18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
T3nk3n 2014-07-14, 21:44
szkoda komarów
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-07-14, 21:53 17
Ja tam tego całego fenomenu głodu w Afryce nigdy nie zrozumiałem. Kontynent otoczony wodą, jak wszystkie inne. Mają rzeki i jeziora. Wystarczy wykminić jakiś najprostszy system irygacyjny i sadzić, kurwa, ziemniaki, kukurydzę czy nawet jebaną bawełnę. Nie trzeba całego kraju od razu w pole przerobić, tylko te rejony gdzie się da. To wszystko oczywiście pomijając fakt, że wchuj tam ptaków lata, są ryby, słonie, żyrwafy, hieny...Rzuciłby dzidom bambus jeden w którąkolwiek stronę świata i miałby obiad. Potem móglby wykminić, że zwierzęta można hodować.

Albo poprostu są tak przechujowi, że do tej pory tego nie wykmnili. Wtedy należy im się głód i śmierć.
Zgłoś
Avatar
H................R 2014-07-14, 22:48 6
UP@
Wszystkie murzyńskie wynalazki zostały odkryte na śmietnikach białych ludzi. Oprócz much w oczach i AIDS.
Zgłoś
Avatar
j................r 2014-07-14, 23:36 6
cys23, to ja ci to wytłumaczę. Europa uniemożliwiła im rozwój, zniszczyła ich miasta, wykorzystała do własnych celów, zrobiła z nich tanią siłę roboczą, ograniczyła swobodny handel. ziemia w przeważającej części nie jest ich własnością, więc nie mogą jej po prostu uprawiać i sobie spokojnie żyć. konflikty spowodowane nieprzemyślanym wytyczeniem granic też mają w tym swój udział. powodów jest mnóstwo, jeśli interesuje cię ten temat to poczytaj sobie trochę historii
Zgłoś
Avatar
noszkurwamac 2014-07-14, 23:40 3
sugerowałbym Atomowy program do walki z głodem i chorobami, ale szkoda mi niewinnej reszty żyjących tam zwierząt i roslin
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-07-15, 1:08 13
Cytat:

cys23, to ja ci to wytłumaczę. Europa uniemożliwiła im rozwój, zniszczyła ich miasta, wykorzystała do własnych celów, zrobiła z nich tanią siłę roboczą, ograniczyła swobodny handel. ziemia w przeważającej części nie jest ich własnością, więc nie mogą jej po prostu uprawiać i sobie spokojnie żyć. konflikty spowodowane nieprzemyślanym wytyczeniem granic też mają w tym swój udział. powodów jest mnóstwo, jeśli interesuje cię ten temat to poczytaj sobie trochę historii


Jakie miasta? Co Europa zniszczyła? Gdy Europejczycy stamtąd się zawijali po wojnie, zostawiali za sobą państwa nierzadko bogatsze, niż czerwone kołchozy pokroju tak zwanej "Polski Ludowej". Gdy tam przyjeżdżali kilkaset lat wcześniej, widzieli głównie szałasy z gówna, prawdopodobnie takie same, jak 40 tysięcy lat temu. Gdzie jest ten rozwój, który im Europa uniemożliwiła?
Zgłoś
Avatar
kuczej 2014-07-15, 1:22 3
Żeby dzieci w Afryce nie biegały głodne, to wystarczy im nogi uciąć
Zgłoś
Avatar
natking 2014-07-15, 2:03
@johnkramer, z nimi nie da się normalnie rozmawiać. Ich głupota jest nieuleczalna, szkoda strzępić klawiaturę.
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2014-07-15, 14:05
Afryka jest zbyt przyzwyczajona do paczek z ONZ żeby samemu ruszyć dupsko i coś zrobić. Po po co? Przyjdzie biały da papu
Zgłoś
Avatar
123qweert 2014-07-15, 15:45
Wszyscy źle myślicie. Afryka od wieków była wykorzystywana kolejno przez europejczyków, amerykanów. Za wszystkich czarnoskórych powinniście dziękować, wykonują na tych kontynentach często prace której europejczycy nie chcą robić. Afryka a zwłaszcza najbiedniejsze ich kraje powinny dostawać pomoc od europy i ameryki permanentnie, po prostu się należy i koniec. Tak samo kwestia ma się u cyganów i romów, są dręczeni i nękani przez wszystkie narody nie mogąc w spokoju żyć. Wszystkich tych ludzi powinniście wspierać i im pomagać, nigdy nie wiadomo co was czeka.
Zgłoś
Avatar
K................z 2014-07-15, 16:07 3
Ostatnio 1000 osób nie jest już głodnych dzięki akcji EBOLA.

123qweert czarni wykonują prace ? Hahahahahah. Cyganie są dręczeni ? Ja do nich nie podchodze - to oni nie dają nam żyć.
Zgłoś
Avatar
h................o 2014-07-15, 16:52 4
Cytat:

Tak samo kwestia ma się u cyganów i romów, są dręczeni i nękani przez wszystkie narody nie mogąc w spokoju żyć. Wszystkich tych ludzi powinniście wspierać i im pomagać, nigdy nie wiadomo co was czeka.



Wyjdź. Po prostu wyjdź i nie wracaj.
Zgłoś
Avatar
F-ICE 2014-07-15, 16:53 8
123qweert napisał/a:

Wszyscy źle myślicie. Afryka od wieków była wykorzystywana kolejno przez europejczyków, amerykanów. Za wszystkich czarnoskórych powinniście dziękować, wykonują na tych kontynentach często prace której europejczycy nie chcą robić. Afryka a zwłaszcza najbiedniejsze ich kraje powinny dostawać pomoc od europy i ameryki permanentnie, po prostu się należy i koniec. Tak samo kwestia ma się u cyganów i romów, są dręczeni i nękani przez wszystkie narody nie mogąc w spokoju żyć. Wszystkich tych ludzi powinniście wspierać i im pomagać, nigdy nie wiadomo co was czeka.



3/10 bo chociaż się starałeś xD
Zgłoś
Avatar
Genzerum 2014-07-15, 16:55 1
@123qweert
Ty zdajesz sobie sprawę, na jakim portalu się znajdujesz, co nie? Takie miłosierne pierdolenie względem murzynów i cyganów tu nie przejdzie. Co, może powiesz jeszcze, że ciapaci i żydzi też są nękani i powinno im się 'dać spokój'? Człowieku, kurwa, ogarnij się.
Zgłoś