18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Protesty i manifestacje na tle religijnym sprzed około tygodnia na ulicach takich miast, jak Londyn, Manchester, Blackburn, Luton.

Z pewnością jeśli pojawiłby się tam samochód przewożący wieprzowinę, na pewno by odjechał w jednym kawałku.

Na pewno, jeśli wśród nich pojawiłby się ktoś z krzyżem czy Pismem Świętym, na pewno dożyłby następnego dnia.

Aha, zapomniałbym. Jeśli taki manifest wiary odbyłby się z udziałem katolików w Arabii Saudyjskiej, na pewno ochraniałaby ich tamtejsza policja.

Europo, WTF?



facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-17, 22:59 2
Mr Dan napisał/a:

Europa, to otwarty i wolny kontynent, a muzułmanie dostali pozwolenie, bo zapierdalają, za drobne wypłaty.



dostali pozwolenie, bo "otwarty i wolny", nie dlatego, że pracują. ciągną wszelkie zasiłki socjalne, a pytanie o sens i zagrożenia z tego płynące nazywane są "rasizmem i ksenofobią".
Zgłoś
Avatar
krycheuszos 2013-01-17, 22:59 1
Ja się kurwa dziwie, ze nikt z nimi jeszcze porządku nie zrobił. No kurwa włażą brudasy do obcego kraju i odpierdalają swoje tance. Na to nie można pozwolić by to gówno czuło się jak u siebie, a powinno być tak, ze chcą kurwa żyć w innym kraju maja się do niego dostosować, a nie narzucać swoje chore ideologie. Az się wkurwiłem na bezczelność tego gówna.
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-01-17, 23:04 1
Kurwa mać, w Polsce Tusk, w zachodniej europie muzułmanie, w Ameryce Obama, który chce zrobić z USA drugą europę... I gdzie tu teraz spierdalać?
Zgłoś
Avatar
Arkard 2013-01-17, 23:05 1
Wszyscy członkowie tej podrasy powinni zostać przesiedleni do swoich ojczystych krajów,najlepiej w kawałkach.
Polacy sądzą że nas to nie dotyczy, bo mieszkamy (na szczęście) w dość rasistowskim kraju, ale za te 20 lat jak w Anglii, Francji i Niemczech przewyższą liczebnie rdzennych mieszkańców to i my nie ujdziemy z tego cało. Więc to ostatni dzwonek dla naszej cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
polik95 2013-01-17, 23:06
wystrzelić wszystkich co do jednego, gdyby Hitler żył wiedziałby co z nimi zrobić
Zgłoś
Avatar
keyq 2013-01-17, 23:08
Taka okazja. Spora część tego tałatajstwa w jednym miejscu i nikt tego nie wykorzystał.... eh
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-01-17, 23:16
Blade ziele napisał/a:

,



piwo za przypis,

a tak w ogóle to może chuj w dupe zachodowi może przyjdzie czas gdzie damy sobie radę będziemy lepsi
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2013-01-17, 23:30 3
Koledzy Sadole.

Jako, iż mieszkam w Londynie od lat X, jestem świadkiem tego co się dzieje. Zachęcam więc Was do pomocy - wysyłajcie pieniążki na moje zagraniczne konta, a ja wynajmę kilku idiotów lekkiej wagi bez planów na przyszłość (czyt. samobójców), którzy przy pierwszej okazji, wbiegną w cały tłum obwiązani plastikiem i wyślą szczątki ciapaków z powrotem do miejsca, z którego przylecieli.

Oczywiście wisienką na torcie będzie film na hardzie. Jeszcze raz gorąco zachęcam.

Z poważaniem,
Grillowany.
Zgłoś
Avatar
Okota 2013-01-17, 23:30 4
powinno sie to zalatwic w taki sposob:
w rzezniach zakupic jak sie da najwiecej swinskiej krwi - dodac oczywiscie cos zeby nie skrzepla za szybko.
wynajac samolot do opryskow pola zaladowac krwia.
dodatkowo wydrukowac ulotki informacyjne czym zostali oblani z malym przylkomnieniem ze o raju moga zapomniec.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-17, 23:41
Chleb razowy napisał/a:

Jeśli chodzi o to walenie się po klacie (bez zboczonych skojarzeń proszę), to każdy kulturoznawca/socjolog stwierdziłby, że to taniec wojenny.



A mnie to wygląda na gesty pokuty. Biczują się też, żeby cię nastraszyć?
Chyba zresztą nie muszą, bo tutaj wszyscy robią w gacie ze strachu przed garstką kolesi, którzy świętują ich odpowiednik Bożego Ciała czy inne pokutne święto. Jedno jest pewne: śpiewają ładniej niż nasze mochery.
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-17, 23:43
o, naczelny lewak anonymousm zabrał głos

znasz go może? on pewnie uznaje Twoją maksymę ""Z nienawiści do chamskiej propagandy przejdę na islam."

Zgłoś
Avatar
lisu777 2013-01-17, 23:56 6
rudzi muzole,czarni żydzi,szkop papieżem,PO rządzi,kurwa co jeszcze?!
Zgłoś
Avatar
epluribusunum 2013-01-18, 0:28
ostatni raz widziałem tyle żydów jak szli przez morze .. ich potomkowie doszli aż do londynu hmm ciekawe
Zgłoś
Avatar
kocurid 2013-01-18, 0:36 1
Powiem wam tak, mieszkam w Angli 4 lata i już tych skurwysynów nie nienawidze, jedno se obiecałem nie pozwolę tym kurwom przebywać w naszym Pięknym kraju a już na pewno w moim mieście. Tak wiec jak jakiś skurwysyn będzie mi paradował z tym kutasem na łbie i w tych firankach to rozjebie aż skurwysyn nigdy w życiu nie wypowie "allah akbar"

Ps.

JEBAĆ TEN CAŁY ISLAM !!!!!!
Zgłoś
Avatar
AfternoonJasper 2013-01-18, 1:09
facebook.com/wujek.adolf.7?ref=ts&fref=ts Ten człowiek mógłby pomóc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie