18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
P................s 2018-01-14, 23:40 9
Mogła w kuchni zostać to nic by się nie stało
Zgłoś
Avatar
Aikawa 2018-01-15, 3:10 2
Dorosły umrze po takim potrąceniu, a jak gówniaka tak potrąci to wstaje i biegnie do mamy bo go boli brzuch
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2018-01-15, 22:22
Ja sie pytam czy Ci udzie mają niedowład słuchowy? Ja to się zawsze rozejrze 3 razy zanim przejdę, nawet na zielonym, to czyni człowiekowi sadistic, a Ci gruzini, smoluchy?

.
.
.

No tak nazwałem ich ludźmi, mój błąd ...
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2018-01-15, 22:28 3
UP

Takie kurwa czasy w których wmawiają że na drodze pieszy nie musi się martwić bo to kierowca ma obowiązek itd.

Ale tego chuja za rajd na wstecznym to bym z więzienia nie wypuścił.
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2018-01-16, 0:04 1
niech ciapata koza patrzy pod nogi

mariusz3pl wypier...laj z sadistica do Darka-darka Stanu kozy w górach ruchać jak sie nad ciapatymi brudasami litujesz i chcesz ich bronic. to jest SADISTIC !!!! A nie k...rwa oficjalna strona Caritasu
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-01-16, 8:12 2
GwałcicielKuz napisał/a:

mariusz3pl wypier...laj z sadistica do Darka-darka Stanu kozy w górach ruchać jak sie nad ciapatymi brudasami litujesz i chcesz ich bronic. to jest SADISTIC !!!! A nie k...rwa oficjalna strona Caritasu



I mówi to wielki sadol cenzorując brzydkie słowa

Zgłoś
Avatar
castagir 2018-01-16, 9:00 1
Jednak trzeba im przyznać, że jak na hindusów zachowali się bardzo odpowiedzialnie.
Jak tylko się zepsuła to od razu zanieśli ją do tej śmieciarki, którą została przejechała.
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2018-01-16, 14:14
Juz mnie tyle razy admin usuwal i wyzucano mnoe z fb to sie nauczylem haha
Zgłoś