18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nocturno 2023-07-22, 14:27 1
VeIture napisał/a:

Bo tak kurwa od zawsze było, że jak baba pobije to pizda a nie facet, natomiast jak facet odda to damski bokser z automatu.
Znaczy kiedyś kobiety nie nadużywały tego przywileju "kobiety nawet kwiatkiem" a teraz idą na pewniaka i napierdalają mając w głowie, że facetowi nie wolno się bronić przed kobietą a w razie czego to białe rycerzyki z tłumu polecą bronić biednej uciśnionej księżniczki.
Jak cie baba napierdala publicznie to jako facet masz przejebane bo nieważne co zrobisz to i tak będzie źle.



Osobiście uważam, że kobiety powinny podpisywać urzędowo papier przy 18stce: Jestem za równouprawnieniem/nie jestem za równouprawnieniem. I wtedy zależnie od tego, co podpisała, zupełnie inaczej w sądzie takie akcje powinny być traktowane. I nie tylko takie - żadnego pierdolenia o molestowaniu, jeśli idzie do roboty czysto męskiej i męska większości robi sobie jaja z seksu i cycków. Równość albo przywileje, kurwa.

I żeby była jasność. Podpisanie tego z automatu oznacza prawo do ubierania się, jak dziwka, lub nie ubieranie się, jak dziwka. Posłuszeństwo ojcu i mężowi, albo nie.

I żeby była jasność. Podpisanie tego z automatu oznacza prawo do ubierania się, jak dziwka, lub nie ubieranie się, jak dziwka. Posłuszeństwo ojcu i mężowi, albo nie.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-07-22, 14:40
Wystarczy taką stosunkowo lekko pierdolnąć w cycka i już nabiera szacunku.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2023-07-22, 14:55 5
Możecie mnie nazwać damskim bokserem, ale jakby kobieta mnie w ten sposób zaatakowała, to bym oddał. Można dać najpierw ostrzeżenie, że jak jeszcze w aż uderzy, to się ją potraktuje jak faceta, ale tutaj był już zbyt chory atak i chyba nawet nie ma po co jej ostrzegac.
Podonosisz na kogoś rękę? Licz się z tym, że możesz też zarobić w jape i płeć w tym momencie nie ma znaczenia.
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2023-07-22, 15:05 5
Xevik20 napisał/a:

Możecie mnie nazwać damskim bokserem, ale jakby kobieta mnie w ten sposób zaatakowała, to bym oddał. Można dać najpierw ostrzeżenie, że jak jeszcze w aż uderzy, to się ją potraktuje jak faceta, ale tutaj był już zbyt chory atak i chyba nawet nie ma po co jej ostrzegac.
Podonosisz na kogoś rękę? Licz się z tym, że możesz też zarobić w jape i płeć w tym momencie nie ma znaczenia.



Widzisz w czym tkwi problem? Już na samym początku zdania tłumaczysz się z tego co chcesz zrobić "Możecie mnie nazwać damskim bokserem" po prostu chłopy boją się reakcji otoczenia, łatki damskiego boksera i innego gówna. Prawda jest taka że jeśli kogoś pizda atakuje, to wyjebujesz jej taką lepe na mazak, że wypadają jej zęby i idziesz sobie mając w dupie wszystko.
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-07-22, 16:33 3
Turbo wściek pizdy. Ale facet pizda jak chuj. Ja bym się nie dał tak okładać kurwie, choćby mnie te jebane rycerzyki miały potem zajebać.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-22, 16:35
ariel86 napisał/a:

I tak twardy typ,kuflem po łbie wyłapał i wyszedł .



Widziałeś ilu tam było blm-ów z antify, czyli chętnych na spuszczenie wpierdolu białemu suprematyście? To był zdrowy rozsądek, a i tak jakiś brudas się na końcu dojebał.
A lalka wyłapie kilka kopów na ryj na osobności.
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2023-07-22, 16:39 2
PabloSkills napisał/a:

Oddać czy nie oddać?
Bić czy nie bić oto jest pytanie?



To ja ci odpowiem na to pytanie.
Należy wyjebać plaskuna.
Dziękuje.
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-07-22, 16:53 1
Jedna lepa na ryj nie zrobiła by z niego potwora. A jej by pomogła.
Zgłoś
Avatar
pol616 2023-07-22, 16:55
Nagranie wrzucone bez żadnego opisu czy źródła. Chuj wie czy typ akurat nie był czemuś winny. Ale jeśli nie był niczemu winny, to typiara powinna dostać porządny wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2023-07-22, 18:16
Co za Cipa ... Od razu powinien być rewanż
Zgłoś
Avatar
TiliLili 2023-07-22, 19:28
Ja bym jej zajebał middle kicka na wątrobę, jednego, z pełną precyzją, i odwzajemnił "knockout bitch!"
Zgłoś
Avatar
Yelu 2023-07-22, 19:33
Na szczęście w tych czasach w Polsce już nie ma płci, można napierdalać, bo nie wiadomo czy nie ma kutasa, ew. Idyntyfikuje się jako słoń,...
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-07-22, 20:20
damian15snk napisał/a:

Jan Paweł II



jebac tegoo cwela
Zgłoś
Avatar
Majomir 2023-07-22, 20:54
dracov6664 napisał/a:

Kobieta która podnosi na kogokolwiek ręke traci status kobiety.



I jej ręka uschnie
Zgłoś
Avatar
Pitok 2023-07-22, 23:49
Powinien jej oddać i rozkurwić ryj. Ale oczywiście tylko by jej raz oddał, to by się zleciała tona białorycerzy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie