18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
K2M1L 2014-07-29, 17:26
Już pomijając cebularstwo polskiego plebsu i to czy Kubica się rozj*bał, czy nie, to stwierdzam fakt. Koleś mówi po polsku, a nikt nie ma pojęcia co on pierdoli
Zgłoś
Avatar
skurlech 2014-07-29, 17:32
kto mi wytłumaczy o co chodzi z drzewem po prawej stronie w 13 sekundzie?
Zgłoś
Avatar
p................l 2014-07-29, 22:24
w f1 kubica się marnował pokazał klase
ciekawe czy kurier z moją przesyłką tak zapierdala
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-07-29, 23:10
frankiemk napisał/a:

Jeb..... Mistrzowie PROSTEJ wzywam krytykujących

- niech się przejadą po lesie z połową jego prędkości

DARWIN ZBIRZE ŻNIWO


Nom napewno każdy ma taki smochód jak on
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-07-30, 17:08
prawy 6 wpierdol się w krzak ;d
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2014-07-30, 18:08
FatboyFat napisał/a:

rozpiedala się chyba najczęściej ze wszystkich kierowców w swojej klasie- wychodzi brawura i brak doświadczenia (doświadczona załoga wie gdzie może zapierdalać, a gdzie trzeba wolniej,


No kurwa proste, że się rozpierdala co rusz. Każdy z gości, z którymi teraz rywalizuje rozpierdalał się 10-15 lat temu w zaciszu jakichś lokalnych rajdów. Robert wtedy walczył w kartingowych mistrzostwach świata z Hamiltonem i Rosbergiem. Jedyny problem z Kubicą jest to, że on się uczy na oczach całego świata, przed setkami kamer. Colin McRae też się ciągle rozpierdalał, a cały rajdowy świat nosił go na rękach. Jak tylko Robert nabierze trochę więcej doświadczenia to przekuje zajebiste tempo (którego mu nie brakuje) w dobre wyniki. W najnowszym wydaniu czasopisma WRC jest wywiad z Sebastianem Ogierem, w którym przyznaje, że największe zagrożenie w walce o następne mistrzostwa świata widzi w Kubicy. Także śmiało możecie sobie żartować i po nim jeździć, a on niech robi swoje. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
r................t 2014-07-30, 18:56
Ciekawe jak finalnie "wypadnie" ?
Zgłoś