18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
KapitanStuleja 2024-09-26, 21:32 93
Jak bym miał taką córkę to bym się kurwa zabił
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-09-26, 21:34 134
ale ścierwo nieświadome niczego kurwa
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-09-26, 21:35 192
Tutaj foto zjeba który też nękał dziewczyne bo ona nie była sama
Jej imie to bodajże Gabriela Kubica o ile ktoś podał faktycznie prawdziwe.. gościa danych nie znam.

Jak dla mnie w takich przypadkach powinna być kara śmierci... z tych degeneratów już nie ma kompletnie żadnej przyszłości/pożytku.

Zgłoś
Avatar
pyjo84 2024-09-26, 21:40 5
Weź mi toooo gówno!!!???
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-26, 21:40 81
Malojwojecki napisał/a:

KIlka dni temu 16-letnia Julia odebrała sobie życie z powodu wieloletniego hejtu i przemocy ze strony rówieśników



''Ją i jej chopa '' mówi 16 letnia patologiczna gówniara. Gównie ledwo cipa obrosła a już za dorosłą się ma !

To niech odpowiada teraz przed sądem jak taka dorosła !

Zaraz psy ją zatrzymają to kwilić bedzie a z noisa glut wisieć ! Tak bedzie.

ale się wkurwiłem,mnie poniosło

[ Dodano 2024-09-26, 21:42 ]
Quassar napisał/a:

Tutaj foto zjeba który też nękał dziewczyne bo ona nie była sama
Jej imie to bodajże Gabriela Kubica o ile ktoś podał faktycznie prawdziwe.. gościa danych nie znam.

Jak dla mnie w takich przypadkach powinna być kara śmierci... z tych degeneratów już nie ma kompletnie żadnej przyszłości/pożytku.



Dokładnie tak!
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-26, 21:53 113
Powinni być sądzeni za umyślne spowodowanie śmierci, znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem i ukarani jak dorośli.
Szkoda, że dziewczyna nie znalazła pomocy. Potworny dramat.
Dla tych odpadów nie ma żadnej litości, niech mi nikt nie pierdoli, że jest inaczej. Ludzkie ścierwa, uruchomiłem się, kurwa.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-26, 22:00 61
psyhepl napisał/a:

ale ścierwo nieświadome niczego kurwa



"Bliscy są urażeni" nosz kurwa, nie może być...
Kurwiszon najgorszej maści, wysterylizować szmatę, żeby spierdolenia nie rozprzestrzeniała.
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-09-26, 22:00
Jak mi nie przykro. Tylko najsłabsi strzelają sobie samobója.
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-09-26, 22:03 112
chiniol89 napisał/a:

Selekcja naturalna... Najslabsi odpadaja 😁



Niestety nie zawsze działa i przez to musimy teraz oglądać twoje wysrywy
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-26, 22:04 88
chiniol89 napisał/a:

Selekcja naturalna... Najslabsi odpadaja 😁



Sprzedaj ten zjebany tekst swojemu dziecku, kiedy trafi na na takich skurwoli🤣
Zgłoś
Avatar
chiniol89 2024-09-26, 22:05 1
@TrzeciaPyraNaTaczce: uuu jak mi Cie zal... Obys sie nie posral z litosci. 4fun kids jest twoim kanalem cieciu
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-26, 22:07 73
Dżepetto napisał/a:

Jak mi nie przykro. Tylko najsłabsi strzelają sobie samobója.



Nie pierdol, to było osaczone, zadręczone dziecko. Uwielbiam czarny humor, ale kurwa nie w tym przypadku.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-26, 22:13 101
No to jest kurwa dramat.
Sam mam córkę niewiele starszą i staram się ją uodparniać na takie sytuacje, w których życie jest niesprawiedliwe. w latach 80' chodziłem do podstawówki, gdzie panowało prawo dżungli. Każdy kto te czasy przeżył, wie, że hejt, wyśmiewanie, pobicia były na porządku dziennym. Byłem przez lata gnębiony przez jednego kolesia. w 8 klasie zebrałem paczkę (przekupiłem gumami Donald i komiksami ) złapali go po lekcjach i spuściłem mu taki wpierdol, że przez tydzień się w szkole nie pojawiał. Oczywiście to ja byłem tym złym, nagana, wyczytywanie na apelu, bluzgi ze strony nauczycieli, gorsze oceny. Gdy to on zawsze spuszczał mi łomot, kazali mi się z nim pogodzić i podać sobie ręce.

To mnie nauczyło, że trzymanie dzieci pod kloszem i ochrona za wszelką cenę przy każdej sytuacji są szkodliwe, powinny się od samego początku uodparniać i przyzwyczaić do zła i niesprawiedliwości na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
Critic4ll 2024-09-26, 22:14 16
tą Julie jakąś tam ja pierdole chce się wybielić a nawet nie wie jak miała na imię ta dziewucha... te dzieci mają coraz bardziej nasrane w tych łbach albo ja dopiero będąc starszym takie rzeczy dostrzegam, chociaż patrząc z drugiej strony mam wrażenie że wychowujemy coraz większe pizdy i byle gówno doprowadza do tragedii popierdolone są te czasy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie