18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
cfaniack 2015-02-20, 19:12 36
Mnie wkurwia jak media, albo politycy nazywaj ukraincow naszymi bracmy....Rosjan i Niemcow wszyscy za 2 wojne swiatowa nie nawidza, i za krzywdy nam wyrzadzane...a jak ukraince wyzynali na zlenie zarowno jednych i 2 kobiety i dzieci to juz chuj....upa...chuj nie bylo nikt o tym nie wspomina....a o zbrodniczym szkopie czyr ruskim ciagle gadaja....taka prawda tyle samo krzywdy zrobily nam wszystkie 3 narody, ale trzeba isc do przodu. Tylko nie wiem po co nasi trabia i sie najbardziej w to wpierdalaja
Zgłoś
Avatar
a................c 2015-02-20, 19:18 9
Co za dzikusy.
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2015-02-20, 19:45 7
prawde pokazali, ukraincy piora w swoich jak w wrogow.
Zgłoś
Avatar
Saraneth 2015-02-20, 19:50 114
Ciągle widzę nagrania jak to separatyści złapali żołnierza ukraińskiego, poniżają, biją, ba, nie udzielają pomocy rannemu. To tylko uświadcza mnie w przekonaniu że separatyści to zwykłe bandziory bez dowództwa, bez praw, sami do cholery wywołali wojnę na terytorium ukrainy i płaczą że im kobiety i dzieci giną, myśleli że wojna to co śpiewanie "kumbaja" przy ognisku? Rannemu udziela się pomocy a nie straszy śmiercią grozi nożem etc. Tak postępowali właśnie banderowcy. Nikt nigdy nie uzna niezależności tej części ukrainy bo to jest dzika kraina, która nawet nie uznaje konwencji genewskiej (bo żeby ją uznawać nie trzeba być jej sygnatariuszem). Bandziory. Jedyne co im zostaje to klęska albo aneksja przez rosję. Zachód milczy i ma to w dupie, dlatego trzeba zrobić psikusa UE i zacząć kupować masowo broń od ruskich, a jak ruscy staną nad naszą granicą to im polać wódki i wskazać najkrótszą drogę na zachód i iść wyzwalać burżuazyjny zachód razem z nimi, wtedy merkel się zesra.

PS. Nie lubię ruskich, ale jeżeli nie możesz kogoś pokonać stań się jego sojusznikiem.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2015-02-20, 19:57 6
cfaniack napisał/a:

Mnie wkurwia jak media, albo politycy nazywaj ukraincow naszymi bracmy....Rosjan i Niemcow wszyscy za 2 wojne swiatowa nie nawidza, i za krzywdy nam wyrzadzane...a jak ukraince wyzynali na zlenie zarowno jednych i 2 kobiety i dzieci to juz chuj....upa...chuj nie bylo nikt o tym nie wspomina....a o zbrodniczym szkopie czyr ruskim ciagle gadaja....taka prawda tyle samo krzywdy zrobily nam wszystkie 3 narody, ale trzeba isc do przodu. Tylko nie wiem po co nasi trabia i sie najbardziej w to wpierdalaja



Dokładnie. Trzeba pamiętać o historii, pamiętać o zbrodniach, ale nie można tym żyć. Musimy iść do przodu i myśleć tylko o swoim interesie narodowym. Nie można kurwa wiecznie boczyć się na cały świat, jak robią to nasi politycy.
Tak na marginesie, na wojnie bardziej opłaca się odjebać jeńców, aniżeli zapewniać im zakwaterowanie, wyżywienie itd. Może to okrutne, ale na tym polega wojna a nie na głaskaniu się po główkach. Wszelkie konwencje i umowy międzynarodowe są dobre podczas pokoju, ale chuja warte podczas wojny.
Zgłoś
Avatar
saves 2015-02-20, 20:11 19
Wschód Ukrainy zawsze był prorosyjski i nic tego nie zmieni. Dzisiaj kwestią jest dokąd Putin zamierza dojść? Oby się zatrzymał na linii Charków-Dniepropietrowsk-rzeka Dniepr. Gdy będzie parł dalej, to wtedy naprawdę można zacząć się bać. Choć myślę, ze nawet on wie, że UE I USA w końcu zrobią coś innego niż "wyrażenie najwyższego zaniepokojenia". Po za tym tamtejsza ludność będzie coraz bardziej prozachodnia, a jemu prozachodni krzykacze do szczęścia nie są potrzebni. Ideałem dla niego byłoby też, gdyby Polska oficjalnie upomniała się o Kresy. Ale jego niedoczekanie...
Zgłoś
Avatar
J................r 2015-02-20, 21:13 8
To ze polska na mapie przesunela sie na zachod to najlepsza rzecz w dziejach polski i polakow.
Im dalej od dzikosow tym lepiej. cale zlo idzie ze wschodu, istny mordor
Zgłoś
Avatar
deaker93 2015-02-20, 21:56
Kurwa, dobre...
Zgłoś
Avatar
Wiswer 2015-02-20, 22:23 6
i dobrze tak banderowskiej kurwie!
strzela do cywili to ma na co zasłużył
Zgłoś
Avatar
TakiTamSobieSadol 2015-02-20, 22:49
Ja wam drodzy sadole przypominam...pozwolenie na broń sportową zdobyć łatwo, róbcie póki możecie żeby później z nożem kuchennym w rękach nie zostać.
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2015-02-20, 22:55 14
Kurwa ale wy jesteście wszyscy tępi, a separatyści nie napierdalają w cywilów? Jeszcze kurwa bardziej, nie bronie nikogo, ale separatyści nie są lepsi. Jeszcze się może kurwa okaże że Putin dostanie pokojową nagrodę nobla?
Zgłoś
Avatar
napierdalator13 2015-02-20, 23:03 7
Saraneth ty śmierdzący ruski trolu idz lepiej jebnij swoją starą i przestań pierdolić ruskie to bydło nasz największy wróg Ukraińców trzeba wspierać bo tak jak my w 89' tak teraz oni chcą sie uwolnić od rosyjskiego smrodu!
Zgłoś
Avatar
HiViolentJ 2015-02-20, 23:05
Dodajecie na serwery sadola bo usuną!
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-02-20, 23:06 5
Jebać banderowców. Nie każdy ukrainiec to banderowiec (wszystko z małych), ale to tak samo jak w '39 - nie każdy niemiec to nazista i nie każdy kacap to sowieta - ale każdego odstrzelić - to honor i duma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie