18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Bejker 2012-06-12, 22:49 3
Na moje wszyscy ci w kominiarkach powinni pozdychać razem ze swoimi bliskimi.

Takie moje zdanie..
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2012-06-12, 22:49
evilmatt napisał/a:

Ten kacap przy płotku to chyba spał najebany, a na drugim filmie straż miejska sobie stoi i obserwuje zadyme srając przy tym po gaciach zapewne. Co za cyrk



A niby co mieli zrobić ty pojebie? Bić się z bandą takich przygłupów?! Pomyśl trochę za nim coś napiszesz... We dwóch na pewno by wyłapali 10 kiboli...
Zgłoś
Avatar
chicken515 2012-06-12, 22:56 1
Koles tabletem foty robil haha
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-06-12, 23:03
shadowflame@
Patriotą specjalnym nie jestem zwłaszcza jak patrzę na to co robią nasi "młodzi sfrustrowani" swoją drogą..
kij Ci do tego co robię w wolnym dla siebie czasie...
PS: nie jestem kibicem, bo jak patrzę na takie dziwne ludziki jak Ty, to izoluję się od tego dziwnego trendu..
Zgłoś
Avatar
ravenzo 2012-06-12, 23:04 3
ququ napisał/a:

teraz się będziecie spuszczać, że kibole to pojeby i mówić :
"dlatego powinni się powybijać na wzajem, wzrósł by wtedy poziom inteligencji w kraju"

a jaka z was inteligencja, że konia walicie przy patrzeniu na babe z kutasem i karła ruchającego kozę?



karzeł ruchający kozę musiał mi umknąć , dasz może linka ? ...
Zgłoś
Avatar
YeeZooS 2012-06-12, 23:11 1
myx napisał/a:

Ale z was hipokryci kilka dni temu pisaliście żeby polskie kibolstwo wpie.rdoliło bolszewikom a teraz gdy to robią się prz.pierdalacie do nich.



Udajesz pojebanego czy takim jesteś?
Zwróć uwagę, że tu chodziło o ten ich cały przemarsz z Flagami ZSRR a nie bić zwykłego człowieka, który przyjechał za swoimi zawodnikami i pije sobie piwo w jakiś lokalu.
Panowie z L w kółeczku się popisali.
Zgłoś
Avatar
paw90 2012-06-12, 23:15
NieWeszles napisał/a:



A niby co mieli zrobić ty pojebie? Bić się z bandą takich przygłupów?! Pomyśl trochę za nim coś napiszesz... We dwóch na pewno by wyłapali 10 kiboli...



Gdyby nieprawidłowo zaparkowali to zabijaliby się żeby blokady pozakładać. Hmm.. a podobno głównym zadaniem straży miejskiej jest "utrzymanie porządku i bezpieczeństwa ludzi"
Tiaa...
Zasada jest prosta: Jeśli wieczorową porą spotkasz gdzieś strażnika miejskiego to możesz być pewny, że to miejsce jest bezpieczne - gdyby było niebezpieczne to strażnicy omijaliby je z daleka..
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2012-06-12, 23:16
vajron napisał/a:

Kuerwa nie ma jak zaatakować jakiegoś 50 letniego grubasa w okularach, który sobie spokojnie piwo pije, a potem się jarać "dokopaliśmy ruskom"



a zaatakowac spokojnie pracujacych ochroniarzy to juz spoko ? wez sie jebnij w leb
Zgłoś
Avatar
shadowflame 2012-06-12, 23:16
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Wener666 2012-06-12, 23:24 1
Gdzie byli ci polscy fajterzy gdy ruskie kibole robiły rozrubę? łatwo tłuc słabszych, łatwo bezbronnych łatwo tłuc zwykłych kibiców. WSTYD!! Wstyd mi za to że to są polaczki...

Mathii90 napisał/a:



a zaatakowac spokojnie pracujacych ochroniarzy to juz spoko ? wez sie jebnij w leb



a co ma jedno do drugiego? rozumiem że według Ciebie kibice zaatakowani na filmiku to Ci którzy atakowali ochroniarzy? to Ty się jebnij w łeb i życzę Ci żebyś chwycił wpierdol w ramach rewanżu za tą akcje. a potem znowu jakiś spokojny rusek dostanie przez naszych patriocików na których żal patrzeć..
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-06-12, 23:24
@shadowflame
skończ waść wstydu swego oszczędź i rób dalej z kiełbasami, to co robisz najlepiej

Ps: Twoje problemy emocjonalne są zrozumiałe, w końcu objęło Cię gimnazjum
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-06-12, 23:29
Broń ostra i rozkurwić w ciul.Zomo miało swoje dobre strony...
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-06-12, 23:35 1
Ja pierdolę zawsze kurwa jebane polaczki muszą robić wiochę. Pije sobie facet spokojnie browarka, a jakiś kurwa tępy idiota się na niego wpierdala... <facepalm>
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-06-12, 23:35 1
Nie no kurwa, sam byłem "Za" wjebaniu komuchom. Ale niestety jak widać bydło jebnięte zaczęło napierdalać normalnych ludzi. Kurwa wstyd, że takie pizdy które uwidoczniła kamera, będą uznawane za Polaków.

Precz z komuchami i z bezmózgimi.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-06-12, 23:38
Siebie warte kurwy, też niewinnych bija niech się kibole bija a nie huj . . .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie