18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jestemnikim 2022-10-16, 20:16 16
Przynajmniej juz sie rządy światowe nie kryja z tym ze w dupie maja obywateli (jakby nie mieli wczesniej) i pozwalaja policji na pacyfikacje
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-10-16, 20:21 30
Gorzej, że jest bardzo dużo ludzi, którzy wierzą w każde słowo tych rządów, mediów i celebrytów. Jak tamci powiedzą, że tak ma być to ci będą do grobowej deski ich bronić, a w najgorszym razie łykną cokolwiek w stylu, że to wina Putina.
Zgłoś
Avatar
Ronin69 2022-10-16, 20:21 8
spokojnie, u nas nic nie będzie: polak wytrzyma
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-10-16, 20:32 42
buhahahahaha czarne i ciapate nieobecne....

bo to to żyje na koszt białego pracującego Francuza...

Zgłoś
Avatar
Pees4 2022-10-16, 20:42 5
To jest praworządność i demokracja nie to co u nas
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-10-16, 21:05 44
Ludzi protestujących bo na życie nie mają to ochoczo napierdalają ale kurwa bandzie brudasów ojebujacych sklepy to nie mogą dać rady ..... Jebana pierdolona władza. Nie wiem czy gliniarz wie ale jadą na tym samym wózku co ci ludzie ...... Bo jemu też nasrają na talerz.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-10-16, 21:38 6
Zomowcy to zawsze będą zomowcy, niezależnie od miejsca i czasu. Kurwie i psie syny.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2022-10-16, 21:53 6
PanKukuruźnik82 napisał/a:

buhahahahaha czarne i ciapate nieobecne....
bo to to żyje na koszt białego pracującego Francuza...



Pierwsze co, to pomyślałem dokładnie o tym, że coś nie widać inżynierów.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-10-16, 22:02 5
Pees4 napisał/a:

To jest praworządność i demokracja nie to co u nas



Doczytaj, osiołku, czym jest praworządność i dlaczego np. upartyjnienie sądów nie jest na twoją korzyść, zanim zaczniesz powielać pisowską propagandę.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-10-16, 22:15 8
KoniecZartow napisał/a:

Pierwsze co, to pomyślałem dokładnie o tym, że coś nie widać inżynierów.



Miałem tak samo... Nie ma brudnego ścierwa można bić białych... Tych "policjantów" powinni linczować piętnować i kazdy bialy powinien sie odwrócić od tego skurwiela... Niech sobie szuka kolegów wśród ukochanego małpiego tłumu

Ejjjjjjjjjjj Kurwa... Ale protesuja bojówki skrajnej lewicy wedlug mediow... CHociaz znajac zycie.... Jebane lewaki zajely sie demolowaniem, a zwykly pracujacy dostal po lbie
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2022-10-16, 22:35 8
silwerbalk napisał/a:

Ludzi protestujących bo na życie nie mają to ochoczo napierdalają ale kurwa bandzie brudasów ojebujacych sklepy to nie mogą dać rady ..... Jebana pierdolona władza. Nie wiem czy gliniarz wie ale jadą na tym samym wózku co ci ludzie ...... Bo jemu też nasrają na talerz.



Przecież o to im dokładnie chodzi. Rozjebac gospodarkę doszczętnie, naszczuc ludzi na siebie, wytępić i potem cyk wielki reset a na zgliszczach zbudować i nowy porządek.
Zgłoś
Avatar
stir 2022-10-16, 22:42 10
I co leszcze, teorie spiskowe stają się faktem ? szykujcie poopy
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2022-10-16, 23:02 1
Sfrustrowani bo brudasy nie chcą na nich pracować.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-10-16, 23:31 3
Policji tym kurwa chyba to pasuje… zamiast dołączyć do protestujących to jeszcze ich napierdalają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie