18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Protesty i manifestacje na tle religijnym sprzed około tygodnia na ulicach takich miast, jak Londyn, Manchester, Blackburn, Luton.

Z pewnością jeśli pojawiłby się tam samochód przewożący wieprzowinę, na pewno by odjechał w jednym kawałku.

Na pewno, jeśli wśród nich pojawiłby się ktoś z krzyżem czy Pismem Świętym, na pewno dożyłby następnego dnia.

Aha, zapomniałbym. Jeśli taki manifest wiary odbyłby się z udziałem katolików w Arabii Saudyjskiej, na pewno ochraniałaby ich tamtejsza policja.

Europo, WTF?



facebook.com/stop.islamizacji.eu
Zgłoś
Avatar
k................c 2013-01-18, 1:39 1
kiedys tym cudakom odpierdoli i rozjebią pół europy...
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2013-01-18, 2:10 1
Pierwszą cześć filmu kojarze bo nawet chodze do szkoły nie daleko tego miejsca. I widziałem raz taki pochód ale bez ciecia pleców. Sparaliżowali część Walthamstow (to taka dzielnica w Londynie) na ponad 30min. Najpierw szli faceci a na kącu w odstępie kilkunastu metrów kobiety. Chcę jeszcze wspomnieć że rozciągneli ten pochód tak że blokowali kilka ulic naraz - szli po kilka osób z wielkimi odstępami. Policaj ochraniała ich, a nawet turowała im drogę i zamykała ulice. W chuj tych zielonych bilbordów było i tych brudasów. Tych muzułmanów co ja znam (z klasy) nie widziałem, jak narazie sie nie pałetają ze swoją religią. A jak ich sie zapytaliśmy co oni na mordowanie kobiet w ich kraju to powiedział (kolega z klasy) że jest przeciwny. Ale chuj wie czy tak naprawde myśli.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-01-18, 2:21
kocurid napisał/a:

Powiem wam tak, mieszkam w Angli 4 lata i już tych skurwysynów nie nienawidze, jedno se obiecałem nie pozwolę tym kurwom przebywać w naszym Pięknym kraju a już na pewno w moim mieście. Tak wiec jak jakiś skurwysyn będzie mi paradował z tym kutasem na łbie i w tych firankach to rozjebie aż skurwysyn nigdy w życiu nie wypowie "allah akbar"

Ps.

JEBAĆ TEN CAŁY ISLAM !!!!!!



Zgłoś
Avatar
dzejkob71 2013-01-18, 2:29
Jak już sie zebrali w jednym miejscu to mogli ich Angole powystrzelac. Potem kolejna tura i jak w Oświecimiu.
Zgłoś
Avatar
Hehehsy92 2013-01-18, 17:54
jak ja nienawidzę ciapatych...
Zgłoś
Avatar
medowski 2013-01-18, 18:38 1
kuba7575 napisał/a:

Pierwszą cześć filmu kojarze bo nawet chodze do szkoły nie daleko tego miejsca. I widziałem raz taki pochód ale bez ciecia pleców. Sparaliżowali część Walthamstow (to taka dzielnica w Londynie) na ponad 30min. Najpierw szli faceci a na kącu w odstępie kilkunastu metrów kobiety. Chcę jeszcze wspomnieć że rozciągneli ten pochód tak że blokowali kilka ulic naraz - szli po kilka osób z wielkimi odstępami. Policaj ochraniała ich, a nawet turowała im drogę i zamykała ulice. W chuj tych zielonych bilbordów było i tych brudasów. Tych muzułmanów co ja znam (z klasy) nie widziałem, jak narazie sie nie pałetają ze swoją religią. A jak ich sie zapytaliśmy co oni na mordowanie kobiet w ich kraju to powiedział (kolega z klasy) że jest przeciwny. Ale chuj wie czy tak naprawde myśli.



Walthamstow jest jebana dziura mieszkalem tam prawie 2 lata nie dosc ze czarnuchow od chuja to ciapatych i turbanow ;]
fakt faktem maja duzy market ale i tak chuj z tym to zadupie Londynu mimo 3 ciej strefy ;D tak czy inaczej Jebac pierdolonych musli
Zgłoś
Avatar
krs133 2013-01-18, 18:55
Zapraszamy was do Polski ciapate skur*iele, zrobimy wam taki jihad, że z wrażenia zaczniecie wpie*dalać świnie!
Zgłoś
Avatar
uyvu 2013-01-18, 21:37
Dziel i rządź. "David Duke - how Jews divide and conquer"

alles klar?
Zgłoś