18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
u................t 2011-06-25, 21:44 3
@Robster
A ty sobie fapnij przy tym filmiku i też będzie gitara.
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-06-25, 22:07 8
kurwy psa ratowac a nie jakiegos pedala co na pedalskim skuterze jezdzi... hahahah na skuterach "kozaki" .... hahaha!!!
Zgłoś
Avatar
House77 2011-06-25, 22:49 24
no dokładnie, psa trzeba było przynajmniej dobić jakimś kamieniem albo solidnym kopem... co by się nie darł tak po okolicy...
Zgłoś
Avatar
mateusos 2011-06-25, 23:07
Psa znajdziesz nowego,a na skuter musisz odkładac.
Zgłoś
Avatar
kraczek 2011-06-25, 23:33 10
kurwa wielcy obrońcy psa, wielcy obrońcy praw zwierząt się znaleźli... to ja jestem obrońcą praw kurwa skutera i mi szkoda że się porysował, biedny skuter....
i
HUJ
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-06-25, 23:43 1
Psa szkoda. Owszem, jezeli jest w pip tego w schroniskach to najbrzydsze, chore, stare uspac. Tych kinderków [zapewne żółtych] spalić bo to żółte. Dziękuję. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2011-06-26, 1:48
fajne skuterki mają
Zgłoś
Avatar
Krwawy 2011-06-26, 9:32 6
Wole by cierpieli ludzie aniezeli zwierzęta
Zgłoś
Avatar
p................x 2011-06-26, 13:31 11
Krwawy, to się, ku*wa, tnij żyletkami... i jeszcze ten podpis: "... uwielbiający cierpienie innych". Jak tak lubisz, żeby cierpieli ludzie, a nie zwierzęta, to pewnie ruchać też wolisz zwierzęta?
Jebani obrońcy praw zwierząt się znaleźli. Kundel wbiegł pod koło, więc to był wypadek, a nie celowe potrącenie. Jakby ktoś z waszej rodziny przy omijaniu zwierzaka na drodze wpierdolił się w drzewo, to byście pierwsi psa (albo jego właściciela) zabili. Celowe umartwianie zwierząt to rzecz inna, wymagająca potępienia, ALE NIE PIERDOLONE WYPADKI, GDZIE MÓGŁ UCIERPIEĆ CZŁOWIEK.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-06-26, 13:38 14
@up
Chuj z ludźmi,psów bardziej szkoda!
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2011-06-26, 13:55 2
Takie kurwa kozaki a żaden nie miał odwagi do psa podejść, jebane cioty.
Zgłoś
Avatar
kuki7051 2011-06-26, 13:56 4
Jedni się kurwa użalają nad tym kundlem, a inni żałują, że nie zdechł..

Mam radę dla tych wszystkich cipek którym się smutno zrobiło.. to w 2:08 macie kurwa rejestrację! Dowiedzcie się jaki to kraj i go znajdźcie bando pierdolonych gimbusów dla których sadistic jest nieodpowiednią stroną!

Powinni zrobić czystki na tym forum.. jak za czasów dobrego starego wujka Adolfa.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-06-26, 13:57 3
Tak te chuje male martwia sie o te swoje kosiareczki (uojciec/stara mnie zajebie!) ze maja wyjebane na psa. Gownazeria skuterkowa. Smierc dzieciom na kosiarkach w ruchu ulicznym.
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2011-06-26, 13:59 3
nie ma co się dziwić (weekend i wakacje) pełno tutaj napinaczy i obrońców zwierząt
temat powinien być zamknięty za względu na napinki
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-06-26, 14:03 4
DinAlt napisał/a:

Sk***syny, psem by sie zajęli, a nie skuterkiem.



www.obrońcywszystkiegocomałejebieipiszczy.org

koleś ogarnij . Wkurwia mnie strasznie że dzisiejszych czasach zwierze jest warte więcej niż człowiek ._<

jak by to był człowiek to by było ło kurwa ale fajne ale zajebiste a ty weź przestań człowieczku pierdolić i nie płacz :< co chwile ginie gdzieś jakies zwierze a ty jesteś super green peacowcem przed komputerem Super życze ci abyś zginął i ktoś się cieszył ...
skończyłem /.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie