdoloną ustawę tylko o paraliż państwa. Opcje są dwie, albo wywiad coś nam tu miesza albo prezes zwija partię bo mu młodzi zaczynają się za bardzo łokciami rozpychać.
Zgłoś
Avatar
atrock92 2020-10-27, 15:30
NataliaW napisał/a:

Większości tych kobiet co protestują ciąża nie grozi bo sa to stare raszple, którym że względu na wiek ciąża nie grozi i młode pasztety których nawet użytkownicy tego portalu by nie tykali...
I Margot też w ciążę nie zajdzie



Musisz byc strasznie brzydka, zakompleksiona, niespelniona i niedoruchana raszpla, ze tak gadasz.
Dziesiatki moich znajomych, ktore nie sa takie jak przez Ciebie opisane byly na protestach.
Wiec do garow wypierdalaj. No chyba ze nie jestes gruba brzydka to daj fotke.
Pozdro
Zgłoś
Avatar
xfx 2020-10-27, 19:34
Dziwki znowu będą miały pełno roboty
Zgłoś
Avatar
chicuke 2020-10-27, 21:40
A nikt nie wpadł na to, że chodzi raczej o to, że władza już przesadziła? Ograniczeń się nazbierało dużo więcej: tabletki "po" na receptę, LGBT jako nie ludzie, słynna klauzula sumienia... zaostrzenie ustawy aborcyjnej przelało czarę goryczy i kobiety, a wraz z nimi 3/4 narodu, dostało szału.
.
.
.
.
Gdzie znajdę żarty o martwych płodach? Znowu się to zrobi bardzo na czasie
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-10-27, 22:06 1
atrock92 napisał/a:


Dziesiatki moich znajomych, ktore nie sa takie jak przez Ciebie opisane byly na protestach.


nie ma to jak się chwalić znajomymi o IQ cegły Gratulacje.

chicuke napisał/a:

kobiety, a wraz z nimi 3/4 narodu, dostało szału


Ile? 3/4 ? Raczej max 10% Reszta ma wyjebane na te wasze walki plemienne - komuchy vs komuchy.
Ludzie chcą normalnie żyć a nie słuchać pod oknem jak plebs dre mordy albo blokuje ulice.
Zgłoś