18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Przeczytałem bardzo ciekawy artykuł i pragnę się z Wami podzielić:

"Dwóch mieszkańców Nowogardu przebrali się za księży i w konfesjonale i spowiadali wiernych. Byli nietrzeźwi. Wkrótce usłyszą zarzuty.

W jednym z kościołów na terenie Nowogardu, dwóch młodych mężczyzn podszywając się za kapłanów, spowiadało wiernych.
17- i 20-latek poszli do zakrystii i tam założyli na siebie liturgiczne szaty. Po chwili usiedli w konfesjonale.
Wierni ustawiali się w kolejce do spowiedzi. Fałszywi duchowni "wyspowiadali" i "rozgrzeszyli" kilku parafian. Wpadli, kiedy podczas wysłuchiwania grzechów kolejnej osoby , nie byli w stanie powstrzymać ataku śmiechu.

Z ustaleń policji wynika, że obaj mężczyźni byli najprawdopodobniej nietrzeźwi.

- Wkrótce nie będzie im już tak wesoło – podkreśla mł. asp. Julita Filipczuk z policji w Nowogardzie. - Fałszywi księża będą musieli teraz wyspowiadać się przed kryminalnymi. Wkrótce usłyszą zarzuty za obrazę uczuć religijnych. W ramach „pokuty” mogą trafić na 2 lata za kratki"


źródło: gs24.pl
Zgłoś
Avatar
paolo232 2013-06-02, 1:02 4
Ehh śmiejemy się z "ciapatych" a z Religi którą wpoili nam rodzice i powinniśmy ją szanować robimy sobie jaja. Mam nadzieje ze poniosą za tę zniewagę karę gorszą niz ukamienowanie "spowiedź" jest częścią tej Religi !! Religi w której nie musisz obładować się C4 i wyjebać sie w powietrze więc to ch*je uszanujcie ta albo wyjebcie sie w powietrze!!!!
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-06-02, 1:06 7
paolo232, pierdolisz głupoty, tyle Ci powiem .
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-06-02, 2:15 2
A jaka kara była by należyta ?? Grzywna, wpierdol, czy prace społeczne ?? Czyste oszustwo to tak jak byś poszedł do przyjaciela, zwierzył mus się z jakiegoś sekretu a on by cię zdradził rozpowiadając wszystkim. To już nie chodzi o uczucia religijne tylko o czyste skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
VikLin 2013-06-02, 2:17
donplicco napisał/a:



W papierach przez 5 lat od końca odbycia kary. Nie do końca życia.


W zależności od dokonanego czynu, ale tylko i wyłącznie ma to się do zawiasów, i z tego co wiem, najbiedniej to jest 10 od zakończenia kary. Osoby które siedziały, mają już zamazane papiery na stałe.
Zgłoś
Avatar
vandamme1 2013-06-02, 11:09
paolo
glupi jestes. spowiedz to wymyslone przez kosciol narzedzie do inwigilacji tepych mas. nie ma nic wspolnego z religia
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-02, 12:36
Jak brzmi treść przepisu prawnego, który zabrania przebieranie się za księdza?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-06-02, 13:03
vandamme1 napisał/a:

glupi jestes. spowiedz to wymyslone przez kosciol narzedzie do inwigilacji tepych mas. nie ma nic wspolnego z religia


Nie wiem czy wiesz ale nie musisz się tam spowiadać z tego ile masz na koncie, o czym rozmawiałeś z kimś i kiedy, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz etc... Czarni o to raczej nie proszą...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-02, 15:27
Czy taka spowiedź i uzyskane rozgrzeszenie są ważne? Czy jest na sali specjalista od sakramentów?
Zgłoś
Avatar
bsmlody89 2013-06-02, 16:25
Chyba nasza kochana Polska się starzeje.

Ważniejsze jest jak Jizys wygląda w świetle prawa, niż, czy lda przykładu ZUS defrauduje pieniądze podatników.

Tak dalej pójdzie i będzie Rzeczpospolita Watykańska...

...swoją drogą Je**ć Pol**ję !!!

\.,./
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-06-02, 17:44
BongMan, pewnie podobnie do tego, który zakazuje masturbacji w ciapackich państwach (tak w ogóle to ciekawi mnie jak sprawdzają, że ktoś fapał) .
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-02, 21:12
astmuus napisał/a:

BongMan, pewnie podobnie do tego, który zakazuje masturbacji w ciapackich państwach (tak w ogóle to ciekawi mnie jak sprawdzają, że ktoś fapał) .



Wystarczy sprawdzić historię przeglądarki.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-06-03, 17:14
Dobrutro, a jak ktoś usuwa historię wraz z listą serwerów z plików systemowych?
Zgłoś