18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
Riikko 2024-04-17, 19:26 8
nie wiem z czego oni sie ciesza... ale jak lubia, to prosze bardzo. ja mam wyjebane na obe strony. jedni i drudzy warci siebie.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-04-17, 19:27 25
To ukry już inwalidów na wojnę wysyłają!?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-17, 19:36 12
T3RMINATOR napisał/a:

To ukry już inwalidów na wojnę wysyłają!?



Mogą nawet i nieboszczyków, byle ubić tylu kacapów ilu się da
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-04-17, 19:51 4
darek1234 napisał/a:

Mogą nawet i nieboszczyków, byle ubić tylu kacapów ilu się da



Nieboszczyków to będą używać jako mięsa armatniego jak braknie pocisków.
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-17, 20:05 10
Myslałem że proteza to składane widły albo siekiera.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-17, 20:22 1
Sporo filmów/komiksów/itp ma lepsze przykłady.

Może tak zafundujemy Veltureowi upgrade?
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-17, 20:54
Gówno ma swoje miejsce
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2024-04-17, 21:27 3
T3RMINATOR napisał/a:

To ukry już inwalidów na wojnę wysyłają!?



Ten akurat powrócił po debiucie w pierwszym dniu wojny
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-04-17, 21:40 34
W najlepszym razie tak skończy znakomita większość "bohaterskich weteranów". Oczywiście po wojnie na żadne świadczenia pozwalające godnie żyć nie będą mogli liczyć, dostaną medal i zostaną zapomnieni. Niepełnosprawni wpadną w bezrobocie, alkoholizm, wylądują na ulicy i skończą jako żule. To jest jedyna przyszłość jaką oferuje wojsko w sytuacji wojny i to w każdym kraju.

Oczywiście u nas MON teraz opłaca zapewne media pokazując, że 99,999% Polaków pobiera pobór do wojska i w razie konfliktu zostanie chronić swojej ukochanej ojczyzny. W rzeczywistości to z 80% Polaków będzie chciało spierdolić z tego padołu, a pierwsi zrobią to zagrzewający do wojny politycy wraz z rodzinami
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-04-17, 21:52 6
kto tym jebanym banderowcom dal amerykanska bron, powinni co najwyzej widly dostac , jebane ukrainskie scierwo
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-04-17, 22:55 11
Insaner napisał/a:

W najlepszym razie tak skończy znakomita większość "bohaterskich weteranów". Oczywiście po wojnie na żadne świadczenia pozwalające godnie żyć nie będą mogli liczyć, dostaną medal i zostaną zapomnieni. Niepełnosprawni wpadną w bezrobocie, alkoholizm, wylądują na ulicy i skończą jako żule. To jest jedyna przyszłość jaką oferuje wojsko w sytuacji wojny i to w każdym kraju.
Oczywiście u nas MON teraz opłaca zapewne media pokazując, że 99,999% Polaków pobiera pobór do wojska i w razie konfliktu zostanie chronić swojej ukochanej ojczyzny. W rzeczywistości to z 80% Polaków będzie chciało spierdolić z tego padołu, a pierwsi zrobią to zagrzewający do wojny politycy wraz z rodzinami



80% będzie chciało spierdolić? Niepoprawny optymista, jak dla mnie to będzie jakieś 90%. Kto przy zdrowych zmysłach chciałby ryzykować zdrowiem i życiem za ten chlew osrany gównem o nazwie Polska, ten kraj istnieje czysto teoretycznie.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-04-17, 23:45 1
Na protezę dostał dofinansowanie w ramach programu: sołdat wraca na front
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-04-18, 0:25 2
Kurwa wygłupiali by się tylko, a robić to nie ma komu.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-18, 1:14 3
Insaner napisał/a:

W rzeczywistości to z 80% Polaków będzie chciało spierdolić z tego padołu, a pierwsi zrobią to zagrzewający do wojny politycy wraz z rodzinami


Pierwsi spierdolą internetowi patrioci, sympatycy Konfy, Brauna i jemu podobnych, bo przecież nie będą ginąć za PO albo PiS. Prawda?

JebacPis100procent napisał/a:

80% będzie chciało spierdolić? Niepoprawny optymista, jak dla mnie to będzie jakieś 90%. Kto przy zdrowych zmysłach chciałby ryzykować zdrowiem i życiem za ten chlew osrany gównem o nazwie Polska, ten kraj istnieje czysto teoretycznie.


O właśnie, o takich pseudopatriotach myślę. Spierdolicie pierwsi.
Zgłoś