18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
IronBB 2023-10-06, 20:04 9
Ugh, Ugh, Uga Buga, Uga Buga, Ugh, Ugh - pewnie poszło o banana tradycyjnie...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-10-06, 20:42 1
Przemoc ma zawsze jakieś podłoże w dzieciństwie. Możliwe, że ojciec praktykował na nim mocne kuksańce

Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-10-06, 22:58 1
Jaką pizdą cza być.Żeby takiego dzieciaka nie powalić tyloma "ciosami"?

Nie to że jestem jakimś fajter,ale jakbym mocno uderzył takiego szczurka.To pewnie pierdolił bym pierdoły na sadolu za jakieś 5 do 25 lat/
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 2023-10-07, 1:02 3
zwierzak30 napisał/a:

Jaką pizdą cza być.Żeby takiego dzieciaka nie powalić tyloma "ciosami"?
Nie to że jestem jakimś fajter,ale jakbym mocno uderzył takiego szczurka.To pewnie pierdolił bym pierdoły na sadolu za jakieś 5 do 25 lat/



Wszyscy już znamy Twoją internetową siłę. Proszę nie stosuj jej tylko na nas - chcemy żyć.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-10-07, 5:43
Jakies białe te małpy xD
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2023-10-07, 6:57 1
zwierzak30 napisał/a:

Jaką pizdą cza być.Żeby takiego dzieciaka nie powalić tyloma "ciosami"?
Nie to że jestem jakimś fajter,ale jakbym mocno uderzył takiego szczurka.To pewnie pierdolił bym pierdoły na sadolu za jakieś 5 do 25 lat/



A nie wygląda Ci to tak, że ten zwierzak nie używał całej siły ? Odnoszę wrażenie, że jest to tzw "wychowawczy wpierdol".Jak jedna małpa w stadzie ukradnie drugiej banana to trzeba ją lekko przekopać tak żeby wiedziała, że kradzież w stadzie się nie opłaca i że kradnie się ze sklepów.Widziałem kiedyś na Discovery.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-10-07, 23:37
Myślę że u nich przy urodzeniu przydałoby się zmienić zabieg obrzezania na lobotomie
Zgłoś