18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Avatar
sard 2022-07-14, 23:10 2
Kuźwa debile z tymi walizkami na kółeczkach... zwykły plecak zawsze się zmieści w wymaganych rozmiarach, a przewieziesz w nim ile się odważysz
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-07-14, 23:17
rastaban napisał/a:

Noga w buta?



Nie chuj w buta a o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-07-15, 4:02 2
Ludzie co piszą "nie latam bo mnie nie stać". Wiecie ze np w listopadzie czy też lutym(chyba luty) macie loty do nawet jebanego Jemenu za 40zl, jakiejś portugali, Hiszpanii 19zl etc etc etc... Z walizkami (ja nie muszę więcej niż 10kg) to wam nie wiem wyjdzie z 400-500zl w dwie strony max... Akurat taniej latac i jechać na wakacje za granicę niż w Płocku. Jak planujesz gdzieś daaaaaleko poza Europe to opłaca się kupić bilet parę miesięcy przed i masz za guziki. Więc nie musisz płacić "bajońskich kwot" . A jak jesteś kozak pokaz ile beny i po drodze wydasz z np Krakowa nad morze i w jakim czasie zajedziesz
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-07-15, 4:10 6
ProVVe napisał/a:

Ludzie co piszą "nie latam bo mnie nie stać". Wiecie ze np w listopadzie czy też lutym(chyba luty) macie loty do nawet jebanego Jemenu za 40zl, jakiejś portugali, Hiszpanii 19zl etc etc etc... Z walizkami (ja nie muszę więcej niż 10kg) to wam nie wiem wyjdzie z 400-500zl w dwie strony max... Akurat taniej latac i jechać na wakacje za granicę niż w Płocku. Jak planujesz gdzieś daaaaaleko poza Europe to opłaca się kupić bilet parę miesięcy przed i masz za guziki. Więc nie musisz płacić "bajońskich kwot" . A jak jesteś kozak pokaz ile beny i po drodze wydasz z np Krakowa nad morze i w jakim czasie zajedziesz



Bieda to nie pojęcie stanu konta, a mentalności. Miałem bilet dk Norwegii za 36 zł. Ludzie się boją, a bo nie znają języka, a bo huj wie jaką wymówkè łatwo znaleźć żeby lenia pieścić przy "trudnych sprawach". Na to jest zawsze czas i pieniądze. Do tego flacha, fajki i podsumowanie" jestem biedny"
Zgłoś
Avatar
KarpKiller 2022-07-18, 12:40 1
Musiał coś wcześniej cfaniakować, że mu kazali zmierzyć. Walizka podobna do tej niebieskiej z końca filmu i nie na tyle duża, żeby się obsługa przypierdalała. Zwykle wyciągają te stelaże przymiarkowe bardziej jako pokazówkę niż do faktycznego użytku. Są często krzykacze wkurwiający ludzi na gejtach. Mi ostatnio jakiś rusek pyskował, że przeszedłem przed niego na kolejce, wiec mu pokazałem bilet z priority żeby zamknął ryj, ale co się naszczekał to jego. Powinni mu i bagaż i dupę przetrzepać na security. Inna sprawa, że naszym pojebanym kraju przystawienie rękawa przerasta zwykle obsługę i na 80% lotów zapierdala się autobusem więc ten rusek wsiadł do samolotu razem ze mną i miał taki uśmiech na twarzy że mi było smutno
Zgłoś