18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Do zdarzenia doszło na przedmieściach Paryża. Policja zatrzymała trzech mężczyzn pod zarzutem kanibalizmu. Podejrzani podczas kłótni o pieniądze skonsumowali część ucha i wargi innego mężczyzny.

Jak donosi newsbook.pl, wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Zielonego Przylądka. Dramat wydarzył się, kiedy w gminie Clichy-sous-Bois (wschodni Paryż) ok. godziny 18 w niedzielę rozmawiali z czwartym mężczyzną. Według informacji z Le Parisien, szybko doszło do rękoczynów. Podczas bójki podejrzani ogryźli ofierze lewe ucho i dolną wargę. Fragmenty ciała połknęli. Zaatakowanemu mężczyźnie udało się odeprzeć atak kryminalistów. Jednego z nich ranił w kostkę.

Obecnie trwa dochodzenie. Ofiara i jeden z podejrzanych przebywają w szpitalu – donosi newsbook.pl.

Clichy-sous-Bois jest jedną z trudnych dzielnic Paryża. Panuje tam wysokie bezrobocie. Tereny te zamieszkuje duża liczba imigrantów, którzy często wywołują zamieszki z policjantami.

Źródło:

newsbook.pl
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2018-02-20, 20:51 17
„Mieszkańcy Zielonego Przylądka" mieszkający w Paryżu, no popatrz...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-02-20, 21:27 10
Jaka Francja?! Praworządność w Polsce kurwa!
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2018-02-20, 21:37 2
Cytat:

Ofiara i jeden z podejrzanych przebywają w szpitalu – donosi newsbook.pl.



Ofiara- wiadomo. A podejrzany bo się gnijącym mięsem (w polewie z gównianej czekolady) zatruł
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-02-20, 21:40 7
aparacik napisał/a:


Clichy-sous-Bois jest jedną z trudnych dzielnic Paryża. Panuje tam wysokie bezrobocie. Tereny te zamieszkuje duża liczba imigrantów, którzy często wywołują zamieszki z policjantami.



A ja mam pomysł jak tam wskrzesić gospodarkę! Niech zorganizują safari na ciapatych, dla bobatych ludzi
Zgłoś
Avatar
mazin 2018-02-20, 21:49 3
I to się nazywa ubogacenie kulturowe. Kulinarna różnorodność kuchni francuskiej.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-02-20, 22:09 10
To część ich kultury, wy jebane rasistowskie ksenofobiczne bestie!!!
Zgłoś
Avatar
cucho 2018-02-20, 22:34 3
Ciemny kolor skóry - jest
Walka - jest
Kawałek ucha - jest (a właściwie nie ma)

No kurwa Mike Tyson!

Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2018-02-20, 23:32 17
@up chuja tam się znasz kolego
Zgłoś
Avatar
saves 2018-02-21, 0:05
Ciekawe ile mu dali gwiazdek Michelin?
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-02-21, 0:16 1
głodni nie byli sobą
Zgłoś
Avatar
cucho 2018-02-21, 0:36
cuurniprime napisał/a:

@up chuja tam się znasz kolego



OOO wypraszam sobie! Jaki kolego? Wódki z Tobą nie piłem, konia mordą mi nie waliłeś!
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-21, 19:18 1
"A teraz niech ponoszą konsekwencje. Jebie mnie los jebanych żabojadów. Kurwy bez honoru i bez tradycji."

Chyba lep[iej mieć za sąsiada zdegenerowane lewactwem słabe państwo, niż pręzny, fanatyczny kalifat.
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2018-02-21, 19:49
Barszcz z uszkami.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-21, 20:05 6
@up

Uwielbiam optymistów. Ale wystarczy poptrzeć na starozytny Rzym jak skończył. Podbili go prymitywni, niepismienni barbarzyńcy. Potem troszkę się cywilizowali by za około 600-800 lat osiagnać poziom Rzymian.

Wtedy tez były migracje, wpuszczanie w granice barbarzyńców, akceptacja dla obcej kultury, i tak zwana tolerancja. A tolerancja to ostatnia cnota upadającej cywilizacji. Europa zostanie kalifatem, taka jest smutna prawda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie