18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nanab 2014-07-29, 10:25
0:12 jakiś bug bo drzewo po prawej na chwile zniknelo
Zgłoś
Avatar
misiej91 2014-07-29, 10:35
Wyzej komentujacym proponuje skonczyc pierdolic o polaczkowaniu i cebuli bo robi sie to najzwyczajniej kurwa nudne
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-07-29, 10:44 1
minus media sra szczytem
prawy 6 minus media stra
Zgłoś
Avatar
Vmacka 2014-07-29, 10:54
nie wyjebał się ...
Zgłoś
Avatar
noliskillz 2014-07-29, 12:16 3
Wiecie jak się nazywa Polak który je cebulę ?
.
.
.
.
Kanibal !

Wstyd mi jest okropnie za WAS oczywiście w dużej większości Polaków. Pieprzone z was szaraki które w życiu nic nie osiągnęły a krytykują ludzi niesamowicie uzdolnionych którzy pracowali całe życie na swój sukces. Pieprzona zazdrość! Sam jestem sportowcem zmagam się już od dwóch lat z kontuzją scięgna achillesa ale dalej chce walczyć i znowu zdobywać medale na mistrzostwach Polski. Kubica jest przykładem i wzorem do naśladowania bo w życiu jest coś takiego jak determinacja i dążenie pomimo przeszkód do wyznaczonego sobie celu okrzesanego własnym spełnieniem. Większość z WAS o tym nie wie dlatego gnijecie w tej biedzie!
Pozdrawiam tych z PASJĄ
Janek
Zgłoś
Avatar
frankiemk 2014-07-29, 12:33 2
Jeb..... Mistrzowie PROSTEJ wzywam krytykujących

- niech się przejadą po lesie z połową jego prędkości

DARWIN ZBIRZE ŻNIWO
Zgłoś
Avatar
zayyz 2014-07-29, 12:39
Cebulaki mające problemy z parkowaniem (o ile maja juz czym) wypowiadają sie na temat kierowcy rajdowego ...
Kwintesencja interentu.
Zgłoś
Avatar
ten_pcp 2014-07-29, 13:09
Znam ten OS z Colina McRae..
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-07-29, 14:00
To tylko testowy. Chu*owo, że na 71. Polskim się rozjebał.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-07-29, 14:13 1
Jeśli mam być szczery, to nie jestem hejterem kubicy, ale jakby nie patrzeć rozpiedala się chyba najczęściej ze wszystkich kierowców w swojej klasie- wychodzi brawura i brak doświadczenia (doświadczona załoga wie gdzie może zapierdalać, a gdzie trzeba wolniej, kubica zapierdala wszędzie, a wiadomo że wtedy są dwa uda). Media się spuszczają, bo kubica to kubica tamto. Prawda jest taka, że spokojnie mógł jeździć w F1. Chciał sobie poszaleć w terenie, to poszalał i niezbyt mu sie to opłaciło. A żyć z czegoś musi, to poszedł tam gdzie są pieniądze. A cebulaki będą kupowały ramki pod tablice rejestracyjne "Powodzenia robert", "KubicaFan" itp.
Zgłoś
Avatar
K................t 2014-07-29, 14:18
Za Kubice w rajdówce zawsze piwko. Zapierdala jak zły. Fakt że czasem się rozjebie, ale jego przejazdy wyglądają 100x bardziej widowiskowo niż innych kierowców.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-07-29, 14:25
A tu już musze być piekarzem, żeby stwierdzić, że ten chleb jest chujowy bo przypalony?! Kurwa, ogarnijcie się. Sport to nie tylko zawodnicy ale również widzowie. mam pełne prawo komentować wyniki Kubicy, Radwańskiej czy innego małysza i to do woli. Prawda jest taka, że Kubica sie co rusz rozdupcza i tyle. Co ma do tego fakt, ze nie jestem kierowcą rajdowym i "nie umiem tak jak on"?
Zgłoś
Avatar
robert357 2014-07-29, 16:14
Kubica jeździ agresywnie. Podczas takiej jazdy jak się zrobi mały błąd można wylecieć. No ale ciężko to wiedzieć znając szybką jazdę tylko z Need For Speeda.
Zgłoś
Avatar
shinigamiONE 2014-07-29, 16:58
Kubica ma supernowoczesny procesor wbudowany w mózg, nie widzę innego wytłumaczenia.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-07-29, 17:12
Robert, SERIO? A czemu robi to częściej niż inni z czołówki? Bo agresywna jazda to nie wszystko czym się robi dobre przejazdy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie