18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne


Aż szkoda mi wszystkich ludzi ,którzy muszą cierpieć słuchając podludzi.
W sumie śmieszne to ,że przedsiębiorców kundle(policja)potrafi uciszyć ale kiedy już chodzi o czarnuchy
Cytat:

Czarnuchy[1] (Tenebrionoidea) – nadrodzina owadów z rzędu chrząszczy, podrzędu wielożernych i serii (infrarzędu) Cucujiformia. Zróżnicowana pod względem biologii i morfologii. Obejmuje około 34 tysięcy opisanych gatunków.


To nawet nie ruszą palcem.
Piwko dla Mateusza oczywiście i Panów z transparentem

A tutaj dla rozweselenia filmik
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-13, 8:56 4
Czarnuchy to sobie chociaż sklepy poplądrowały, przepraszam, poprotestowały...

i ci tutaj to nie ma na co patrzeć...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-13, 8:58 43
Sto lat za murzynami to rasizm????
Kurwa to jest fakt. Wystarczy porównać wioskę w Afryce do najbardziej zacofanej wioski pod Białymstokiem. Kurwa nawet na Ukrainie...

Piwko dla kontrprotestujących...
Zgłoś
Avatar
dantee 2020-06-13, 9:00 5
zwykłe lewe kurwy i nic więcej, szkoda nawet na nie srać
Zgłoś
Avatar
głodujoncymarvin 2020-06-13, 9:13 17
Nie wiem jaki jest sens protestu przeciwko rasizmowi skoro w Polsce nie ma rasizmu. Polacy nienawidzą wszystkich, włączane ze sobą
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-13, 9:22 2
Tak jeszcze dorzucę odnośnie spierdolenia lewackiego na temat rasizmu.
telemagazyn.pl/artykuly/twoja-twarz-brzmi-znajomo-ewelina-lisowska-osk...
Dojebali się do tego, że ucharakteryzowano ją na czarnucha...
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-13, 9:30
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:


Dojebali się do tego, że ucharakteryzowano ją na czarnucha...



Hahahahahahahahaa.. O kurwa, o ja pierdolę, nie wierzę... lewacki cyrk z małpami na kółkach
Zgłoś
Avatar
contracts 2020-06-13, 9:34 15
Nie będą mi mówić kogo mam lubić kogo nie. Wszystkich nienawidzę po równo. 99% ludności to ludzka swołocz, bydło niegodne korzystać z technologii wynalezionych przez wybitne jednostki. 21 wiek procesory, loty w kosmos, zderzacze hadronów a nadal większość wierzy w bóstwa sprzed tysięcy lat. Są też tacy co Cie oplują, przekopią a nawet zabiją za wiarę w coś czego nie ma. Już małpa Koko wykazała większy iloraz niż większość idiotów na tej planecie.
Zgłoś
Avatar
N................X 2020-06-13, 10:20
Są skuteczni i bardzo im kibicuję!
Bo jeszcze niedawno, byłbym skłonny bronić ludzi walczących z rasizmem .
Przekonali mnie i mi przeszło .
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-06-13, 10:25 1
Lewacy są śmieszni z tym swoim rasizmem - wypominając jakiekolwiek różnice ze względu na wygląd sami są rasistami. Z drugiej strony większość sadoli bez problemu po fonii rozpozna przynależność etniczną
Zgłoś
Avatar
audioholic 2020-06-13, 10:43 7
rasistowskie miasto bo Biały stok
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-06-13, 11:00
Lewactwo to jedyna forma upośledzenie która objawia się dopiero od około 17 roku życia
Zgłoś
Avatar
obladioblada 2020-06-13, 11:08
Jebać lewaków
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2020-06-13, 11:52
Kononowicz powinien zwołać konferencję prasową...
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2020-06-13, 12:21 18
Powiedzcie mi jak... jak mozna sie doprowadzic do takiego spierdolenia umyslowego i jeszcze sie tym chwalic? No jak? Mozna sie usrac, uszczac, zajebac i miec jakis wstyd, swiadomosc spodlenia i pokute... a te lewackie spierdoliny.... spierdoliny, inaczej nie mozna tego okreslic... no tak pokazuja sie, obnosza sami nie rozumiejac co mowia, robia i pokazuja... przeciez to jest poziom inteligencji ile? 70? 60? To nawet nie nadaje sie by chodnik zamiatac.... Hitler mial racje, wszelkie zboczenie, lewactwo - kulka albo spalic, bo to nawet do zadnej roboty nie nadaje sie.... kurwa nawet nawozu z takiej spierdoliny nie zrobisz.... przetopic na mydlo? Brzydzilbym sie..... zarazic...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie