18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Przeciek Matura Matematyka 2013
poczam • 2013-05-08, 13:30
Co tu dużo mówić sami popatrzcie:

zapytaj.onet.pl/Category/006,003/2,24478850,rozwiaz_rownanie.html

Nasuwa mi się jedno jakim debilem trzeba być żeby to zrobić ?

Sam zdawałem ją w tym roku i się tak zastanawiam czy to tak trudno opanować schemat rozwiązywania 7 zadań otwartych które powtarzają się co roku , albo czy taką trudność sprawia rozwiązanie 25 zadań zamkniętych ? które co roku pozostają takie same ???

Jeden wniosek ludzie są coraz kurwa większymi głąbami

Screen dla potomnych gdyby zaraz znikło z zapytaj.onet.pl

Zgłoś
Avatar
majer 2013-05-08, 13:40
jebany gps tagi pousuwał ;/ a chciałem go dorwać :d
Zgłoś
Avatar
Bartooo 2013-05-08, 13:42 2
Mogłbyś mu tylko fiuta dorwać
Zgłoś
Avatar
majer 2013-05-08, 13:52 10
wydaje mi się że wysłanie dokładnych namiarów łacznie z mapą, wystarczyłoby do anulowania egzaminu.

dla mnie to jak udowodnienie przestępstwa.

P.S patrząc na twoje wpisy, to coś cię kręci tematyka kutasów, nie mierz ludzi swoją miarą, miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-05-08, 14:06
Nadeszła właśnie ta era, kiedy urządzenia telekomunikacyjne są zbyt małe aby wszystkie wyłapać. W zeszłym roku też taka akcja była, tylko że debil połączył się przez sieć wi-fi i cała szkoła musiała powtarzać. Nie wiem z jaką dokładnością mogą namierzyć 3g (jeśli wogóle mogą). Muszą coś wymyśleć, bo tego już nie powstrzymają
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-05-08, 14:24 39
Nadeszła era debili. Sam w tym roku dawałem korki maturzystom i muszę powiedzieć, że parę osób, które uczyłem nie wpuściłbym do gimnazjum z ich poziomem wiedzy. Jak do licha można nie umieć mnożyć pisemnie? Jak można nie potrafić dodać dwóch ułamków zwykłych? Żenujące. Gorsi jednak są niektórzy rodzice, idący w zaparte, że to tylko wina szkoły, że ich rozpuszczona pociecha nic nie umie. Bo przecież wszystkiego człowiek ma się nauczyć podczas lekcji, a nie odrabiając pracę domową, czy samemu zaglądając do książki w domu.
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-05-08, 14:24 3
Jakim trzeba być zajebistym kretynem, żeby takiego zadania nie potrafić rozwiązać. Takich głąbów nie powinno się wypuszczać nawet z gimbazy.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-05-08, 15:06 72
Dużo osób ma problemy z matematyką i nazywanie kogoś głąbem jest bezsensem po za tym po szkole nic nie masz jeśli nie masz bogatych rodziców , zaradności życiowej .
Szkoła to gówno tworzące sobie sile roboczą , zastanówcie się czemu nie uczą was jak zarabiać pieniądze lub realizować pasje , szkoła każe ci jak chinczykom robić to co ci karzą ...
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-08, 15:42 16
Witam pozdrawiam sadisticowym detektywów i jak by pokazywali scrolowanie tego tematu na TVN czy TVP 1 Polsat itp

To chciałem tylko napisać TUSK TY CHUJU
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-05-08, 15:56
@up Nice Try, ale mysle ze telewizja cenzuruje swoje materialy
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-05-08, 16:03
Rozumiem jakieś skomplikowane zadanie (ale takich na podstawie raczej brak). Ale coś takiego? Szpadel do łapy i do roboty!
Zgłoś
Avatar
Kamilek1 2013-05-08, 16:48
Jak unieważnią przez to maturę, to co niektórzy się nieźle wkurwią
Zgłoś
Avatar
dzialkowicz 2013-05-08, 17:32
to prowokacja słuzb, robia kolejna afere
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-05-08, 17:47 1
także dawałem sporo korków z matmy (uwaga!) ludziom z technikum ekonomicznego...dodawanie, mnożenie ułamków ... szkoda gadać...procenty to już wyższy poziom. czasem aż żal mi było brać hajs za lekcje...no ale pieniądz nie śmierdzi a za imbecylizm trzeba płacić.
Zgłoś
Avatar
płk_opos 2013-05-08, 17:51
Nie unieważnią, a przynajmniej CKE tak twierdzi
wiadomosci.wp.pl/kat,127474,title,Matura-jedno-z-zadan-z-matematyki-wy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie