18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Åmmol 2011-06-26, 14:12 4
Złowroga Pralka ! napisał/a:

koleś ogarnij . Wkurwia mnie strasznie że dzisiejszych czasach zwierze jest warte więcej niż człowiek ._<



Jak każdy się kłóci, to każdy A widzisz żeby jakiś człowiek ucierpiał? Co najwyżej kosiarka mu się porysowała. Swoją drogą to naprawdę debilem trzeba być żeby przy takiej prędkości cokolwiek potrącić, no kurwa jeszcze na skuterku. Przez takich ludzi to się boje na ulice w wakacje wyjść, bo gimboye na kosiarkach za ojcowe pieniądze wyjeżdżają na drogi.
Zgłoś
Avatar
oksi89 2011-06-26, 14:13 1
izeltaz napisał/a:

Takie kurwa kozaki a żaden nie miał odwagi do psa podejść, jebane cioty.



Podszedłbyś do tego psa i go dobił? Albo wziął na kolana/do plecaka i zapierdalał z nim do weterynarza?

Też mi szkoda sierściucha, ale lepiej, że gnojkowi na odkurzaczu nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2011-06-26, 14:13 6
To tylko kawałek pierdolonego psa, a wy robicie spiny jakby ktoś gwałcił wasze matki.

Umarł, nie umarł, nawet kurwa nie wiadomo co z nim się stało, a wy pierdolicie. I na chuj wam te gadanie. Nie żyje, idźcie go pochować i kwiatki kupcie.

Mogliby takie zwierzątka sprzątać z drogi. Robi się niebezpiecznie jak zamiast asfaltu drogę pokrywają ciała przejechanych.

Acha, w lusterku było widać ramię kierowcy. Zajebiste, nie?
Zgłoś
Avatar
adammos 2011-06-26, 14:29
jak się fajnie turlał
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-06-26, 14:32 1
Z harda usunęli dział z okrucieństwem dla zwierząt a wstawiają na główną. Zajebiście. Nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać sam podpis mi wystarczy. Wątpię by to był czarny humor.
Zgłoś
Avatar
dawidek226 2011-06-26, 14:41 1
A żeby jechał ktoś ścigaczem gdzie na takiej drodze zapierdalałby ok. 200 km/h i wybiegłby mu ten kundel, to jest śmierć gwarantowana dla kierowcy. No ale szkoda pieska...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-06-26, 14:43 1
Gdzie tam jest okrucieństwo wobec zwierząt?
Nikt tego pieska na ulice nie wrzucił, specjalnie nie potrącił, poza tym na głównej znajduje się kilkadziesiąt tematów z potrąceniami ludzi i zwierząt więc nie marudź.
Zgłoś
Avatar
meplant 2011-06-26, 14:44
I to jest piekne mniej filmow z joemonster i innych internetowych szmul a wiecej przemocy na ludziach zwierzetach przedmiotach i kobietach! i tego wlasnie chcemy!
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-06-26, 14:51
DinAlt tobą się powinien jakiś sadysta zając , ten pies prawie ich zabił.
Zgłoś
Avatar
kskinio 2011-06-26, 14:57
oni tam wpierdalają psy to co się będą przejmować takim?
Zgłoś
Avatar
Asprosa 2011-06-26, 15:03
Same gwiazdki przy wulgaryzmach ;D
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-06-26, 15:06 1
czaki126pl napisał/a:

DinAlt tobą się powinien jakiś sadysta zając , ten pies prawie ich zabił.



Kurwa nie widziałem nigdy "sadysty zająca"
Zgłoś
Avatar
Sonka 2011-06-26, 15:08 2
Ah ten skowyt. Muzyka dla moich uszu

Linczujcie.
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2011-06-26, 15:13
Czas kupić linkę stalową i porozwieszać w niektórych miejscach. Mentalna kurwa bez głowy to dobra mentalna kurwa.
Zgłoś
Avatar
marekeasy 2011-06-26, 15:34
Najpierw trzeba pomóc człowiekowi. To że gościu wstał i wydaje mu się że jest ok może być skutkiem adrenaliny i szoku. Później można pomóc psu, co ogranicza się do transportu do jakiegoś weterynarza, na miejscu to psa można tylko dobić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie