18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Przeczytałem bardzo ciekawy artykuł i pragnę się z Wami podzielić:

"Dwóch mieszkańców Nowogardu przebrali się za księży i w konfesjonale i spowiadali wiernych. Byli nietrzeźwi. Wkrótce usłyszą zarzuty.

W jednym z kościołów na terenie Nowogardu, dwóch młodych mężczyzn podszywając się za kapłanów, spowiadało wiernych.
17- i 20-latek poszli do zakrystii i tam założyli na siebie liturgiczne szaty. Po chwili usiedli w konfesjonale.
Wierni ustawiali się w kolejce do spowiedzi. Fałszywi duchowni "wyspowiadali" i "rozgrzeszyli" kilku parafian. Wpadli, kiedy podczas wysłuchiwania grzechów kolejnej osoby , nie byli w stanie powstrzymać ataku śmiechu.

Z ustaleń policji wynika, że obaj mężczyźni byli najprawdopodobniej nietrzeźwi.

- Wkrótce nie będzie im już tak wesoło – podkreśla mł. asp. Julita Filipczuk z policji w Nowogardzie. - Fałszywi księża będą musieli teraz wyspowiadać się przed kryminalnymi. Wkrótce usłyszą zarzuty za obrazę uczuć religijnych. W ramach „pokuty” mogą trafić na 2 lata za kratki"


źródło: gs24.pl
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-06-01, 17:55 72
Kuźwa, za głupi żart (który nota bene jest całkiem dobry) w młodzieńczym stylu, 2 lata w pierdlu i nasrane w papierach... Ale Gessler winien miliony i chodzi wolny. Defraudacja na kolei - były prezes wolny...
Zgłoś
Avatar
Revandell 2013-06-01, 18:23
Dostaną pewnie zawiasy.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-01, 18:54 1
przestępcy zbrodniarze - gdyby się dało to ksiądz i parafianie pewnie na lampie nad ołtarzem by ich powiesili.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-06-01, 19:48 1
i chuj że zawiasy, zasługują co najwyżej na mandat za zakłócanie spokoju
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-06-01, 20:02 17
Co z tego że zawiasy, skoro do końca zycia w papierach będą mieć, że byli skazani wyrokiem sądowym?

Ponadto jakby chcieli za kilka lat wyjechać za lepszym życiem to będzie się to za nimi ciągnęło jak smród po gaciach (jak pracodawca sprawdzi kandydata do pracy)

Taki wybryk, który wiele lat był moim wręcz marzeniem i kara 2 lat... To tylko u nas. I tak dobrze, że nie ukamienowanie... lol
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2013-06-01, 20:40 4
Jak kurwa, można obrazić uczucia?
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-06-01, 21:56
Noo, tak samo Wy sadole obrażając się na wzajem macie po 2 lata nieformalnych zawiasów...
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-06-01, 22:10 10
bezimienny90 napisał/a:

Co z tego że zawiasy, skoro do końca zycia w papierach będą mieć, że byli skazani wyrokiem sądowym?

lol



W papierach przez 5 lat od końca odbycia kary. Nie do końca życia.
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-06-01, 22:42 2
Dzięki że mnie poprawiłeś
Zgłoś
Avatar
wójek 2013-06-01, 23:45
spalić ich! razem z konfesjonałem i kościołem!
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-06-02, 0:19 4
Uczucia religijne nie powinny prawnie kurwa istnieć.
Zgłoś
Avatar
s................y 2013-06-02, 0:27
Niech się cieszą że tylko tyle ich czeka, kozojebcy za żart w tym stylu by ich ukamienowali w najlepszym wypadku.
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-06-02, 0:35
:O a co ma prawo i więzienie że robie sobie żarty w kościele ? to już jest paranoja..
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-02, 0:41
Już lepiej niech w pierdlu ktoś gnije za obrażanie uczuć dominującej religii w tym kraju niż za obrażanie uczuć religijnych muzułmanów albo homosi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie