18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
janlew 2021-12-01, 10:35 50
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-12-01, 11:14 14
ale co ta Kim Potter jechała tym golfem że oni się tam tak rzucają? ja tego serio nie kumam jak przeszkadzanie zwykłym ludziom ma zaszkodzić policjantom czy zmienić ich zachowanie. Jeśli chcą to niech protestują pod komisariatami i wkurwiają ich. Nie wiem niech nie sprzedają im pączków czy coś.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-12-01, 11:29 26
Może ktoś dla odmiany wrzucić film z zamieszek po zastrzeleniu białego???
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-12-01, 13:18 3
Co nie zmienia faktu że idiotka pomyliła taser z bronią ostrą. W dodatku jest blondynkom.
Zgłoś
Avatar
alojz 2021-12-01, 13:24 9
zwierzak30 napisał/a:

blondynkom.


Nauczmy się się koncówków, a będziemy mieć piątków jak mrówków,
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-12-01, 15:10 2
alojz napisał/a:

Nauczmy się się koncówków, a będziemy mieć piątków jak mrówków,



i co sie czepiasz, on do szkoły miał pod górkę.
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-12-01, 15:59 2
jjuice napisał/a:

i co sie czepiasz, on do szkoły miał pod górkę.



Pomyśl o tych co wracając ze szkoły mieli pod górkę
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2021-12-01, 16:00 6
asfalty to powinny mieć swój oddzielny stan i wtedy by się okazało jak bardzo są w dupie bez białych.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-12-01, 16:10
zwierzak30 napisał/a:

Co nie zmienia faktu że idiotka pomyliła taser z bronią ostrą. W dodatku jest blondynkom.



idiotka jest blondynkom
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2021-12-01, 16:24 21
Widzę, że tu już niektóre pojeby próbują uskuteczniać winę policjantki.
To ja tylko naświetlę kim był ten 'niewinny' czarnuch (Daunte Wright), którego odstrzeliła bohaterka:

Poszukiwany listem gończym pod oskarżeniem próby uduszenia oraz rabunku z bronią w ręku,
20-letni, czarnoskóry mężczyzna, został śmiertelnie postrzelony przez funkcjonariuszkę policji Kimberly Potter podczas próby zatrzymania za zaległy nakaz aresztowania w Brooklyn Center w Minnesocie.
Po krótkiej walce z oficerami Wright został postrzelony z bliskiej odległości. Następnie odjechał na niewielką odległość, ale jego pojazd zderzył się z innym i uderzył w betonową barierę. Funkcjonariusze wyciągnęli Wrighta z samochodu i przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, ale ten zmarł na miejscu

Żródła:
foxnews.com/us/daunte-wright-had-outstanding-warrant-for-attempted-agg...
en.wikipedia.org/wiki/Killing_of_Daunte_Wright

Policjantka medal powinna dostać, za odstrzelenie zbira w brawurowej akcji, a nie proces...
Zgłoś
Avatar
M.D. 2021-12-01, 17:21 1
saikomiki napisał/a:

jego pojazd zderzył się z innym i uderzył



Należy podkreślić rasistowski pojazd
build by white for white
Zgłoś
Avatar
Achujwamdotego 2021-12-01, 17:25 5
Najbardziej rozpierdala mnie to ze uważają ze policja nie zawsze powinna używać broni to co kirwa maja się dać zajebac ? Chuj im w dupe
saikomiki napisał/a:

Widzę, że tu już niektóre pojeby próbują uskuteczniać winę policjantki.
To ja tylko naświetlę kim był ten 'niewinny' czarnuch (Daunte Wright), którego odstrzeliła bohaterka:
Poszukiwany listem gończym pod oskarżeniem próby uduszenia oraz rabunku z bronią w ręku,
20-letni, czarnoskóry mężczyzna, został śmiertelnie postrzelony przez funkcjonariuszkę policji Kimberly Potter podczas próby zatrzymania za zaległy nakaz aresztowania w Brooklyn Center w Minnesocie.
Po krótkiej walce z oficerami Wright został postrzelony z bliskiej odległości. Następnie odjechał na niewielką odległość, ale jego pojazd zderzył się z innym i uderzył w betonową barierę. Funkcjonariusze wyciągnęli Wrighta z samochodu i przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, ale ten zmarł na miejscu
Żródła:
Policjantka medal powinna dostać, za odstrzelenie zbira w brawurowej akcji, a nie proces...







Zgłoś
Avatar
surojak 2021-12-01, 17:45 2
Tak z innej beczki. Ja tam im zazdroszcze. Jeden dindu idzie do piachu i całe stado leci na "ratunek" czy słusznie czy nie to rzucają się jak wataha. A u nas? Do lekarza 2 lata trzeba czekać, to mnie to nie dotyczy, czy kobieta zamordowana przez brak aborcji a niech ginie bo to mnie nie dotyczy, czy jak "nasi milcjanci" znęcali się w 6 nad kolesiem w kiblu i nic. Czy jak jakis stary chuj powiedział na temat pedofila oczywiście w kk, że jego nikt nie zgwałcił i "czarny" może zostac w parafii.
Co jak co ale akurat tego powinniśmy nauczyć się od dindów bo inaczej nas "sejm" zamorduje.
Zgłoś
Avatar
saves 2021-12-01, 18:44 2
Dżorcz Flojt, święty patron darmowych zakupów, lubi to.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie