18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Prowokacja Nacjonalistów?
R................s • 2012-06-30, 15:05
Nie no ja rozumiem, że oni mają swoje zdanie na temat świata, ale takie tandetne prowokacje to już przesada. Z jakiego ciemnogrodu trzeba być, żeby w to uwierzyć??
Marzy nam się wolna Polska, gdzie wszystkim się dobrze żyje, ale cały czas szukamy kogoś do obwiniania za to, że mało zarabiamy, że nam źle czy w dupie strzyka a nikomu nie przyszło do głowy, żeby przestać kraść czy choćby nawet szczać na przystankach.
Ostatnio w mojej okolicy jakiś idiota zakosił gadżety z placu zabaw dla dzieci.. i co jego bachory będą miały fajnie a cała reszta chujowo i nic się nie zmieni dopóki będziemy mieć takie podejście.



Zaraz polecą hejty od wojowników białej rasy, ale po długich i krótkich, które wypiszecie odpowiedzcie mi na jedno zajebiście proste pytanie.... po chuj mossad miałby przyjeżdżać tu i tłuc płotki?
Z tego co mi się wydaje Mossad jest od dużo ważniejszych spraw niż chuliganka.
Zgłoś
Avatar
suiCid3R 2012-06-30, 15:08 1
Słusznie prawisz kolego.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-06-30, 15:13 47
a ty oglądaj dalej TVN...
a powiedz mi po co antifa z Niemiec przyjechała na POLSKI MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI?

Cytat:



Z tego co mi się wydaje Mossad jest od dużo ważniejszych spraw niż chuliganka.


Z każdą klasą z Izraela przyjeżdzającą zwiedzać Oświęcim i Majdanek przyjeżdza oficer mossadu. Do tego jeszcze mówią im że jadą do antysemickiego kraju w którym każdy ich nienawidzi i chce ich zajebać...

i o co chodzi z tym złodziejstwem? ukraść rzeczy z placu zabaw to skurwysyństwo tego się zaprzeczyć nie da i nie usprawiedliwiam (ale jak to się ma do tematu)
ale powiedz mi o co chodzi z tym złodziejstwem? bo na chwilę obecną to jak kradną miliony to się jakoś nikt nie interesuje, a może poprostu dlatego że mają immunitety...
Zgłoś
Avatar
Ja1948 2012-06-30, 15:31 26
O jakiej prowokacji Ty mówisz?Bo nie do końca wiem o co Ci chodzi.Nie wiem czy wiesz, ale w Marszu Niepodlegości uczestniczyło ponad 20 000 osób. A w telewizji tylko mówili o jakiś zadymach, które zostały sprowokowane przez ściągniętą ,specjalnie na marsz, niemiecką antife. Jeśli Ty uważasz, że uczestniczenie w marszu to nacjonalizm to nie mamy o czym rozmawiać...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-30, 15:47 6
No i kurwa znowu się zacznie pierdolenie o jakimś tam marszu kiboli, o przepraszam kibiców. No i wiadomo, że miasto rozjebali tajni agenci mossadu.

@up
Tak kurwa, cała niemiecka armia przyjechała i zrobiła rozpierdol w Warszawie. W telewizji mówili tylko, że niemcy przyjechali i przed rozpoczęciem całej zadymi byli już zgarnięci. Poza tym, w necie też można było znaleźć takie informacje o tym, że bardzo szybko zostali wyłapani. Ale nie kurwa, przecież milion niemców przyjechało i to ich wina, że stolica została rozpierdolona. Zrobili naloty, strzelali do ludzi i gwałcili niewiasty. Nie żebym bronił szwabów, ale trzymajmy się faktów, a nie pierdolmy, to co komu wygodnie.
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-06-30, 16:01 24
kudlaty1125 napisał/a:

W telewizji mówili [...] trzymajmy się faktów



Że kurwa co?
Ty kurwa rzeczywiście mondry (błąd celowy) jesteś jeśli wierzysz wierzysz że telewizja ci prawde powie.
Zgłoś
Avatar
Ja1948 2012-06-30, 16:08 1
kudlaty1125 daj sobie spokój z taką gadką. Nie byłeś, a wiesz jak było? Też bym chciał mieć taką umiejętność... nie byłem na jakiś dajmy na to, urodzinach, ale wiem co mówili i co kto robił.Super sprawa.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-06-30, 16:10 2
@kudlaty1125
ta wyłapali, ciekawe tylko kto pobił ludzi z grupy rekonstrukcyjnej oraz kto zabarykadował się w kawiarni na Nowym Świecie...
naprawdę podziwiam wszystkich którzy uważają że marsz to były tylko przepychanki i mordobicia...
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-06-30, 16:23 13
Oczywiście wszędzie jest chociaż troszkę przesadyzmu, ale wszyscy ci którzy się z tego śmieją (łącznie z autorem posta) kiedyś się obudzą, tylko już bedzie za późno.
Najlepsze jest to że wszystkie media wyśmiewają patriotyzm, nazywają go czyms niepotrzebnym, nienowoczesnym wręcz złym oprawiając to w mądre słowa, przez co ludzie się temu podporządkowują i zaczynaja twierdzić tak samo "no bo ten pan z telewizji poweidział że to nie jest fajne". No do chuja, szlag mnie trafia jak o patriotyźmie mówi np. taki wojewódzki, i wbija do głowy swoje wywody 13, 14, 15-latkom, bo wśród nich ma najwięcej widzów, a on dla nich jest wręcz autorytetem.
Ale wiecie co, jak wybuchnie jakaś wojenka, to naszymi przywódcami będą własnie tacy jak na filmie, bo to są ludzie silni, odważni i mądrzy(i tu wykształcenie nie ma nic do rzeczy, bo jedno z drugim nie idzie w parze, w końcu na platforme głownie głosowali tzw. młodzi i wykształceni, ale mało było wśród nich mądrych). Lewacy są odważni, ja ich dupom nic nie zagraża, ale wątpie że chcieli by się narażać za dobro ogółu. Chociaż mam nadzieje że jakby coś to będziemy tacy ja w piosence 40:1
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-30, 16:45
@makabrax
Jak już pisałem, nie bronię niemców, tylko z tego co mi się udało dowiedzieć z INTERNETU i telewizji, szybko zostali wyłapani. Nie twierdzę, że niczego wcześniej nie nacudowali, przecież za coś ich złapali. Sam osobiście nie przepadam za szkopami, ale pisanie jako by to oni byli winni rozjebanej Warszawie (no dobra kiedyś ją rozjebali, ale to było dawno temu), pisanie że wszelkie burdy i zamieszki były z ich winy, wydaje mi się śmieszne.
@-ogi-
Tak się zastanawiam kto tu jest mondry. Być może posiadacz zdolność wybiórczego czytania, przez co nie zauważyłeś niektórych rzeczy. W sumie po co komu zdolność czytania ze zrozumieniem. Kawałek dalej pisałem, że widziałem informacje na ten temat także w necie. Może mam to jeszcze pogrubić? Zarówno jedna jak i druga strona o tym pisała. Więc skoro internet i telewizja kłamią, to już nikomu nie można ufać.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-06-30, 17:21 1
@WSZYSCY

Słuchajcie nie chcę nic zaogniać ani wytykać nic nikomu bo tak naprawdę każdy jest trochę winny.

Tak jak mówi @Makabrax, @Kudlaty1125, @ogi.... itd. zawsze są jakieś mankamenty i jestem świadom też jaki stosunek mają żydzi Izraelscy do Europy, ale trzeba zwrócić uwagę właśnie na to, że takie nastawienie mają tylko IZRAELSCY żydzi (polecam "Defamation" cały filmik o tej tematyce na YT a także na sadolu).
Ja akurat mam sporo znajomych ze świata (chyba tak jak każdy w dzisiejszych czasach) i spora część z nich są żydami i też mi opowiadają takie niestworzone historie jak to próbowali wybrać im głowy w Izraelu tylko po to żeby tam zostali (święta ziemia, w Torze jest zapis ze przyjdzie kolejny mesjasz jak wszyscy żydzi wrócą do Izraela).
Wszystko o czym tu mówimy leży dosłownie na krawędzi z jednej strony kłamstwa a z drugiej prawdy, więc nie ma się co pieklić jeżeli ktoś ma odmienne zdanie.

i żeby było jasne nie popieram Nacjonalistów (bo sami rujnują ten kraj) i nie popieram też anty nacjonalistów (antifa - bo oni sami w sumie są nie lepsi i robią to samo) nie popieram nikogo... chcę tylko, żeby moje dzieci w przyszłości żyły w zdrowym społeczeństwie, gdzie wszystkich będzie po równo (a nie, że Polacy będą mniejszością w Polsce bo tyle się nazjeżdża wszystkiego), będzie pełno złodziejstwa itd.. chciałbym żeby moje dzieci miały się gdzie bawić bez ryzyka, że ktoś je porwie, okradnie czy zabije dla zabawy.
Zgłoś
Avatar
wiktor4024 2012-06-30, 18:25
"Na glebe pod sciane" , Jacy oni sa biedni

Po 1 jest cos takiego jak obdukcja, po 2 ta cala "telewizja" EKRAN
to totalne gowno a po 3 kazdy z tych pajacow robil sie na wielkiego kozaka, dostali wpierdol i placza, nigdy nie zrozumiem tych pojebow
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-06-30, 19:23 3
A wg mnie radykalizm jest zły i do pieca z radykałami. Niezależnie, z której strony sceny politycznej i ruchów społecznych oraz religijnych.

"- jesteście radykałkami?
- kim?
- radykałkami, nie wiecie co to?
- no nie?
- rady czyli wesoły, a kał to chyba wiecie"
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-06-30, 19:49
Oglądałem to z zaciekawieniem ale jak w okolicach 02:03 zobaczyłem mordę jebanego tuska to wyłączyłem.
Czy wszędzie muszę tego rudego jebanego ryja widzieć?
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-06-30, 23:09
-ogi- napisał/a:



Że kurwa co?
Ty kurwa rzeczywiście mondry (błąd celowy) jesteś jeśli wierzysz wierzysz że telewizja ci prawde powie.


Hahahaha widać że prawica w tobie siedzi bo wyjąłeś początek i dostawiłeś koniec CAŁEJ wypowiedzi i uważasz że tylko o telewizji mowa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie