18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
PabloSkills 2024-09-26, 22:14 14
Gdzie to się trzeba wychować by znać taki patologiczny język?
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-09-26, 22:17 5
PabloSkills napisał/a:

Gdzie to się trzeba wychować by znać taki patologiczny język?



Może Cię to ździwi ale szkoła tak wychowuje
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-26, 22:18 14
KapitanStuleja napisał/a:

Może Cię to ździwi ale szkoła tak wychowuje



Bierze przykład z rodziców i otoczenia, szkoła nie jest od wychowywania, tylko nauki.
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-09-26, 22:22 7
Geraldinio napisał/a:

Bierze przykład z rodziców i otoczenia, szkoła nie jest od wychowywania, tylko nauki.



Moim zdaniem wychowuje, spędzałem tam wiele godzin dziennie przez wiele lat więc miała ogromny wpływ na moje zachowanie. Zarówno gdy byłem gówniarzem jak i teraz. Nauka to też wychowanie.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-09-26, 22:29 12
KapitanStuleja napisał/a:

Jak bym miał taką córkę to bym się kurwa zabił



Jakbym miał taką córkę, to bym ją zabił.
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-09-26, 22:33 23
Ona brzmi jakby była już dobrze wcięta. Miało się 16 lat, było się młodym głąbem i robiło rzeczy, które dziś się wydają zachowaniem człowieka podczas trwającego wylewu, ale ten poziom upośledzenia intelektualnego wydaje mi się abstrakcyjny.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-26, 22:35 9
KapitanStuleja napisał/a:

Moim zdaniem wychowuje, spędzałem tam wiele godzin dziennie przez wiele lat więc miała ogromny wpływ na moje zachowanie. Zarówno gdy byłem gówniarzem jak i teraz. Nauka to też wychowanie.



To nie szkoła cię wychowała, a towarzystwo, w którym się obracałeś. Nie oszukujmy się, zdecydowaną większość tego co nauczyciele pierdolili na lekcjach, wpuszczaliśmy jednym uchem i wypuszczaliśmy drugim. Tych naprawdę wybitnych przewinęło się w moim życiu bardzo niewielu, aczkolwiek nie ukrywam, że mieli duży wpływ na moje życie.

Szkoła ma ci przekazać wiedzę, rozkręcić inteligencję i pobudzenie w mózgu neuronów do dodatkowych połączeń (tak, wkuwanie wierszy miało sens, bo dzięki temu ćwiczyłeś mózg) ale od wychowania jest rodzina i najbliższe otoczenie.
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-09-26, 22:39 15
Patologia. Rodzice nie reagują na to co się dzieje z córeczką bo kimają słodko przed telewizorem z puszką harnasia w łapie. Nauczyciele w szkole wraz z psychologiem i pedagogiem też mają w dupie bo zbyt zajęci są jęczeniem że za mało zarabiają.
Zgłoś
Avatar
Miden 2024-09-26, 22:51 3
Geraldinio napisał/a:

No to jest kurwa dramat.
Sam mam córkę niewiele starszą i staram się ją uodparniać na takie sytuacje, w których życie jest niesprawiedliwe. w latach 80' chodziłem do podstawówki, gdzie panowało prawo dżungli. Każdy kto te czasy przeżył, wie, że hejt, wyśmiewanie, pobicia były na porządku dziennym. Byłem przez lata gnębiony przez jednego kolesia. w 8 klasie zebrałem paczkę (przekupiłem gumami Donald i komiksami ) złapali go po lekcjach i spuściłem mu taki wpierdol, że przez tydzień się w szkole nie pojawiał. Oczywiście to ja byłem tym złym, nagana, wyczytywanie na apelu, bluzgi ze strony nauczycieli, gorsze oceny. Gdy to on zawsze spuszczał mi łomot, kazali mi się z nim pogodzić i podać sobie ręce.
To mnie nauczyło, że trzymanie dzieci pod kloszem i ochrona za wszelką cenę przy każdej sytuacji są szkodliwe, powinny się od samego początku uodparniać i przyzwyczaić do zła i niesprawiedliwości na tym świecie.



Dobrze prawi, polać mu!
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-26, 22:52 22
Critic4ll napisał/a:

tą Julie jakąś tam ja pierdole chce się wybielić a nawet nie wie jak miała na imię ta dziewucha... te dzieci mają coraz bardziej nasrane w tych łbach albo ja dopiero będąc starszym takie rzeczy dostrzegam, chociaż patrząc z drugiej strony mam wrażenie że wychowujemy coraz większe pizdy i byle gówno doprowadza do tragedii popierdolone są te czasy



Dokonale wie jak nazywała się dziewczynka. Zwyczajnie rumakuje, co niebawem się skończy jeśli będą konsekwencje.
Co do reszty zgadzam się, ale ta mała miała kurewskiego pecha. Była zapewne słabsza fizycznie, nadwrażliwa. Trafiła na skurwoli , w domu niewydolni wychowawczo i życiowo rodzice a w szkole ścierwa nazywający się nauczycielami.
To potworne co musiała wycierpieć ,że podjęła taką decyzję.
Te dwa ścierwa rozszarpałbym gołymi rękami, że czterema karetkami wieźliby ich na OIOM.
Niech mi nikt nie mówi, że gówno bym zrobił, bo niestety pewnie tak, ale pomarzyć można.😇
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-09-26, 23:04 7
Jak znam życie to gówno im zrobią. Co najwyżej poprawczak.... wyjdą jeszcze bardziej zjebani niż są obecnie. Takie życie:/
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-26, 23:09 16
do mnie się kiedyś przyczepił taki przerośnięty, co kiblował dwa lata w jednej klasie, pluł na mnie, tak po prostu,
najpierw powiedziałam bratu, no i brat ze mną poszedł i przy nim przepraszał i było ok, ale w szkole znowu mnie opluł
wściekłam się, byłam mała i chuda, on wielki i gruby, ale miał słaby punkt, jeździł na rowerze, zaczaiłam się na niego jak jechał rozpędzony i walnęłam go z całej siły, aż się wypierdzielił na ryj, potem go kopnęłam parę razy i szybciutko uciekłam zanim się nie zdążył pozbierać, bałam się, że mi odda... ale jak uciekałam, usłyszałam płaczliwe "za co?"

wiedziałam, że wygrałam

ale moi rodzice, uczyli nas zawsze, żeby oddawać, od małego
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-09-26, 23:20 5
może ktoś ją brutalnie zwałcić... nagrać i tu zamieścić... chciałbym do kurewki zwalić... bo widać żę jest przećpana. a te się gwałcą łądnie. ogólnie to życzę kurwie i jej starym (jeżeli ma... bo wygląda jak z domu dziecka) jak najgorzej.
Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-09-26, 23:20 2
Patologia plus rośnie.
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 2024-09-26, 23:26 9
Ma ktoś realny namiar na tego rudego paszteta i jej Sebka ? Na FB nie znalazłem tej Karyny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie