18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Prowokacja Nacjonalistów?
R................s • 2012-06-30, 15:05
Nie no ja rozumiem, że oni mają swoje zdanie na temat świata, ale takie tandetne prowokacje to już przesada. Z jakiego ciemnogrodu trzeba być, żeby w to uwierzyć??
Marzy nam się wolna Polska, gdzie wszystkim się dobrze żyje, ale cały czas szukamy kogoś do obwiniania za to, że mało zarabiamy, że nam źle czy w dupie strzyka a nikomu nie przyszło do głowy, żeby przestać kraść czy choćby nawet szczać na przystankach.
Ostatnio w mojej okolicy jakiś idiota zakosił gadżety z placu zabaw dla dzieci.. i co jego bachory będą miały fajnie a cała reszta chujowo i nic się nie zmieni dopóki będziemy mieć takie podejście.



Zaraz polecą hejty od wojowników białej rasy, ale po długich i krótkich, które wypiszecie odpowiedzcie mi na jedno zajebiście proste pytanie.... po chuj mossad miałby przyjeżdżać tu i tłuc płotki?
Z tego co mi się wydaje Mossad jest od dużo ważniejszych spraw niż chuliganka.
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-07-01, 0:34
Listek666 napisał/a:


Hahahaha widać że prawica w tobie siedzi bo wyjąłeś początek i dostawiłeś koniec CAŁEJ wypowiedzi i uważasz że tylko o telewizji mowa.



bo kurwa jak to napisałem to w komencie było tylko o telewizji, a gosciu później edytował i dopisał jeszcze o internecie
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-07-01, 1:43
@up
Może miałem ci jeszcze screena zrobić, że nie edytowałem tego posta? Poza tym, nawet nie mam telewizora, a o tv napisałem, żeby nawiązać do gościa przede mną, który gadał o tym co rzekomo było w tv. Sporadycznie zdarza mi się w internecie oglądać jakieś serwisy, wtedy akurat po całym zajściu szukałem ciekawych materiałów, więc przeglądałem różne fora i widziałem kilka serwisów informacyjnych.
Jakoś wg mnie, nie ma w tv kompletnie nic ciekawego, dlatego jej nie oglądam, a skoro wiedzę o świecie czerpię z neta, to dziwnie by było, gdybym napisał o samej tv (o której napomknąłem z wyżej wymienionego powodu) nie wspominając nic o internecie.
Na przyszłość po prostu czytaj wszystko, a nie tylko co ci pasuje.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-07-01, 1:50
żydzi z niemiec rulez!!!
Zgłoś
Avatar
szurpit94 2012-07-01, 1:54 4
Te wszystkie sprowokowane dymy na różnego typu marszach są częścią czegoś większego.A mianowicie nowej ustawy dotyczącej zgromadzeń.Poprostu "świnie" widzą co się szykuje, widzą że coraz więcej ludzi młodych otwiera oczy i nie godzi się na taki stan rzeczy.Boją się że Ci ludzie odbiorą im władzę. Płakać mi się chce jak widzę tych skurwysynów jak nas traktują, politycy mają w sobie tyle z polskości co niemiec urodzony w 1920 r.Ale swojego syna wychowam przeciwko takiemu kurestwu...bo nie liczę na to że moje pokolenie coś zmieni.Chodź bardzo chciałbym być częścią tych zmian, pewnie nie ja jeden, ale pozostaje mi napisać komentarz za który ktoś mnie tu zgnoi.
Zgłoś
Avatar
Cinek600 2012-07-01, 13:30 1
jebane policyjne kurwy...!!!
Zgłoś
Avatar
preliator 2012-07-01, 16:29 1
Po prostu nie mogę z typów co najpierw jawnie chuliganią, a jak zostaną przyłapani to zgrywają wielkie ofiary - zachowanie typowe dla przedszkolaka, a nie dla dojrzałego mężczyzny - jak masz ochotę się napierdalać to proszę bardzo, ale weź za to odpowiedzialność. Poza tym co jest patriotycznego w robieniu burdelu we własnym kraju? Jasne, że władza przegina na wielu szczeblach, ale takimi zachowaniami pseudopatrioci tylko prowokują władzę do wprowadzania większych ograniczeń. Żydzi winni wszystkiemu? Jasne... najlepiej zrzucić wszystko na kogoś obcego, a samemu narzekać z założonymi rękoma. Ilu z was zna jakiegoś Żyda osobiście? Cały ten antysemityzm to pozostałość po komunie (z czym nibynarodowcy też walczą! ) - wtedy też gadało się o syjonistach, Amerykanach zrzucających stonkę itp. Jak nie będzie na kogo zrzucić winy to się zrzuci na kosmitów...
Zgłoś
Avatar
pisuar 2012-07-01, 19:43
artykuł napisany przez pojeba i wrzucony tu przez pojeba.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-07-01, 19:50 7
Tak jest, wszędzie żydzi, iluminaci, novus ordo seclorum, koran, masoni i cykliści, do boju internetowi wojownicy o prawdę!
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-07-01, 19:57 3
Tak dla rozładowania atmosfery:



Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-07-01, 20:05 2
Niszcz faszym !
Niszcz rasizm !
Niszcz nacjonalizm !

Patriotyzm jest OK !
Zgłoś
Avatar
fdM 2012-07-01, 20:10
up. Nacjonalizm i Patriotyzm to bardzo bliskie pojęcia, ale Ty pewnie mylisz z nazizmem.. Mam nadzieje, że nie należysz do tej 'mądrej' grupy ludzi, którzy uważają Marsz Niepodległości za faszystowski
Prowokacji było multum, już wtedy można było się spodziewać, że chcą przepchnąć zaostrzoną ustawę o zgromadzeniach. Większość się śmiała z 'teorii spiskowych', a jednak PO przegłosowało tą wygodną dla nich zmianę...
PS. Jak dla mnie to zero szacunku dla 'Lewaków' - za blokowanie patriotycznego marszu i sprowadzenie do Polski grupy niemieckich zadymiarzy w nasze Święto.
Zgłoś
Avatar
konek3 2012-07-01, 20:31
Zresztą, co tu mówić na kogoś "prawicowiec" czy "lewak", jak to są niedokładne pojęcia. Wiadomo, że poglądy nie powinny być ani skrajnie lewicowe(i pewnie większość ma takie, tylko są one wyrażane innym językiem, co prowadzi do kłótni), ani skrajnie prawicowe a na tym forum się tak ludzi niestety szufladkuje.
Zgłoś
Avatar
b................o 2012-07-01, 20:44
,,drugi wziął mnie od tyłu"
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-07-01, 21:09 1
Trzeba być pojebanym, żeby nakręcić taki film!
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-07-01, 21:26 1
-ogi- napisał/a:


Najlepsze jest to że wszystkie media wyśmiewają patriotyzm, nazywają go czyms niepotrzebnym, nienowoczesnym wręcz złym oprawiając to w mądre słowa, przez co ludzie się temu podporządkowują i zaczynaja twierdzić tak samo "no bo ten pan z telewizji poweidział że to nie jest fajne".


Podaj mi proszę link do jakiegokolwiek materiału gdzie jest wyśmiewany patriotyzm?
Wszyscy płaczą że cały kraj widzi w narodowcach zadymiarzy, jednak sami narodowcy nie zrobili nic aby się od młodzieży i ONR odciąć. Wręcz stanęli w ich obronie.
Łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie