18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dudens 2024-09-27, 17:03 4
Dżepetto napisał/a:

Jak mi nie przykro. Tylko najsłabsi strzelają sobie samobója.



Ozesz tu chuju złamany.
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2024-09-27, 17:06
Co za jebana wieśniara, mam nadzieję że ktoś ich dojedzie
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2024-09-27, 17:09 1
leje na to ze jakaś 16 letnia niedorajda się zajebala pewnie taka sama patola jak i ta na filmie... ojjeju dziurawiec się zabił ojjeju wszyscy płaczcie a jak to by było 16 letni chłopak to by nikt nawet nie zauważył tfu! pierdolone niedojeby o podwójnych standardach
Zgłoś
Avatar
idrudi 2024-09-27, 18:23 6
qwerq221 napisał/a:

leje na to ze jakaś 16 letnia niedorajda się zajebala pewnie taka sama patola jak i ta na filmie... ojjeju dziurawiec się zabił ojjeju wszyscy płaczcie a jak to by było 16 letni chłopak to by nikt nawet nie zauważył tfu! pierdolone niedojeby o podwójnych standardach



[ Dodano: 2024-09-27, 18:28 ]
Ty się niczym nie różnisz od tej tępej piczy. Masz mózg (jeśli w ogóle masz) jakiegoś niedorozwoja. Po tych twoich wypocinach wnioskuje że masz naście lat i wygląd tego zjeba że zdjęcia. Lecz się na nogi bo na głowę już za późno.
Zgłoś
Avatar
orelikon 2024-09-27, 19:00 1
Biedny dzieciak tak bardzo żal mi jej i rodziców.
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2024-09-27, 19:37 7
Jakiś czas temu chłopcy z osiedla udzielili jej lekcji jak powinny wyglądać przeprosiny.

Zgłoś
Avatar
Belweder 2024-09-27, 19:45
Ma ktoś na nich namiary?
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-09-27, 21:28
Fajne przeprosiny xD Jej starzy pewnie jeszcze większe śmiecie niż ich córusia.
Zgłoś
Avatar
yooshi 2024-09-27, 21:43
Skąd ta kurwa mała mieszka? Jebana szmaciora.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2024-09-28, 0:51
janusz_biznesu napisał/a:

"Bliscy są urażeni" nosz kurwa, nie może być...
Kurwiszon najgorszej maści, wysterylizować szmatę, żeby spierdolenia nie rozprzestrzeniała.



A po co sterylizować? Nie lepiej zajebać jej "chłopa" a ją wziąć w obroty, to może urodzi chociaż w połowie mądrego dzieciaka jak ją trzydziestu przejedzie.

I nie bać się tak pisać, niech się kurwisko do końca dni swych ogląda za siebie.

[ Dodano: 2024-09-28, 00:59 ]
orelikon napisał/a:

Biedny dzieciak tak bardzo żal mi jej i rodziców.



Rodziców? Pojebało Cię? Rodzicom najpierw kara śmierci, potem oprawcom, a wiesz dlaczego? Parę lat temu uratowałem życie takiej jednej gówniarze, co się chciała zajebać a jej rodzice to dno i porażka, teraz moja żona utrzymuje z nią kontakt, to powiem Ci, że jej starzy okłamują psychiatrów żeby wypaść dobrze i ogólnie jest syf.
Jeśli rodzice nie są w stanie zapewnić dziecku bezpieczeństwa, jakimkolwiek sposobem, fizycznie, prawnie, emocjonalnie nawet, nie każdy jest supermenem, jeśli ktoś nie może prawnie, finansowo, fizycznie, to chociaż emocjonalnie, żeby dziecko miało w domu azyl, to jest gówno nie rodzic. Dziecko nie mówi o wszystkim? O wszystkim nie powie, ale taką sprawą powinno się podzielić, jeśli się nie dzieli, to nie bez powodu, dziecko nie jest głupie, wie, że nie ma sensu mówić rodzicom czegoś, czego wie, że nie pojmą i zbagatelizują, oleją, ból powiększą jeszcze bardziej, nic nie osiągnie a straci energię, czas i jeszcze się wkurwi i posmutnieje bardziej jeszcze.

Wybaczyć proszę, za składnie, nie jestem zachlany, ale lekko pijany jestem i zmęczony sporo, weekend, bez imprezy, piłem do lustra, a precyzyjniej, z psem, pluszowym misiem, pluszowym jabłkiem i kompem... lustro też było, ale za plecami, nie wiem czy się liczy. Baba nie pije, jeśli już to rzadko a ja imprez nie lubię. Kurwa, bo się rozgaduje prywatnie a to nie miejsce. W każdym bądź razie, pozdro.
Zgłoś
Avatar
N7 2024-09-28, 2:40 3
już ją złapali

Zgłoś
Avatar
odbytniczek 2024-09-28, 14:34 2
Kara za współudział, ewentualnie spowodowane ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, bądź śmierci. Dawać takie kary. A nie ze internet to możesz k***a wszystko. Skończyło by się takie traktowanie osób że słabsza psychiką, bądź w gorszej sytuacji materialnej. J***ć hejterów i takie ścierwo. Pluje na takich ludzi. Mocny w necie, pizda w świecie. Gdyby to była moja córka to miałbym w dupie wyroki i kary. Wszystkich bym znalazł. A starzy którzy by ich bronili że to "niby wygłupy" to też by dostali po p*****e, i mówiłbym " że to wygłupy ". Szkoda dziecka.....😔
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-28, 20:32
KapitanStuleja napisał/a:

Moim zdaniem wychowuje, spędzałem tam wiele godzin dziennie przez wiele lat więc miała ogromny wpływ na moje zachowanie. Zarówno gdy byłem gówniarzem jak i teraz. Nauka to też wychowanie.



ja też trochę życia zostawiłem i nie uważam, żeby wychowała mnie szkoła, jeżeli rodzic nie interesuje się dzieckiem to dziecko poddawane jest wpływom różnych środowisk, lepiej, lub gorzej wychowanych, albo nawet niewychowanych w ogóle i chłonie to, co przekazują rówieśnicy, nie rodzic. te gnoje w tym wieku są już wyprane z uczuć i nic dobrego z tego nie wyrośnie!
Zgłoś
Avatar
Julianbrzeczyk 2024-09-30, 22:45
Mam nadzieję że zdechnie na raka jebana różowa kurwa z jajami w dupie
Zgłoś
Avatar
Fuzeta 2024-10-03, 13:40
Na tym filmie franca przyznaje się do popełnionego przestępstwa, prokurator ma ułatwione zadanie, a zdjęcie szczyla co jej pomagał ktoś tu umieścił w komentarzu, wiec też pójdzie siedzieć
Zgłoś